Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 17:20:40
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Koliko placate struju mesecno?
Ne placam, kradem je
do 2000
do 3000
do 4000
> 4000
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Alternativa energiji u Srbiji  (Pročitano 7418 puta)
Pocetnik


menjam zenu od 45 za dve od po 23...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 13
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
Nokia 
Sve je to u redu sto si reko. nekad davne u vreme druga Tita bili su projekti i ljudi su podsticani da rade elektrane na potocima, aero elektrane i slicno. Znam da mi je drug trazio da mu napravim aero elektranu. To je bilo pocetkom osamdesetih.

Milion pitanja se ovde moze postaviti "zasto se u Srbiji ovako radi" ... zao mi je. Zivimo u istom haosu.

Inace imam dobru dukomentaciju za energiju vetra... samo da vidim na kom CD sam ja to turio.

prijatelju, salji tu dokumentaciju - ako se ovako nastavi, moracu da prodam tastaturu(posto sam misa vec prodao zabog racuna za tel) a onda svi ostaju uskraceni za svu moju mudrost na ovim lepim forumima....
 Smile
Uzgred, nije samo monopol u pitanju-ima jos nekoliko 1000000000000000.... stvari kojer me stvarno teraju da odem odavde u neku malu evropsku despotiju(tipa lihtenstajn, san marino i bratski montenegro :-)) i slobodno udahnem vazduh-jaste brate malo, ali je srdjeno 99,99999 %...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Begaj onda, sta da ti kazem  Smile
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1279
Zastava NS
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
Mene na neki nacin ne brinu cene, jer jos uvek zivim sa kevom i tako cu dok ne zavrsim srednju, fax itd...Ali je tuzno sto sam jos u svom detinjstvu shvatio da drzava zesce krade, a iz godine u godinu mi je ta cifra sve jasnija. Slucajno mi je deda bio u Holandiji gde je jedan od glavnih izvora upravo vetar. Stvarno izgledaju fascinantno te vetrenjace, ali tamo uopste nema vise vetra nego kod nas, cak na protiv.  Tako da stvarno ne razumem zasto toga nemam kod nas, i zasto ne ulazu u tako nesto jer bi to bilo povoljnije i po njih i po potrosace.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


menjam zenu od 45 za dve od po 23...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 13
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
Nokia 
Mene na neki nacin ne brinu cene, jer jos uvek zivim sa kevom i tako cu dok ne zavrsim srednju, fax itd...Ali je tuzno sto sam jos u svom detinjstvu shvatio da drzava zesce krade, a iz godine u godinu mi je ta cifra sve jasnija. Slucajno mi je deda bio u Holandiji gde je jedan od glavnih izvora upravo vetar. Stvarno izgledaju fascinantno te vetrenjace, ali tamo uopste nema vise vetra nego kod nas, cak na protiv.  Tako da stvarno ne razumem zasto toga nemam kod nas, i zasto ne ulazu u tako nesto jer bi to bilo povoljnije i po njih i po potrosace.

Naravno, naravno-ni je nisam o tome razmisljao dok mi je keva olacala racune, a sada...

da ne tupim-treba neko, uticajan sa vrha da to kaze, mediji malo vise da forsiraju, mi da umesto sto razmenjujem slicice kod terazijske cesme, malo se vise bavimo samim sobom i ne dozvoljavamo da nas bilo ko .ebe u zdrav mozak-prosto, ako nista ne kazes, deluje kao da si zadovoljan, ali....
Sve ce se to promeniti kada se promeni svest naroda-evo recimo, kada sam bio u sloveniji zimus, odusevio sam se kako je sve sredjeno, lepo, cisto, funkcionalno itd(ko bi rekao da smo nekada bili u istoj dezeli)-i kad tamo odes, i vidis sve to, Bog zna kako se odusevis sa njima, hladna voda te polije kad krenes nazad za srbiju(ljudi koji putuju na toj relaciji znaju na sta mislim)....
samo bi valjalo da se gorepomenuta svest promeni sto pre.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1279
Zastava NS
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
Mene na neki nacin ne brinu cene, jer jos uvek zivim sa kevom i tako cu dok ne zavrsim srednju, fax itd...Ali je tuzno sto sam jos u svom detinjstvu shvatio da drzava zesce krade, a iz godine u godinu mi je ta cifra sve jasnija. Slucajno mi je deda bio u Holandiji gde je jedan od glavnih izvora upravo vetar. Stvarno izgledaju fascinantno te vetrenjace, ali tamo uopste nema vise vetra nego kod nas, cak na protiv.  Tako da stvarno ne razumem zasto toga nemam kod nas, i zasto ne ulazu u tako nesto jer bi to bilo povoljnije i po njih i po potrosace.

Naravno, naravno-ni je nisam o tome razmisljao dok mi je keva olacala racune, a sada...

da ne tupim-treba neko, uticajan sa vrha da to kaze, mediji malo vise da forsiraju, mi da umesto sto razmenjujem slicice kod terazijske cesme, malo se vise bavimo samim sobom i ne dozvoljavamo da nas bilo ko .ebe u zdrav mozak-prosto, ako nista ne kazes, deluje kao da si zadovoljan, ali....
Sve ce se to promeniti kada se promeni svest naroda-evo recimo, kada sam bio u sloveniji zimus, odusevio sam se kako je sve sredjeno, lepo, cisto, funkcionalno itd(ko bi rekao da smo nekada bili u istoj dezeli)-i kad tamo odes, i vidis sve to, Bog zna kako se odusevis sa njima, hladna voda te polije kad krenes nazad za srbiju(ljudi koji putuju na toj relaciji znaju na sta mislim)....
samo bi valjalo da se gorepomenuta svest promeni sto pre.`
E kad vec pomenu Sloveniju, bio sam i ja u njoj pre ,otprilike, 8 god. Tad sam mislio da ima problem sa vidom, jer nisam mogao da zapazim sitne stvarcice, kao sto su papiric na ulici i slicno. Da bi se uklopio u drustvo poceo sam da se navikavam malo. Jednom kad sam iso da bacim djubre, sve sam lepo skupio u kesu i kesu lepo spustio u kont. Kad baba pored mene me gleda cudno, a ja se pitam sto, kad ona mene priupita kako sam tako neuredan i nevaspitan. Pa izvadi onu kesu i lepo mi je da u ruke i kaze da se vratim kuci da uzmem jacu kesu i da je dobro zavezem a tek onda bacim.  Smile Jos tada su bili cudna civilizacija sad mogu samo da ih zamislim  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


Insane in the Mainframe

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4488
Zastava Aachen
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
Samsung Wave
Citat
Jos tada su bili cudna civilizacija sad mogu samo da ih zamislim

Siguran sam da oni to isto misle za nas.

Back on topic.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Shit happens, rama rama.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4233
Zastava Slovenia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
Nokia 
evo ljudi samo za vas.....http://www.windenergy.com/small_wind_basics.htm.......možete slobodno da si postavite kod kuče.... Smile Smile Smile Smile Smile Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

5827_5070633724.jpg
(8.94 KB, 225x290)
« Poslednja izmena: 05. Jul 2006, 13:02:22 od HasBiba »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 6483
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
HTC HD2
koliko kosta , ?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Ma nije to skupo. Moracu da potrazim dukomataciju i da turim ovde. Treba vam neki generator za struju i na osovinu mi prikacite elisu i to je to. Dole se vezuje za akumulator... nije bas akumulator vec ono kao UPS za racunare.
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


i am devil

Zodijak
Pol
Poruke 662
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
Samsung x640
interesantno
IP sačuvana
social share
who controls rome he rools the world.
And one day i will be emperor.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 17:20:40
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.157 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.