Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 11:38:46
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Koliko placate struju mesecno?
Ne placam, kradem je
do 2000
do 3000
do 4000
> 4000
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Alternativa energiji u Srbiji  (Pročitano 7354 puta)
01. Jul 2006, 15:23:06
Pocetnik


menjam zenu od 45 za dve od po 23...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 13
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
Nokia 
Pa dobro- jesmo li samo glupi ili odvise mudri....

Do pre dva meseca, najveći račun za struju mi je bio 1500 din, a od kad je naša monopolistička kompanija rešila da rukovodstvu upravnih odbora (inače većina je iz SPS a i SPO a) poveća plate, ja sam sa istom potrošnjom dobio račun 3100 već drugi mesec, a da ne računamo pretplatu za kretensku televiziju koju niko normalan ne gleda...

bogate i razvijene zemlje zapada vec decenijam koriste raznorazne vidove energije-vetar, solarna enrgija...i postizu strašnu uštedu. zar vam nikada, putujuci ovom lepom zemljom nije upalo u oči kako pored puta vidite samo smece, šut, stare šporete i automobile, gomile plastičnih flaša and so on...umesto vetrenjača koje cele manje gradove napajaju BESPLATNOM el energijom...

Zasto ta 100ka te pare koje brije sa naših, znojavih i izmučenih ledja ne ulozi u takve vidove enrgije...ja ću stvarno,na kraju krajeva, uštedeti 1000 do 1500 Evra koliko kosta jedan normalan generator male snage i lično ću, sa izrazitim zadovoljstvom preseći svaki kabal koji iz EPSA vodi ka mojoj kući, a do tada....razmišljajte šta vama valja činiti.
« Poslednja izmena: 01. Avg 2006, 13:56:15 od mirzaad »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2208
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
Samsung Note 4
Kod mene je slab verat, ali imam jedan kanal ispred kuce pa cu da napravim hidrocentralu... Smile
IP sačuvana
social share
PRODAJ BRZO, KUPI LAKO!

Amazonka.rs
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2208
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
Samsung Note 4
Daj ne zanosi se... Ako vec imas muku sa time a imas petlju, mogu da ti objasnim kako da povezes struju za dzabe... Sve radis na svoju odgovornost, i naravno, krivicno je kaznjivo...
IP sačuvana
social share
PRODAJ BRZO, KUPI LAKO!

Amazonka.rs
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2208
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
Samsung Note 4
Za drugaciju besplatnu elektricnu energiju nisam cuo... Pa cak ni na zapadnim zemljama, sve se dobro placa...

A da li si se zapitao zasto smo mi najveci izvoznik elektricne energije u evropi??? Stim sto je ovim nasim govnarima uvek malo para, pa cak znam i kada su gasili struju po Srbiji da bi izvozili, jer su stranci bolje placali od nasih korisnika...
IP sačuvana
social share
PRODAJ BRZO, KUPI LAKO!

Amazonka.rs
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


menjam zenu od 45 za dve od po 23...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 13
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
Nokia 

A da li si se zapitao zasto smo mi najveci izvoznik elektricne energije u evropi??? Stim sto je ovim nasim govnarima uvek malo para, pa cak znam i kada su gasili struju po Srbiji da bi izvozili, jer su stranci bolje placali od nasih korisnika...

ma brale, toliko o socijalnim afinitetima ove drzave...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


Insane in the Mainframe

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4488
Zastava Aachen
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
Samsung Wave
Dokle god je monopol zastupljen, tu nema sta da traze izrazi kao sto su "jeftinije", "bolje", "kvalitetnije", ili "stednja". To smo utvrdili vec mnogo puta.

Inace, koliko ja znam, bas iz tog razloga (monopola) ti ne smes da koristis neki drugi izvor energije (vetrenjace, solarna)  i da snabdevas sebe i druge tom energijom... jer samo oni imaju pravo na to u ovoj zemlji...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Variety is the spice of life

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 17382
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
SonyEricsson W610
Idealni izvor alternativne energije: Elektrana na glupost.   Smile

Kod nas garant uspeva posto imamo nepresusne, i pozamasne zalihe energenta. Samo se postavi centrala u Skupstini, i odatle se napaja cela Srbija...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 182
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Panasonic GD-87
Dragi Ace Ventura elektrana vrste koju si napomenuo bila bi mocnija od NUKLEARNE.

A sada malo ozbiljnije nema EPS nista protiv da sam za sebe proizvodis el.energiju. A za prodaju i snadbevanje drugih morao bi da placas porez drzavi po KWh. Noramalno i sve troskove oko registracije kompanije, dozvole a rad i td.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Sve je to u redu sto si reko. nekad davne u vreme druga Tita bili su projekti i ljudi su podsticani da rade elektrane na potocima, aero elektrane i slicno. Znam da mi je drug trazio da mu napravim aero elektranu. To je bilo pocetkom osamdesetih.

Milion pitanja se ovde moze postaviti "zasto se u Srbiji ovako radi" ... zao mi je. Zivimo u istom haosu.

Inace imam dobru dukomentaciju za energiju vetra... samo da vidim na kom CD sam ja to turio.
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 108
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Monopolista znaci da ne sme da prodajes , a za potrebe sebe ili svoje fabrike mozes da radis sta hoces .
Ima kod nas par vetrenjaca , ja znam za onog lika sto drzi parking za kamione na bubanj potoku da tamo ima vetrenjacu .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 11:38:46
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.