Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Bler jasno i glasno rekao Kostunici: Kosovo do kraja godine mora biti nezavisno  (Pročitano 6912 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 376
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
Neka ga duva Bler.

Naravno, svi su preneli poruku Blera ali niko odgovor Kostunice.
Uopste mi nije jasno kako neki mogu snishodljivo da "savetuju" da treba popiti gorku pilulu i da ce onda da prestane "boli tiba". Savetujem svima njima da se  oni prvi naguze pa neka ga prime ili neka poture nekog bliskog svog... posto tako lako daju savete drugima da "ce da prodje". Oko nekih stvari nema "pomirenja" a Kosovo je jedno od tih.
Danas nam treba nacionalno jedinstvo po ovom pitanju a ne palamudjenje i filosofiranje pojedinaca ili institucija da li je casha do pola puna ili do pola prazna.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Da li verujes sebi?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 24339
Zastava Novi Sad - Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
HTC Touch HD, Luna
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4277
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
pa vec je nezavisno...njihovo sudstvo, vojska itd..

sve poluge sistema
IP sačuvana
social share
I see through bitter eyes and
The fact still remains
I read between your lies
You got beat at your own game
Take a trip with me for soon
I will sin
Without one regret
The pain will begin
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 376
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
To je josh jedna dezinformacija. Nista na Kosovu i Meteohiji , mislim na prave poluge vlasti nije direktono dato shiptarima, vec je sistem vrlo slican sa BiH, gde je vrlo jaka kontrola Evrope. Problem je sto je sada taktika shiptara i njihovih lobista da se osluskuje srpsko javno mnjenje, bukvalno se ide do pojedinca pa tako kada bi Sheceroski izjavio da je on toboze da se Kosovo osamostali, vec sutra bi u Guardian-u izasao clanak kako se gospodin Sheceroski, predsednicki kanditat i covek bez mrlje u proslosti, borac za pravnu drzavu bez korupcije, zalaze za nezavisno Kosovo. Zato su izjave Chede, Vuka i ostalih pacenika, u svetu predstavljaju kao izjave lidera partija koje participiraju u vlasti ili se navodi da su bili organizatori borbe prostiv rezima Milosevica, sto automatski znachi da svi koji vide Kosovo u Srbiji, po automatizmu su srpski shovinisti i recidivi Slobinog rezima. Zato, ako jos uvek nema zvanicnog konsenzusa po ovom pitanju, treba po svako cenu postici i to ce sigurno biti jak signal svima onima koji zele da nas rasparcavaju. Bez obzira sta svi mi mislili o Kostunjavom, vrlo je bitan njegov stav koji je izrecen u Londonu. Drugo, i medju medijima postoji otvoreno nesuglasje da li je i sta je Bler rekao. Kako bilo, defetizam nam je sada najmanje potreban.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4277
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
To je josh jedna dezinformacija.

izvini, da li neko iz bg trenutno moze da utiche i kontrolishe sudstvo, policiju, parlament na kosovu?
IP sačuvana
social share
I see through bitter eyes and
The fact still remains
I read between your lies
You got beat at your own game
Take a trip with me for soon
I will sin
Without one regret
The pain will begin
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

'OĆEŠ DA TI OPEREM ŠAJBU?

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 864
Zastava vazduh-zemlja-voda
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 0.9
To sto trenutno sudstvo, policija i parlament nisu pod kontrolom drzave Srbije, ne znaci da takvo stanje treba prihvatiti...I ti si se pretpostavljam borio protiv Slobe i zeleo si da ga skines sa vlasti, a nisi se pomirio sa tim da su sve poluge vlasti u njegovim rukama i da to treba tako da bude...Nemoj da imas dvostruke standarde, ako se boris za pravdu i ne miris se sa diktaturom, onda taj princip zadrzi bez obzira jel su u pitanju Ameri ili Sloba!
Na kraju krajeva, nista ne dobijamo priznavanjem Kosmeta, pa onda ne vidim zasto bismo ga priznali...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2395
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
to je gotova i izgubljena stvar jer čim zakonodavnu, izvršnu i sudsku vlast izgubiš izgubio si i cijelo kosovo, to je smo formalnost
IP sačuvana
social share
...snaga udarca mi varira...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4277
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
To sto trenutno sudstvo, policija i parlament nisu pod kontrolom drzave Srbije, ne znaci da takvo stanje treba prihvatiti...I ti si se pretpostavljam borio protiv Slobe i zeleo si da ga skines sa vlasti, a nisi se pomirio sa tim da su sve poluge vlasti u njegovim rukama i da to treba tako da bude...Nemoj da imas dvostruke standarde, ako se boris za pravdu i ne miris se sa diktaturom, onda taj princip zadrzi bez obzira jel su u pitanju Ameri ili Sloba!
Na kraju krajeva, nista ne dobijamo priznavanjem Kosmeta, pa onda ne vidim zasto bismo ga priznali...

opet...meni se ne svidja takvo stanje, nije mi drago...protiv SM sam se krvavo borio ne samo zbog onoga shto je radio
meni i diktature u beogradu nego izbog onoga shto je chinio u crnoj gori, bosni , hrvatskoj i kosovu

reketiranje shiptara, shurovanje u shvercu droge, maltretiranje obichih poshtenih shiptara (kroz edb, policiju i druge poluge vlasti)..chinjenje svega da shiptari ne izadju na izbore, slobina kosovska aparatura koja u mom komshiluku ima kuce od preko milion evra...i to iz njegovog perioda......Posle II sv rata mojima su komunisti srbi, ne albanci,oduzeli imanje i proterali nas shirom bivshe sfrj

ja se nisam bunio zbog toga shto su sve poluge vlasti u njegovim rukama...nego zato shto je bio zlochinac i prema meni, i prema shiptaru i prema hrvatu i prema muslimanu...shto smo trpeli posledice njegovog losheg vladanja tada, i danas trpimo i trpece i moja deca...

i nemam dvostruke standarde...pi**a je stavila tachku na taj problem kapitulacijom '99 god dok smo chekali
izgladneli u vojnom kamionu...i to zbog par pokvarenih frizidera u beogradu

shta smo svi chinili da kosovo bude srpsko prethodnih 100 godina.....
IP sačuvana
social share
I see through bitter eyes and
The fact still remains
I read between your lies
You got beat at your own game
Take a trip with me for soon
I will sin
Without one regret
The pain will begin
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Da li verujes sebi?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 24339
Zastava Novi Sad - Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
HTC Touch HD, Luna
Citat
shta smo svi chinili da kosovo bude srpsko prethodnih 100 godina....

sa ovim se slazem... ali ni danas nista ne radimo


Milosevic je probao da izbeglice iz Bosne i Hrvatske naseli na kosovo ali to nije uspelo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.