Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
1 ... 34 35 37
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Autoplin - Pitanja & Odgovori  (Pročitano 121555 puta)
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Chrome 8.0.552.215
pa jel sekvent ili nije,stelovanje u oba slucaja
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 569
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
mob
Nokia n70
@Sez
rece mi kolega da nije mozda do guma i da provjerim koliki je pritisak ,jer mi je ovo sestrino auto i ja ga povremeno vozim.  I vidim na svakoj gumi 1,2-1,3  Smile ,napumpao sam ih na 2,4 , je li moguce da je zbog ovoga potrosnja enormna
IP sačuvana
social share
<> nisam siguran da li sam to JA<>
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Chrome 8.0.552.215
nije moguce da je toliko do guma to utice najvise oko 5%,mislim da je do stelovanja plina,kazi jel vuce dobro
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 16030
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 8.0
Država ograničava cenu gasa




Država planira da uvede određivanje maksimalne cene tečnog naftnog gasa (TNG), koji se koristi u domaćinstvima i automobilima. Prodavci sada slobodno mogu da propisuju cenovnike za TNG, dok maksimalne cene ostalih vrsta goriva određuje država.

Ovo bi moglo da obraduje nekoliko stotina hiljada vozača koji koriste auto-plin, ali i mnoga domaćinstva koja ga upotrebljavaju, najviše, za spremanje hrane. Tečni naftni gas je u poslednja tri meseca poskupeo skoro 15 dinara. Uzrok je slaba konkurencija u Srbiji i mala ponuda u regionu.

Novi način određivanja cena TNG-a mogao bi da bude uveden od početka 2011. godine kroz izmenu uredbe o cenama derivata nafte. Ovaj propis se menja zbog početka slobodnog uvoza benzina.

- Radi se nova uredba prema kojoj bi maksimalne maloprodajne cene naftnih derivata trebalo da se usklađuju sa berzanskim kretanjima naftnih derivata, a ne sirove nafte, kao dosad. Uz to razmatramo i da uvedemo maksimalnu cenu TNG-a, ali konačnu odluku donećemo posle detaljnih analiza - izjavila je Aleksandra Babić, iz Sektora za naftu i gas Ministarstva energetike, na okruglom stolu “Liberalizacija tržišta naftnih derivata od 2011. godine“, u organizaciji “Balkanmagazina”.

Ona je navela da će konačnu odluku o promeni određivanja cena TNG-a doneti Radna grupa, sastavljena od predstavnika više ministarstava, koja radi na novoj Uredbi.

Na zamerke privatnika da se kasni sa propisima za liberalizaciju predstavnici Vlade nisu imali jasan odgovor, ali su naveli da će svima ostaviti prelazni period da primene nova pravila. Niko od učesnika nije mogao da kaže da li će se od 1. januara, zbog slobodnog uvoza, cene benzina povećati ili smanjiti, ali su sigurni da će konkurencija biti veća.

V. S. | Foto: N. Kostić - blic.rs
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 569
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
mob
Nokia n70
nije moguce da je toliko do guma to utice najvise oko 5%,mislim da je do stelovanja plina,kazi jel vuce dobro
da vuce dobro, sada ga testriam,usuo sam 13 litara pa javljam koliko cu kilometara proci  Smile
IP sačuvana
social share
<> nisam siguran da li sam to JA<>
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

100 ljudi 100 ćudi, 100 žena 200 sisa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 169
OS
Windows 7
Browser
Chrome 14.0.835.202
mob
SonyEricsson k800
pozdrav, treba mi pomoc oko auto-plina.. imam golfa 2 i u njemu je ugradjen plin prije dvije godine .. u zadnje vrijeme mi se poceo osjecati plin , ali ne u autu nego kada uvezem auto u garazu nakon nekog vremena u garazi se strasno osjeti plin cak udje miris i u kucu posto je garaza uz kucu(spojena) to mi se prije nije desavalo..vozio sam u servis dva puta .. oni samo poprskaju sve cijevi i spojeve i kazu da nigdje ne pusta i da je sve uredu a meni se i dalje osjeti plin kada je auto u garazi.. za sada je auto vani pa je sve uredu ali ide zima i moracu auto preseliti u garazi ako neko ima neki savjet ili se vec susretao sa ovim problemom neka pomogne.. hvala
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Chrome 14.0.835.202
ipak izgleda pusta,ako ga ostavljas u garazi ,obavezno otvori prozore ili vrata,i ja imam takvu garazu spojenu sa kucom,tako da znam na sta lici takav problem
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
Nije rešenje otvaranje prozora ....  Smile Smile Smile Plin NE SME se oseća ...
tako da je rešenje: Promeni servis....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Chrome 14.0.835.202
batice upravo svaka garaza u kojoj je vozilo sa plinom treba da ima ventilaciju,bilo je slucajeva gde covek udje u garazu upali svetlo i boom
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 36
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
Ne razumem se puno u ovu tehnologiju gasa u automobilu pa mi je potrebna mala pomoc.
Dobio sam na koriscenje sluzbeni auto Skoda Fabia 1.2 sa ugradjenim gasnim uredjajem i rekli su mi (doticna gospodja koja ga je vozila) da nema potrebe onaj prekidac prebacivati sa gasa na benzin posto on sam sve regulise oko paljenja.I tako ja njega koristim vec 2 meseca bez prebacivanja na benzin.Sada kada je zahlednelo pali bez problema,medjutim jutros sam ga upalio i vozio nekih 10-tak kilometara i tada je odjednom poceo da se cuje neki piskav zvuk i treperio je crveni indikator na onom prekidacu za prebacivanje iako su svetlele 2 od 4 zelene lampice za kolicinu gasa.A na displeju od borda je pisalo 2.5 C (celzijus) i pored petice je bio neki znak kao pahulja snega ili ventilator (nisam bas najbolje video bez naocara).Kada sam ga u toku voznje prebacio na benzin radio je bez problema.Kada sam auto ostavio na parkingu (dok sam bio u kancelarij)i posle sam seo u auto prebacio na gas i vozio ga u vise navrata nekih 30-tak kilometara sa cestim paljenjem i gasenjem radio je bez problema.Moze li mi neko pomoci oko ovog problema.Pozdrav
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 34 35 37
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.