Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 00:54:20
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nema prave ljubavi bez bola  (Pročitano 27000 puta)
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
easy  Smile
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Puma, Nokia, Telenor, Renault 25 only.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3154
Zastava Sabac, Serbia
mob
Nokia 5800 XM
Da vam bre ja kazem nesto, ovo sto cu reci nikad nisam rekao niti postovao na netu iz odredjenih razloga al sad ocu. Oni koji me poznaju dobro vec znaju za to, a ovaj post cu izbrisati za jedno pet dana pa vi citajte:

Bre Sf imao sam i ja jednu takvu pre 6 god, mozete misliti da sam bio klinja i da je to samo glupost ali nije!
Uh, voleo sam kao ti, isti slucaj potpuno!
Posle toga hteo sam da skocim sa terase ali sam bio pickica pa nisam, hteo sam da se probodem nozem kroz srce, stavim noz na grudi, on hladan mene jeza, pogledam oko sebe zivot, mislim po poslednji put (konkretno kuhinju   ), sta ce biti tamo?, pakao ili raj, ma jebo ti to, pomislih, i ostavi noz.
Kasnije sam uzimao telefon da je nazovem. Prvo nisam mogao, zatim okrenem sve brojeve ona se javi ja spustim, NECE, NE MOZE! PICKA SAM!

Onda kad legnem da spavam, rone suze do dva (a legnem u 11), ujutro ustanem prva misao ONA! Gledam njenu sliku krisom, krijem je od mojih, odem kao da ucim a ja samo na nju mislim!

Doslo je i leto, ja jos tugujem  Smile .
Proslo leto nova skolska godina.
Kad je vidim pravim se da je ne poznajem, ali bol polako prestaje.
Poceo sam da citam knjige, da igram segu , bol u srcu, dusi prestaje,

Prolazi godina po godinu ja sam je preboleo!
Nisam pokusavao trikove sa drugim devojkama, (nisam imao nijednu posle toga 4.godine)
Kada sam je potpuno preboleo ponovo sam se zaljubio, mada moram priznati ne toliko, ona je odnela ljubav iz mog srca, ne svu, ali ono malo sto je ostalo dao sam drugoj.

VERUJ MI, PREBOLECES JE, tesko ali hoces, nemoj samo da pogresis, pa da nesto useres sam sa sobom kao sto sam ja hteo. Okreni se drugim stvarima, znam da ti to cinis (dokaz, burek), ali moras jos vise. Mozda ce ti to izgledati bolno ali pokusaj da je vise ne spominjes, kao ja, okreni se od nje, ulazice ti ona u snove samo jos neki odredjeni period ali posle ce prestati samo ti nemoj da odustajes!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Jedino sto cu ja imati muda da pozovem i na taj nacin resim sve.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Puma, Nokia, Telenor, Renault 25 only.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3154
Zastava Sabac, Serbia
mob
Nokia 5800 XM

I da brate, sam si kriv za svoje probleme u skoli, dobro ne za ocene, ali sto bezis sa casova, sto si dobio ukor, sto su te vodili u muriju, sam si kriv!
Ispravi se malo, idi na te casove smaraj se malo i na kraju ces imati dva, nemoj praviti probleme, smiri se malo, oladi!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ne bezim ... neopravdane dobijam na:
Minicu sta to radis...
Uradio sam, citam novine...
Ne moze to tako...
Ti ces da mi kazes da ne moze, sta da radim da blejim ko ovca dok ostali rade...
Sad idi da prosetas...

A ukor za:
ti si debil
Nemoj da ti debil polomi svaku kost u telu

toliko o tome.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Pa dobro sad ispade da ti nisi kriv. Treba da naucis da se ugrizes za jezik ponekad, a i uostalom gde ti je postovanje prema starijima?! I ja bih te izbacila sa casa!
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Posotvanje prema normalnim osobama i mogu da iskazem, ali prema pojedinim mediokritetima nikako ma koje zvanje imali.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Puma, Nokia, Telenor, Renault 25 only.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3154
Zastava Sabac, Serbia
mob
Nokia 5800 XM
nego minicu, dolazis li u sabac sa es-ovim autobusom na ono predavanje?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 468
isti problemi... nikada nisam dozvoljavao da me ti profani zaje*avaju... boli me uvo za njihovo zvanje... cak sam direktno dolazio u sukob sa direktoricom Smiley  Smile  i onda mi je cale pricao neke price o mogucim posledicama toga po moje skolovanje i onda sam malo o'ladio, mada jos uvek nisam ravnodusan  :twisted:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
SF ugledaj se malo na Vladu  Smile
Shvatio je covek da se najsladje smeje onaj koji se poslednji smeje Smile
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 00:54:20
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.06 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.