Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 17:39:22
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Intervju: Vlade Divac ~ Političar  (Pročitano 4659 puta)
Svedok stvaranja istorije


Da li verujes sebi?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 24339
Zastava Novi Sad - Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
HTC Touch HD, Luna
slazem se sa svima vama...

stvarno mu to ne treba u zivotu...

poneo ga je mozda onaj americki duh kao sa Arlnodom... imas para pa bi sada malo i vlast...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
Apple Iphone 5
Mislim da ga u politiku nateralo to sto ga vlast ometa u tome da potpuno legalno ulozi pare u neku firmu kod nas. Hoce covek da kupi Novosti i stvarno mi nije jasno sta vlast pokusava ovim sabotiranjem da postigne. Coveku dokurcilo ali svakako i pored toga ne odobravam ulazak u politiku. Veliki je to ulog...
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Da li verujes sebi?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 24339
Zastava Novi Sad - Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
HTC Touch HD, Luna
Mislim da ga u politiku nateralo to sto ga vlast ometa u tome da potpuno legalno ulozi pare u neku firmu kod nas. Hoce covek da kupi Novosti i stvarno mi nije jasno sta vlast pokusava ovim sabotiranjem da postigne.

postoji mogucnost i to da bude... ali onda on i karic spadaju u veoma slicnu grupu.

mada mozda njegov moguci ulazak je da se opredele ne opredeljeni jer su i oni vazni a da se nakraju ti glasaci predaju Tadicu jer se njih dvojica gotive (politicki)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4277
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Mislim da ga u politiku nateralo to sto ga vlast ometa u tome da potpuno legalno ulozi pare u neku firmu kod nas. Hoce covek da kupi Novosti i stvarno mi nije jasno sta vlast pokusava ovim sabotiranjem da postigne. Coveku dokurcilo ali svakako i pored toga ne odobravam ulazak u politiku. Veliki je to ulog...

...za knjaz je ponudio manju lovu, ai pokushavao je preko "politichkih veza" i na kvarno da udje. za novosti trenutno nudi manju sumu nego konkurencija...
e sad shto slicho radi i konkurencija to je druga stvar. zelim samo da kazem da nepotrebno prlja ruke i da i on pomalo muti...bolje da je uzivao negde vani u slavi i zaradjenoj lovi nego shto se ovde zamlacuje
IP sačuvana
social share
I see through bitter eyes and
The fact still remains
I read between your lies
You got beat at your own game
Take a trip with me for soon
I will sin
Without one regret
The pain will begin
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
ne dopada mi se ta ideja ... Divac je legenda ,ne znam shta ce mu to u zhivotu...njegova bi stranka pokupila glasove na osnovu njegovih kosheva ,a ne na osnovu njegove politichke umeshnosti,niti programa  koji bi stranka propagirala,ma koliko on bio dobar. Ne bih volela da jednog dana srbija pricha: dobar je kosarkash,ali je ochajan politichar.Bolje da ostane u sferi u kojoj je postigao obozavanje sirokih narodnih masa. Generalno ne vidim ga kao inovarora i prosvetitelja,vec samo kao novu poznatu facu na politichkoj sceni.Hvatati se u kostac sa ozbiljnim problemima,koji su u Srbiji hronichno nereshivi i sa ajkulama vlastodrzcima,nece mu doneti nishta posebno zanimljivo i bitno,samo biranje izmedju toga da li ce ostati posten i pratiti neka svoja moralna nachela ili popustiti pred morem tajkuna i pokleknuti u trci za vlascu, moci i novcem .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple Iphone 5
Mislim da ga u politiku nateralo to sto ga vlast ometa u tome da potpuno legalno ulozi pare u neku firmu kod nas. Hoce covek da kupi Novosti i stvarno mi nije jasno sta vlast pokusava ovim sabotiranjem da postigne. Coveku dokurcilo ali svakako i pored toga ne odobravam ulazak u politiku. Veliki je to ulog...

...za knjaz je ponudio manju lovu, ai pokushavao je preko "politichkih veza" i na kvarno da udje. za novosti trenutno nudi manju sumu nego konkurencija...
e sad shto slicho radi i konkurencija to je druga stvar. zelim samo da kazem da nepotrebno prlja ruke i da i on pomalo muti...bolje da je uzivao negde vani u slavi i zaradjenoj lovi nego shto se ovde zamlacuje
Nudi manje od WAC-a to je istina, ali opet zasto je drzava zabranila akcionarima Novosti da prenesu akcije u njegovu legalno osnovanu firmu? Stopiralo je kompletnu stvar ministarstvo privrede, da bi pre neki dan sud ponistio tu odluku. Obzirom da radim u kompaniji Novosti nije dobro da WAC koji je vec vlasnik POLITIKE bude i vlasnik Novosti jer se na taj nacin dolazi do stvaranja monopola u stampanim medijima.
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


nja,nja

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1323
Zastava Beograd
OS
Windows NT 4.0
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Mislim da ga u politiku nateralo to sto ga vlast ometa u tome da potpuno legalno ulozi pare u neku firmu kod nas. Hoce covek da kupi Novosti i stvarno mi nije jasno sta vlast pokusava ovim sabotiranjem da postigne. Coveku dokurcilo ali svakako i pored toga ne odobravam ulazak u politiku. Veliki je to ulog...

...za knjaz je ponudio manju lovu, ai pokushavao je preko "politichkih veza" i na kvarno da udje. za novosti trenutno nudi manju sumu nego konkurencija...
e sad shto slicho radi i konkurencija to je druga stvar. zelim samo da kazem da nepotrebno prlja ruke i da i on pomalo muti...bolje da je uzivao negde vani u slavi i zaradjenoj lovi nego shto se ovde zamlacuje
Nudi manje od WAC-a to je istina, ali opet zasto je drzava zabranila akcionarima Novosti da prenesu akcije u njegovu legalno osnovanu firmu? Stopiralo je kompletnu stvar ministarstvo privrede, da bi pre neki dan sud ponistio tu odluku. Obzirom da radim u kompaniji Novosti nije dobro da WAC koji je vec vlasnik POLITIKE bude i vlasnik Novosti jer se na taj nacin dolazi do stvaranja monopola u stampanim medijima.

Potpuno se slazem sa tim da WAC ne traba da bude vecinski vlasnik i Novosti Smile , drzava bi i tu svakako morala da reaguje. Sto se tice price o Divcu, cinjenica je da on sve vreme jajari i hoce da ucari neki milion na kupovini necega sto zaista vise vredi. To dovoljno govori o njegovom karakteru i o nacinu na koji hoce da ulozi svoj kapital, u tome nema nicega nelegalnog ali ostaje misterija zasto se buni kada ga ostali ponudjaci pregaze??
On je za Novosti ponudio manje, kada je vec bilo jasno da je njegova ponuda losija (u tom trenutku je zabranjeno menjati ponudjeno, svima je jasno zbog cega) u pricu se ukljucuje i Danilovic koji navodno nudi svakom akcionaru josh 1000e, kao "poklon" za sve one koji prodaju svoje akcije Divcu.... Verujem da je sada jasno zashto se oko svega podigla tolika frka. Meni je prethodna odluka potpuno na mestu, uz nju bi ga poslao da u padinjaku malo vadi krompir. To bi ga verovatno naucilo da postuje zakone...
Skidam kapu za sve sto je uradio kao sportista ali ovakvo ponashanje zaista ne dolikuje i preti da ukalja sve sto je do sada uradio.
On politicar?  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 17:39:22
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.