Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dzaja se vratio,Terza novi Direktor a sve ostalo u qrcu ...  (Pročitano 2981 puta)
13. Okt 2004, 14:14:01
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3051
Vraća se Džajić, Terzić direktor
 
Dragan Džajić se vraća u predsedničku fotelju, a Zvezdan Terzić, trenutno prvi čovek OFK Beograda, biće novi direktor Crvene zvezde (transfer najavljen još pre tri godine).

Ovakav rasplet krize u našem najtrofejnijem klubu, kako "Večernje novosti" saznaju, biće obelodanjen u javnosti već za nekoliko dana (najkasnije dan posle derbija), a potvrđen na Skupštini kluba koja je zakazana za 22. oktobar.

B92 dobio je potvrdu ove informacije iz nekoliko izvora iz našeg najtrofejnijeg kluba. Prema tim izvorima Dragan Džajić neće ni biti prisutan na Skupštini na kojoj će se glasati o njegovoj ostavci, koja bi trebalo da bude odbijena. Posle toga, Džajić će Upravnom odboru predložiti Zvezdana Terzića za sportskog direktora- Poslednji korak u rekonstrukciji klupskog rukovodstva odnosiće se na izmene u UO...

Posle više od dve nedelje provedene "u ilegali", Džajić je odlučio da nastavi započeti posao. Na Crnogorskom primorju, gde je potražio neophodan mir, pre nekoliko dana se sreo (i dogovorio) sa Terzićem, usaglašeni su stavovi i smernice buduće saradnje.

Međutim, promene u Crvenoj zvezdi će biti znatno korenitije: mesto potpredsednika (jedno ili više) zauzeće neka od legendi kluba, a ponude su već na stolu Dragana Stojkovića, Dragoslava Šekularca, Vladimira Petrovića... dok će Upravni odbor doživeti "veliku rokadu" i u njemu će biti mesta samo za jake privatnike i privrednike, sposobne bankare, kako bi se popravilo finansijsko stanje srpskog giganta.

(02. May 2007, 21:47:36)
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3051
e do qrca ....

i dalje ... PAKUJTE KOFERE !!!!
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 768
mob
Siemens c60
Sta sam vam ja rekao?
hehehe ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Pa sta sam JA rekao? Dzaja je Srbin, a Srbina sa nekog polozaja mozes da oteras samo motkom jer on sam NECE da ode. Ko zna, mozda mu sada dodje iz dupeta u glavu, mozda mu ovo bude neka vrsta otreznjenja i mozda pocne da radi u interesu kluba, a ne samo u svom interesu. Terzic mi ovako na izgled deluje kao da nije preterano pametan covek, mada kazu, i ako ja to ne vidim da je napravio cudo u OFK Beogradu, tako da ko zna, mozda nesto i naprave, mozda dva minusa daju plus, ko zna. U svakom slucaju najzalije mi je sto dok je Dzaja tu Muslin nece da se vrati, a nazalost ja mislim da bez Muslina na klupi, nema dobrog tima, a priznacete to je najvaznije i vaznije od predsednika upravnog odbora i svega ostaloga, jer to je Zvezda, a ne tamo neka birokratija.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Ne za gomilom vec za pravdom.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 11066
Zastava
Ma samo da ne prodaje igrace...... :x
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3051
SVAKO DETE ZNA
CEO SEVER TO ZNA
DA SI PICKA TI
JEBOTE DZAJICU
ODLAZIIIIIIIIIIIIIIIII
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Kada bi makar sada posle svega ovoga prestao da prodaje igrace, mozda bi nesto i bilo. Medjutim ako se sada malo primiri da sve ovo prodje, pa nastavi po starom, onda mu ne gine 5.oktobar. Takodje rekao je da ce radikalno promeniti upravni odbor, ajde i to da vidimo. U svakom slucaju mnogo bi bilo bolje da je stvarno otisao, ako nista drugo onda zbog Muslina koji bi se verovatno vratio. Ovako, ne mogu da navijam protim kluba zbog njega, ali opet nikako mi se ne svidja ovaj scenario. Smile
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3051
ma nije on ni otisao , to je bila varka za sve ....

sada da vidimo sta ce se desiti ....   Smile:    Smile
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Znam da nije otisao. Nisu oni cak ni rekli da je otisao. Rekli su da ce razmatrati njegovu ostavku na predsednistvu 20.oktobra, tako da je to bilo samo da se smire strasti i onda udri dalje. Kazem, nadam se da ce ga sve ovo malo otrezniti i da ce poceti da razmislja kao pre osvajanja LS, kada je bio gladan trofeja i kada je uradio sta je uradio. Videcmeo, vreme ce pokazati. Ja samo razmisljam sta ce biti ako kojim slucajem NE PO BEDIMO GROBARE, necu da upotrebljavam neku teu rec.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.