Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li su ljudi "stvarni" vladari na planeti zemlji!  (Pročitano 10918 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 6483
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.2
mob
HTC HD2
EnaB , odlican tekst  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1279
Zastava NS
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
Tesla je mnogo toga planirao, a sve pokradoše ameri Smile
Nisu samo Ameri, kolko ja znam neka njegova nedovrsena otkrica su ukrali sovjeti cak su priznali da su ih uspesno testirali, ali su ih navodno povukli zato sto su veoma opasni ako se njima nerukuje pravilno.

Od smrti Nikole Tesle , njegovi radovi su prebaceni u beograd , gde je zapadnim naucnicima bio zabranjen ulaz u muzej!
Jel zna neko nesto viseo radovima koji su prebaceni u muzej, ovo me veoma zanima.

             -Na našoj planeti nikad nema mira,stalno neki ratovi,odavno već znamo za mnoge druge vidove dobijanja energije,koji su mnogo ekonomičniji i zdraviji za čoveka,a  ljudi  i  dalje vode ratove oko nafte, da li su nam ratovi nametnuti,da li su ljudi samo oružije u rukama nekih vanzemaljskih bića,koji našu planetu koriste  za neke svoje potrebe, ko kroji sudbinu zemlje i ljudi na njoj.
             - ljudi su bića svesna svog postojanja već najmanje 2000 godina,zašto su sva čuda ovoga sveta od aviona do mikročipa nastala u zadnjih 100 godina, zašto ni dan danas nemožemo da proniknemo u tajnu građenja egipatskih piramida, u tajne maja , inka, danas skoro 95 procenata  ukupnog stanovništva planete zemlje zna da posotoje  avionikompjuteri  ,  atomska bomba...i mnoga druga tehnološka  čuda,ali takođe sam siguran da 99,99 procenata ljudi ne bi znali da naprave to što znaju da danas postoji oko nas...........
            -da li su ljudi  stvarni vladari ove planete ??? Smile čije  znanje    koristimo, misleći da je delo čoveka na zemlji  :alientwo:

         
Sto se nafte tice, to je jedan od najvecih ubica ljudskog drustva. Prvo sto njena upotreba zagadjuje prostor u kome zivimo, a drugo sto zbog nje se vode tolki ratovi u kojima se odnose brojni ljudski zivoti. I naravno, dok god je ljudi kojima je vise stalo do svog dzepa, plasirace naftu i za nju ce se boriti tudjim zivotima. Kome jois ide u korist da naplacuje nesto sto je ekonomicno,.... pa gde je tu zarada.
-da li su ljudi  stvarni vladari ove planete ???
Ipak mislim da bi bar 30% ljudi umelo da nauci da sklapa avione, i bombe bez problema. Nego pitanje je da li neko od njih znao da pronadje sam Nuklearnu bombu ili slicno bez tudje pomoci. Za otkrivanje neceg potpuno novog do sada ne poznatog covecanstvu treba imati zesce kefalo. Ajnstaj je proracunao da na planeti postoji svega 2% ljudi koji poseduju inteligenciju poput njegove. I verovatno tih 2% ljudi koji uvek postoje, grade novu civilizaciju i daruju covecanstvu nove teorije, novi nacin razmisljanja i novu tehnologiju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 6483
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.2
mob
HTC HD2
Od smrti Nikole Tesle , njegovi radovi su prebaceni u beograd , gde je zapadnim naucnicima bio zabranjen ulaz u muzej!
Jel zna neko nesto viseo radovima koji su prebaceni u muzej, ovo me veoma zanima.         

Ima moj drug knijigu o teslinim tajnim projektim al on je na moru, moram je naci
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1279
Zastava NS
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
Ima moj drug knijigu o teslinim tajnim projektim al on je na moru, moram je naci
Samo mi treba tacni naslov i autor, pa kad se vrati zamoli ga da ti kaze te dve informacije a ti mi posalji. Znaci treba mi konkretno o ovim koji su u Beogradu!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


i am devil

Zodijak
Pol
Poruke 662
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Samsung x640
 i mene zanimka
IP sačuvana
social share
who controls rome he rools the world.
And one day i will be emperor.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson v600
  i mene.Ma Tesla je vanzemaljac. Smile[b
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1279
Zastava NS
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
  i mene.Ma Tesla je vanzemaljac. Smile[b
Smile Smile Smile najlogicniji zakljucak do sada
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
mob
Samsung SGH-E630
Sram vas bilo Smile Smile

Ima moj drug knijigu o teslinim tajnim projektim al on je na moru, moram je naci
Nisu li Teslini tajni projekti i dalje tajni...
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Bosch ima centrifugu
A u Matrixu bi rekli:

Covek je retko bice na ovoj planeti koje ne zivi u skladu sa svojim okruzenjem. Kad god zauszme novu teritoriju covek zivi na njoj sve dok ne iscrpi svaki prirodni resurs do te mere da posle sam umire od gladi. Jedino bice koje je slicno coveku je virus. Oba deliju na isti nacin bez osecaja za prirodu oko sebe.

Ja bih dodao - virusu nije data svest o okruzenju a coveku jeste ali ne zna da je koristi - rezultat je isti
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

357 kume, 357...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 1503
OS
Windows NT 4.0
Browser
Internet Explorer 5.5
to cemo tek da vidimo... sacekacemo jos jedno 50-ak godina minimum Smile
IP sačuvana
social share
Be sociable - have a Pepsi
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.