2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 22
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vruce kosarkasko leto ~ Domaci i strani transferi  (Pročitano 28778 puta)
23. Jun 2006, 14:31:48
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Apple iPhone 3Gs
Šuput u Hemofarmu!


Samo dva dana nakon osvajanja pete uzasopne šampionske krune, ekipa Partizana počela je da se osipa.

Posle odlaska kapitena Dejana Milojevića u Pamesu, "Sport" piše da i Predrag Šuput pakuje kofere. Ipak, krilni napadač crno-belih neće otići daleko – do Vršca, odnosno Hemofarma.

"Sport" prenosi da će Šuput potpisati dvogodišnji ugovor za sumu od 450.000 evra.

Šuput je u Partizanu proveo dve sezone, a čelnici crno-belih uprkos odličnim rezultatima ostvarenim u tom periodu nisu na vreme započeli pregovore o eventualnoj saradnji sa stamenim krilom.

Šuput, koji je igrao za Spartak i Vojvodinu, nedavno okončani plej-of Sinalko Superlige završio je beležeći prosečno sedam koševa i četiri skoka po meču.

Na sajtu Hemofarma objavljena je izjava direktora kluba Marka Ivanovića da se sklapaju kockice za novi tim naredne sezone čija će okosnica i dalje biti Milenko Topić.

Centar Savo Djikanović i plejmejker Zlatko Bolić su slobodni igrači s obizorom na to da im je istekao ugovor, a Ivanović je potvrdio da je uprava Hemofarma u pregovorima sa Šuputom.

"Svi reprezentativci Hemofarma koji su trenutno po raznim mladjim selekcijama biće pridruženi prvom timu. Medju njima su: Arnautović, Petrović, Bogdanović...iz kadetske selekcije, Marijanović, Despotović i Jovanović iz juniorske selekcije, Rakić, Jereminov i Savović iz mlade reprezentacije ...ne bih da izostavim neko ime ali sigurno je da će svi biti ozbiljno razmatrani za ulazak u prvi tim", rekao je direktor Hemofarma.

On je rekao da je sa Topićem postignut dogovor da do daljnjeg ostane u Hemofarmu, a da se pregovovara sa Rajtom i Konlijem o produžetku saradnje.

"Njegov kvalitet i iskustvo su dragoceni za Hemofarm i očekujemo da će njegov doprinost biti ključan u sazrevanju i afirmaciji mladih igrača kao i rezultatima kluba. Bez obzira na godine Topić je u protekloj sezoni bio na listama najkorisnijih igrača ULEB i Goodyear lige, nadamo se da će produžetak saradnje biti na obostrano zadovoljstvo...", rekao je Ivanović.


Izvor: MTS-Mondo

(02. May 2007, 21:46:32)
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Apple iPhone 3Gs
Pored Popovića, Zvezda želi i Nikolića


Nedelju dana po završetku košarkaške sezone štampa se uveliko bavi pojačanjima naših najboljih klubova za novu sezonu. "Sport" piše da Crvena zvezda pored centra Benetona Petra Popovića, razmišlja i o nekadašnjem krilnom cetru FMP-a Goranu Nikoliću.

Nikolić je posle dve sezone provedene u Efes Pilsenu prošle godine igrao za Kijev, gde je proglašen za najboljeg krilnog centra i izabran u prvu petorku ukrajinske lige.

Nikolić trenutno odmara u Beogradu i ima status slobodnog igrača pošto mu je ugovor sa Kijevom istekao. Šef struke crveno-belih Dragan Šakota trebalo bi da se narednih dana sastane sa Nikolićem, a tema će biti prelazak u klub sa Malog Kalemegdana. Isti izvor navodi da je Zvezda Nikolića želela još u februaru, kako bi pojačala centarsku liniju za Superligu, ali je transfer bio daleko od realizacije, pre svega, zbog njegovog ugovora sa Ukrajincima.

Sa druge strane, Petar Popović kaže da ga niko iz bivšeg kluba nije zvanično kontaktirao ali da bi se rado vratio na Mali Kalemegdan.

"Zvezdaš sam od malih nogu, volim Zvezdu i u njoj sam ponikao. Rado bih se vratio ako bismo našli zajednički jezik, mada imam dosta ponuda iz inostranstva, a najzanimljivije su iz Španije. U svakom slučaju, košarka je moj posao i karijeru ću nastaviti tamo gde mi ponude najbolje uslove, mada novac neće biti jedini kriterijum".

Podsetimo, trener Zvezde Dragan Šakota već je doveo dva mlada i ekstra talentovana igrača - Nemanju Aleksandrova i Mirka Kovača.


Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Apple iPhone 3Gs
Topić još godinu dana u Hemofarmu


Košarkaš Hemofarma Milenko Topića potpisao je novi, jednogodišnji ugovor sa tim klubom, saopšteno je na zvaničnom sajtu Vrščana.

Ovo će Topiću biti četvrta sezona u Hemoframu, a sa klubom iz Vršca 2005. godine osvojio je Gudjir ligu.

"Zaista mi je drago što sam ostao u Vršcu još godinu dana i što će mi se pružiti šansa da završim karijeru u klubu kao što je Hemofarm. Sve što želim u ovom momentu je da zabeležimo uspešnu sezonu, odnosno, da postignemo dobre rezultate u svim takmičenjima, a o nekim daljim životnim planovima ću misliti nakon toga", rekao je Topić.

Hemofarm je prošle sezone osvojio peto mesto u Sinalko Superligi, a naredne sezone nastupaće u ULEB kupu.


Izvor: MTS-Mondo


Topić i dalje u Hemofarmu

Jedan od najiskusnijih igrača u superligi Milenko Topić potpisao je novi jednogodišnji ugovor sa Hemofarmom. Iskusni prvotimac bio je prvi na listi prioriteta trenera Miroslava Nikolića koji je sa njim saradjivao još pre 10 godina u BFC-u iz Beočina.

Ovo će biti četvrta godina Milenka Topića u narandžastom dresu.
: ’Zaista mi je drago što sam ostao u Vršcu još godinu dana i što će mi se pružiti šansa da završim karijeru u klubu kao što je Hemofarm. Sve što želim u ovom momentu je da ostvarimo uspešnu sezonu tj. Da postignemo dobre rezultate u svim takmičenjima , a o nekim daljim životnim planovima ću misliti nakon toga.’, bio je prvi j

komentar Topića.

Na pitanje da li je bilo i drugih ponuda i dvoumljenja vezano za produžetak saradnje u Hemofarmu ističe:

- ’Bilo je raznih ponuda, meni nezanimljivih u ovom momentu. Imao sam doboljno vremena u prethodnim sezonama da se uverim da je Hemofarm ono što mi odgovara u ovom momentu i tome sam dao apsolutan prioritet. Zadovoljan sam što je i klub bio vrlo zainteresovan da nastavimo saradnju tako da je sve završeno na obostrano zadovoljstvo.’

Iza sebe ima bogatu klupsku karijeru:

Profikolor, Pančevo 92/94 -BFC, Beočin 95/97-Crvena Zvezda 97/99-Budućnost 99/2001-Sijena 2001/02-Hemofarm 2002/2003 i 2003/04-Milano 2003-Hemofarm 2004.

Osvajač je brojnih medalja sa reprezentacijom Jugoslavije:
srebro- OI 1996 Atlanta, zlato -EP 1997 Barselona,zlato-SP 1998Atina,bronza-EP 1999 Pariz.

U svojoj riznici trofeja ima:
osvojeni nacionalni Kup -Budućnost 2000, Kup Saporte 01/02 sa KK SienomOsvojene nacionlane titule:
HEMOFARM , GOOD YEAR 2004/2005-Crvena Zvezda 97/98 -Budućnost 99 / 2000 i 2000/01MVP – domaćeg šampionata 99/2000.

Izvor: B92-Sport
« Poslednja izmena: 23. Jun 2006, 20:38:09 od kokota »
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Apple iPhone 3Gs
Dragić na korak od TAU

Jedan od najtalentovanijih mladih igrača Evrope Goran Dragić nalazis e na korak od prelaska u TAU.

Kako prenose evropski mediji, 20-godišnji Dragić koga je ove sezone gledalo i više NBA skauta nalazi se na vrhu prioriteta takcih klubova kao što su Real,Barselona i TAU.

190 cm visoki bek Slovana iz Ljubljane ove sezone je prosečno ubacivao preko 15 poena po meču, ali je impresionirao smirenom i racionalnom igrom nekarakterističnom za jednog mladog igrača.

Prema poslednjim informacijama, ovogodišnji finalista šampionata Slovenije traži obeštećenje od milion evra za ovog košarkaša!


Izvor: B92-Sport


Djerasimović u FMP-u


Osvajač Gudjir lige FMP železnik doveo je prvo pojačanje u letnjem prelaznom roku.

Tim iz beogradskog predgradja potpisao je trogodišnji ugovor sa Kragujevčaninom Markom Djerasimovićem (22 godine, 200 cm).

Mladi bek šuter prošle sezone je nastupao za Zdravlje iz Leskovca i bio je najbolji strelac prvog dela Sinalko lige sa 18, 8 poena po meču.


Izvor: B92-Sport
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


od juče mi se život promenio za 360 stepeni

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10121
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Samsung 
Mirko Kovač potpisao za Zvezdu
 

Košarkaški klub Crvena zvezda, tri dana nakon završetka sezone, doveo je prvo pojačanje na Mali Kalemegdan.

Crveno-beli su potpisali trogodišnji ugovor sa Mirkom Kovačem, bekom OKK Beograda.

Kovač (23 godine, 195 cm) je prošao sve mladje selekcije Partizana, nastupao je za Atlas i OKK Beograd, a bio je i član kadetske reprezentacije plavih, koja je na Evropskom prvenstvu 1999. godine u Sloveniji osvojila zlatnu medalju.

Kovač je jedan od najzaslužnijih za odlične rezultate OKK Beograda tokom prethodne sezone, budući da je u Sinalco ligi beležio prosečno 16 koševa po utakmici, dok je u završnici šampionata imao učinak od 20,4 koša po meču, što ga je sa ukupnim indeksom 204 svstalo na treće mesto najkorisnijih igrača lige, posle Dejana Milojevića i Milana Gurovića.

Navijači Zvezde upamtili su ga po odličnim partijama u duelima sa timom sa Malog Kalemegdana u Superligi, kada je ubacio prvo 27 poena, a onda u drugom meču 19 pogodaka.

 21 Jun 2006

www.kk-crvenazvezda.net
IP sačuvana
social share
Ne radim brzo, al' zato radim nekvalitetno                         
Život nas uči su ljudi mnogo manje rđavi nego što se misli, ali i da su mnogo gluplji nego što je moguće i uobraziti.
Pravopis srpskog jezika
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


od juče mi se život promenio za 360 stepeni

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10121
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Samsung 
27/06/2006 | Izvor: B92
Jelenić iz Mornara u Vojvodinu

Čelnici KK Vojvodina Srbijagas nastavili su praksu dovođenja mladih i talentovanih igrača u svoje redove.

Dosadašnji igrač Mornara iz Bara Ivan Jelenić potpisao je ugovor sa novosadskim klubom.

Jelenić je prošle sezone u A1 i Superligi bio vrlo zapažen sa preko 13 koševa po meču. Za Mornar je igrao od 2003, a pre toga bio je član gradskog rivala Primorke.

Pored Jelenića, Vojvodina je produžila ugovor sa 26-godišnjim Ivanom Ivanovićem koji je već dve sezone u Novom Sadu. Ivanović je potpisao novi jednogodišnji ugovor.


Izvor: B92-Sport
IP sačuvana
social share
Ne radim brzo, al' zato radim nekvalitetno                         
Život nas uči su ljudi mnogo manje rđavi nego što se misli, ali i da su mnogo gluplji nego što je moguće i uobraziti.
Pravopis srpskog jezika
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


od juče mi se život promenio za 360 stepeni

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10121
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Samsung 
27/06/2006 | Izvor: B92, marca
Real prodaje Rakočevića!

Čelnici košarkaške sekcije Real Madrida uz odobrenje Božidara Maljkovića nameravaju već ovog leta da prodaju Igora Rakočevića!!!

Kako prenosi «Marka», Rakočević nije ispunio očekivanja madridskog tima u prošloj sezoni (na kraju sezone nije ni igrao zbog zaušaka), a prošlog leta potpisao je četvorogodišnji ugovor po kome bi svake sezone trebalo da zarađuje 1,1 milion evra.

Međutim, posle katastrofalne sezone u kojoj je Real ostao bez Evrolige, čelnici kluba očigledno žele da smanje troškove...

Za Rakočevića je odmah pokazala interesovanje ekipa Pamese u kojoj je Rakočević pre dolaska u Madrid odigrao fenomenalnu sezonu.

Ukoliko se vrati u Valensiju, Pamesa će naredne sezone u startnoj petorci imati čak tri Srbina: Rakočevića, Avdalovića i Milojevića. Priredio: Igor Vujičin

Izvor: B92-Sport
IP sačuvana
social share
Ne radim brzo, al' zato radim nekvalitetno                         
Život nas uči su ljudi mnogo manje rđavi nego što se misli, ali i da su mnogo gluplji nego što je moguće i uobraziti.
Pravopis srpskog jezika
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


od juče mi se život promenio za 360 stepeni

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10121
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Samsung 
27/06/2006 | Izvor: B92
Marko Popović u Žalgirisu

Ekipa Žalgirisa iz Kaunasa saopštila je u ponedeljak da je potpisala ugovor sa hrvatskim reprezentativcem i bivšim bekom EFES-a Markom Popovićem.

24-godišnji Popović odigrao je dobru sezonu u Istanbulu posle neuspešne epizode u Pamesi i solidnih izdanja u Ciboni.

U Evroligi ubacivao je 13 poena za “pivare”, a finansijski detalji ugovora nisu saopšteni.

Izvor: B92-Sport
IP sačuvana
social share
Ne radim brzo, al' zato radim nekvalitetno                         
Život nas uči su ljudi mnogo manje rđavi nego što se misli, ali i da su mnogo gluplji nego što je moguće i uobraziti.
Pravopis srpskog jezika
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


od juče mi se život promenio za 360 stepeni

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10121
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Samsung 
Fener pokupio zvezde Ulkera

Ekipa Fenerbahčea, koja će naredne sezone (najverovatnije) igrati u Evroligi, potpisala je u nedelju ugovore sa Ibrahimom Kutlajem, Mirsadom Turdžanom i Omerom Onanom, dosadašnjim košarkašima Ulkera.

U toku su pregovori između čelnika dva kluba oko fuzije i učešća Fenerbahčea u Evroligi umesto Ulkera, koji je nadmoćno osvojio titulu prvaka Turske. Vodeći ljudi kompanije koja proizvodi slatkiše odlučili su odmah posle finala da se povuku sa mesta glavnog sponzora kluba. Sa pregovorima koji su u toku, i koji će se najverovatnije završiti ulaskom Fenera u elitu, upoznat je i prvi čovek EL Djordi Bartomeu.

Izvor: B92-Sport
IP sačuvana
social share
Ne radim brzo, al' zato radim nekvalitetno                         
Život nas uči su ljudi mnogo manje rđavi nego što se misli, ali i da su mnogo gluplji nego što je moguće i uobraziti.
Pravopis srpskog jezika
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Apple iPhone 3Gs
Kecman u Humskoj


Partizan je na pragu da dovede prvo pojačanje za novu sezonu, pošto će, kako piše “Sport”, crno-beli dres gotovo sigurno ponovo obući Dušan Kecman.

“To bi trebalo da bude u redu”, potvrdio je beogradskom listu trener Partizana Duško Vujošević.

"Sport" navodi da Kecman još nije potpisao ugovor, ali da su svi detalji njegove jednogodišnje saradnje saradnje sa crno-belima već dogovoreni.

Prošli sezonu Kecman, koji je sa Partizanom osvajao titule 2003. i 2004. godine, proveo je u ukrajinskom Kijevu sa kojim je stigao do polufinala FIBA Evrokupa, a godinu dana ranije po odlasku iz Beograda igrao je za Makedonikos i Efes Pilsen.

Partizan su od završetka sezone napustili kapiten Dejan Milojević, koji je prešao u špansku Pamesu, i Predrag Šuput, koji je potpisao za vršački Hemofarm.

Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 22
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.11 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.