Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Uplasen i zabrinut...molim vas pomognite  (Pročitano 11644 puta)
Svedok stvaranja istorije


radimo sta ne volimo da kupimo sta nam ne treba

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 28121
Zastava srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson AINO U10
gde ode ova tema.........pa ovaj uplaseni ima jos vise da se naplasi kada pročita sve ovo

ako je iskren i  ako pročita sve ovo nema taj vise uopste da se javi  .....
IP sačuvana
social share
potpis obrisan po preporuci par skorpija
______________________________ ___________________
Stvari imaju onoliku vaznost koliku im mi damo
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 236
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Motorola V3
dajte ljudi pomozite mu riknuce od straha . koristi kondom a ona neka uzima pilule one anti bejbi , onda sta te zabole sto je to sestra tvog druga ako ti se svidja navali sta cekas pismenu molbu nema sta da se bojis samo muvaj i hm hm hm ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Zbog cega sam ja izgubio 10 sekundi, dok mi se nije otvorila stranica...i ceo minut, pokusavajuci da procitam sta je doticni napisao   Smile
...Mogu samo da pretpostavim koliko bih vremena jos izgubio pokusavajuci da protumacim napisano?  Smile
Rodjace iz Amerike...o'ladi, bre, malo sa iskopinama...please!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 234
OS
Windows XP
Browser
Avant Browser Nepoznat
mob
Samsung D500
Imam 22 godine, imam priliku da smuvam lepu devojku 2 godine mladju od mene, verovatno cete pitati u cemu je onda problem.
Ta devojka je sestra doduse ne rodjena (valjda sestra od tetke ili tako nesto) jednog od mojih najboljih drugova. Nije problem ni to sto ste prvo mislili. Cak sta vise moj ortak mi je i preporucio da je muvam.
Ono sto mene plasi je da ona slucajno ne zatrudni ili tako nesto samnom, pa da me posle tera da je zenim ili tako nesto. Do sada nisam imao seksualne odnose, znam sigurno da cu klasican sex imati iskljucivo sa kurtonom, ali me plasi sledece:
1. sta ako se kurton probusi, da li se to desava da se ovi durex kurtoni probuse ili da dodju busni nedo Bog?

druga stvar koja me plasi je sta ako tokom oralnom sexa svrsim joj u usta,
2. da li od te sperme sto proguta ona moze da zatrudni?

treca stvar koja je mozda i najgora plasi me:
3. sta ako ovaj moj ortak pocne da nam se mesa u vezu, tipa izadjem samo sa njim u grad i gledam ili flertujem sa nekom drugom devojkom, pa da se naljuti ili tako nesto, zato sto sam u vezi sa njegovom sestrom a nabacujem se drugoj devojci. Ili kad budem hteo da raskinem sa njom da on to primi licno, i da se posvadja samnom ili pak da mi pravi neki problem.

cetvrto, rodjena sestra od tog mog druga inace 81 godiste vec je udata, pa me plasi:
4. sta ako posle nekog vremena pocnu njeni da me teraju da je ozenim (posto je ona 85 godiste otkud znam kakvi su i kada je u njihovoj porodici "red za udaju/zenidbu")

Nikad do sada nisam bio u vezi sa devojkom, a da sam pritom ortak sa nekim iz njene sire porodice, pa bih molio da mi pomognete sta da radim, ne bih da ispustim sansu da budem sa tako lepom i slatkom devojkom, al ponovo ne bih da se uvalim u nesto zbog cega bi mi presela ta veza.

1. Kupi si odgovarajuću veličinu kurtona i ne brini da će se probušiti.
2.Šalu na stranu...trudnoća se NE MOŽE dogoditi kroz usta
3.Tu ti nitko ne može dati savjet osim da popričaš sa ortakom šta on o tome svemu misli
4.Reci ti meni...zaljubiš se do ušiju u nju nakon nekog vremena(2-3 godine) da li bi ju oženio bez obzira što njeni starci kažu?

Opusti se čovječe....probaj pa ćeš znati.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
O, Boze... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
MA daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaj....mojne mojne da da  Smile

Njaske mojne da  Smile

Ja da sam moderator specijalizovao bi se za hakerisanje ovih IP brojeva sto smaraju....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 9046
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Alcatel One Touch
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.057 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.