Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 568 569 571 572 ... 574
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pitajte šta vas zanima ~ tražite preporuku ~ preporučite igru  (Pročitano 772440 puta)
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 54.0.2840.59
mob
Motorola 
Ако је ти не отвориш нема ко други.

Ma ,otvori je ti barem naslovom,pa da je punimo.Nakuplja se.
« Poslednja izmena: 19. Okt 2016, 20:36:46 od Torivoje »
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 123
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 49.0
Ima li neka igra poput Mafije sto je bila,sa takvom nekakom smekerskom pricom,a da nije mnogo zahtevna za preporuku?znaci gta me ne interesuje,muka mi je od ove poplave pucacina u buducnosti a i da se pozalim sa hitman absolution,izlazi mi ovo,a nije direktx bar ja mislim,instalirao sam valjda najnoviji

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Untitled.png
(33.19 KB, 448x381)
« Poslednja izmena: 29. Okt 2016, 22:35:28 od sreten9697 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 54.0.2840.71
mob
Motorola 
Ima li neka igra poput Mafije sto je bila,sa takvom nekakom smekerskom pricom,a da nije mnogo zahtevna za preporuku?

  Max Payne 1 i 2 , ružna grafika,ali opaka priča.


     http://store.steampowered.com/app/12140/


  Splinter Cell franšiza,naročito stariji naslovi.
« Poslednja izmena: 31. Okt 2016, 16:25:27 od Torivoje »
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
OS
Windows 7
Browser
Chrome 54.0.2840.71
Treba mi misljenje strucnjaka Smile Prijatelj jedan hoce da mi proda xbox360 za 80e, dva dzojstika, cipovan, solidno ocuvan itd. Mene zanima da li se to isplati sad uzimati? Zna li se kad ce prestati da proizvode igrice za xbox 360? Ne bih sad da uzmem a oni sledece godine prestanu ili tako nesto Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 102
Zastava Vukojebina
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 49.0
...imam jedno pitanje,pa ako neko moze da mi odgovori,radi se o registraciji na jednu stranicu...naime koju god mail adresu da ukucam pri registraciji izbaci mi ovo "The email address you used is not accepted by this community. Please select a different email address."...e sad,objasnili su mi da se tu trazi internet adresa provajdera,to jest ona koja se dobija uz ugovor od kompanije ciji internet koristim...medjutim ja tu adresu nemam jer to nikad nisam dobio...jel zna neko kako na drugi nacin da se registrujem,ako neko moze pomoci bit cu zahvalan...nadam se da moderator nece izbrisati post posto bas i nije 100% vezano za temu...hvala!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46875
Zastava Босна
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 49.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Treba mi misljenje strucnjaka Smile Prijatelj jedan hoce da mi proda xbox360 za 80e, dva dzojstika, cipovan, solidno ocuvan itd. Mene zanima da li se to isplati sad uzimati? Zna li se kad ce prestati da proizvode igrice za xbox 360? Ne bih sad da uzmem a oni sledece godine prestanu ili tako nesto Smile

Ove godine za Xbox 360 izašli su samo NBA, WWE i FIFA. Tako da nove igre na x360 nećeš moći igrati. Ali zato je tu gomila od preko 1000 naslova izašlih svih ovih godina. Ako mene pitaš ponuda je OK.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
OS
Windows 7
Browser
Chrome 54.0.2840.71
Treba mi misljenje strucnjaka Smile Prijatelj jedan hoce da mi proda xbox360 za 80e, dva dzojstika, cipovan, solidno ocuvan itd. Mene zanima da li se to isplati sad uzimati? Zna li se kad ce prestati da proizvode igrice za xbox 360? Ne bih sad da uzmem a oni sledece godine prestanu ili tako nesto Smile

Ove godine za Xbox 360 izašli su samo NBA, WWE i FIFA. Tako da nove igre na x360 nećeš moći igrati. Ali zato je tu gomila od preko 1000 naslova izašlih svih ovih godina. Ako mene pitaš ponuda je OK.


Hvala Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14336
Zastava Beograd
OS
Linux
Browser
Chrome 54.0.2840.85
Nzm dal neko igra nba 2k17? Desava mi se to da kada igram na najteze protiv lupam gsw-a igram egal do poslednje cetvrtine ili vodim 5-6 razlike ili gubim toliko...kada pocne poslednja cetverina nmg otvoren sut da pogodim,igraci mase kucanja,slobodna mi se desi da promasim iako sam poprilicno dobro sutnuo,sa deuge strane kari ne masi,durent 2+1 itd itd...jel to bag neki ili?
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


FTP! - Zivot je bez veze ako si mrtav

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2754
Zastava
mob
Apple 5s
Poceo sam o5 da igram stare igre,one su 800x600 a moj laptop je 1366x768,jel moze da se namesti full screen Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14336
Zastava Beograd
Inace ima li neka igra za pc na foru resident evil-a 7? Ili nesto slicno asasian kridu,moze i pucacina neka
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 568 569 571 572 ... 574
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.108 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.