Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 20:10:59
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 8 9 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Балашевић и политика  (Pročitano 18580 puta)
Clan u razvoju


ko? jel ja?

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 45
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
Siemens A60
ovaj Musicki u Limasolu mi rece da je i on karo Djoletovu lepsu polovinu.
aha..i ja sam karao Cecu...pa se ne hvalim  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
Nokia 
ja sam mu karao zenu, 7 metara od njega  Smile
bili oni u restoranu i nesto pricali. ja ih posmatrao kad uocih onaj pohotni delic osmeha na krajicku njenih punih usana. ZELI GA odmh sam provalio. pocela je da mice nogama. mislim da me je tada primetila. fiksirala me je ocima. cini mi se da je on tada pricao po ko zna koji put nesto o tome kako je on pomogao raspad sfrj. dsavio je bludnicu. nije nju zanimalo ni to kako je on obilazio zemlju u potrazi za radarima koje je kasnije upisivao u svoju mapu koju je svake veceri predavao njegovoj braci ustasama koji su prosledjivali nato snagama. covek ne zna sta zene zele. dobro je da sam ja bio tu inace bi bez razloga svrsila u gace(duboke, do pupka) od pipkanja vagine u restoranu. namignuo sam joj desnim okom, neprimetno. to je znacilo mani matoru budalu. tebi bar na kratko treba parava tvrda stvar, dodji do WC-a!
shvatila je svaku skrivenu rec. takve kapiraju te stvari..iskusne su. ozenila je matorog zbog kinte. nanjusila je kes na vreme ali ne nabijala od malena gde je htela, a takve su svuda dobrodosle. 3 puta sam se istovario u nju za 7 minuta na sta je ona na kraju rekla:"djoka nema djoku, to se zna, al posle tebe svi su obicna deca!!!" tada je pozvala cerku i sestricinu da dodju na orgije. bilo je extra!  pricale su mi posle neke istine o balasevicu, kako ima 2 cmara bradavicu umesto pupka a tuki mu je 7,5 cm, pa zbog tih komplexa ima tendencije ka unistavanju sopstvenog naroda. i tako, govno je to obicno, ja znam, pitajte me nesto u vezi sa njim. redovno mu posecujem gajbu od tada, pokrecem ringispil u glavama njegovih zena Smiley
ps. redovno mu svrsim na jastuk, a on misli da to on slinavi u toku noci. al se zajebao. eto, to je prica o djordju balasevicu, cuvenom hostapleru i vucibatini, govnetu od coveka.
Smile
poz!
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Хрїстóсъ воскрéсе! Воистину воскресе!

Zodijak
Pol
Poruke 1619
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 415
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Dusan Musicki, reziser i bivsi maneken. Studirao u Pragu, bavi se biznisom na Kipru. Prodavao kubanske cigare. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Хрїстóсъ воскрéсе! Воистину воскресе!

Zodijak
Pol
Poruke 1619
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
У реду,али какве везе има Балашевићева жена са темом.То једноставно није у реду,мислим,има ваљанијих начина да се критикује његово јавно деловање.Ово је потпуно неприлично.А тек ова еротска новела...   :[27]:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6212
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
Ovde neki treba da skoce na 'Psiholog online'
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


ko? jel ja?

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 45
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
Siemens A60
ja sam mu karao zenu, 7 metara od njega  Smile
bili oni u restoranu i nesto pricali. ja ih posmatrao kad uocih onaj pohotni delic osmeha na krajicku njenih punih usana. ZELI GA odmh sam provalio. pocela je da mice nogama. mislim da me je tada primetila. fiksirala me je ocima. cini mi se da je on tada pricao po ko zna koji put nesto o tome kako je on pomogao raspad sfrj. dsavio je bludnicu. nije nju zanimalo ni to kako je on obilazio zemlju u potrazi za radarima koje je kasnije upisivao u svoju mapu koju je svake veceri predavao njegovoj braci ustasama koji su prosledjivali nato snagama. covek ne zna sta zene zele. dobro je da sam ja bio tu inace bi bez razloga svrsila u gace(duboke, do pupka) od pipkanja vagine u restoranu. namignuo sam joj desnim okom, neprimetno. to je znacilo mani matoru budalu. tebi bar na kratko treba parava tvrda stvar, dodji do WC-a!
shvatila je svaku skrivenu rec. takve kapiraju te stvari..iskusne su. ozenila je matorog zbog kinte. nanjusila je kes na vreme ali ne nabijala od malena gde je htela, a takve su svuda dobrodosle. 3 puta sam se istovario u nju za 7 minuta na sta je ona na kraju rekla:"djoka nema djoku, to se zna, al posle tebe svi su obicna deca!!!" tada je pozvala cerku i sestricinu da dodju na orgije. bilo je extra!  pricale su mi posle neke istine o balasevicu, kako ima 2 cmara bradavicu umesto pupka a tuki mu je 7,5 cm, pa zbog tih komplexa ima tendencije ka unistavanju sopstvenog naroda. i tako, govno je to obicno, ja znam, pitajte me nesto u vezi sa njim. redovno mu posecujem gajbu od tada, pokrecem ringispil u glavama njegovih zena Smiley
ps. redovno mu svrsim na jastuk, a on misli da to on slinavi u toku noci. al se zajebao. eto, to je prica o djordju balasevicu, cuvenom hostapleru i vucibatini, govnetu od coveka.
 Smile
poz!
nije ni tebi lako  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
Nokia 
nije vama lako. ovo sto sam napisao je pretrpano ironijom na sve gluposti koje sam ovde cuo.
pa vi ljudi verujete(cast izuzecima) da je tadic licno isao srbijom i odavao polozaje radara nato snagama. pa ako je on, onda je i djoka, jer svi koji nisu radikali su ustase.
zatim, svi zvi su se najebali djoletove zene. pa sto da ne i ja? mislim stvaaaaarno!
i naravno svi su izdajnici i kuju nesto protiv nas.
ovde ga pljujete ko da je neki zlikovac sveytskih razmera. covek niti je krao, niti je narkoman, ima odlicne pesme i javno izrazava svoje misljenje koje nikom ne skodi, smo koisti,pametan je. ali posto se to misljenje kosi sa vasim , on je govno, kreten, oos, naravno IZDAJNIK, probisvet, i vrh vrhova, svi su mu jebali zenu. aj pozabavite se malo sobom. a ovde ima toliko naivnih da se kladim da je svaki treci koji je porcitao moje delo iznad  Smile poverovao. Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
pise lepo negde na forumu: ironija je najbolja odbrana od gluposti.
aj pa poz!
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Хрїстóсъ воскрéсе! Воистину воскресе!

Zodijak
Pol
Poruke 1619
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
Не разумем...Па ти да њега поштујеш,имао би довољно стида да га не браниш на тај начин.Кукаван је онај који треба такву одбрану.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
Nokia 
aj bre, opusti se... Smile
ja njega ne branim. ja vas napadam. Smile
koj ce njemu moja odbrana???
dovoljno je on pametan da se sam brani, ali mu to u sustini nije potrebno, mislim ko jos slusa  decu ili ljude sa zavrrsenih 3 razreda srednje??? takvi njega napadaju..to se zna.
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 8 9 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 20:10:59
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.