Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 92
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Treba vam savet za kupovinu racunara ili neke komponente?  (Pročitano 43092 puta)
Poznata licnost

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 3045
Zastava Beograd,Srbija
mob
Nokia 7610
Nasao sam u Pakomu Ati Radeon 9600pro 256MB za 96eura,a vidim da je svuda oko 120-130-140 eura,pa me zanima da li da je uzimam,da nije to neka slabija varijanta? http://www.pakom.co.yu/wwwpakom/KatalogProizvoda/OpisProizvoda.aspx?sifra=0714052
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2178
mob
Nokia N85
Ok je to cijena za SCG.Nije to nikakva slabija varijanta.Samo ti to kupi.Neces se pokajati.A Pakom je inace mozda i najjaci uvoznik za SCG tako da ne treba da te cudi sto su najjeftiniji  Smile.
IP sačuvana
social share




Ne koristi "kaps".Koristi "bold" kada hoćes nešto da naglasis.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1709
Zastava Stan
mob
HTC One S
Imam HDD od 60 GB maxtor da li mogu da uzmem jos jedan da mi rade zajedno cuo sam da ce brze raditi.Sad moje pitanje je da li mora da bude isti takav ili moze da bude bilo koji
IP sačuvana
social share
Tako je kako je
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Sta ce brze raditi? Hard ko hard... ima svoje limite i radio sam il sa nekim on ce raditi isto.. sam sistem moze raditi brze zbog nekih stvari ali to u prinicpu ne znaci previse...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2178
mob
Nokia N85
Imam HDD od 60 GB maxtor da li mogu da uzmem jos jedan da mi rade zajedno cuo sam da ce brze raditi.Sad moje pitanje je da li mora da bude isti takav ili moze da bude bilo koji

Ako mislis na raid varijantu imas 3 najcesce opcije Raid 0,1 ili 5 (ima i raid 2,3,4,6,7,10,0+1,S koji nisu tako rasprstranjeni) i uvijek se "uparuju" isti HDD-ovi.Raid 0 (striping) podaci se dijele na dva HDD-a (skoro po principu jedan bajt na jedan HDD, drugi bajt na drugi HDD ustvari dijele se fajlovi na "blokove") i dobija se znatno na performansama (brzini) ali u slucaju da jedan HDD "pukne" svi podaci su izgubljeni (na oba HDD-a) jer nema "eror ceking", Raid 1 (miroring) je varijanta koja se koristi kao "sekjuriti" tj. oba HDD rade u "paraleli" i u slucaju da jedan "izda" imas drugi ali tu u varijanti 2x60GB imas samo 60GB "raspolozivog" prostora (jer imas duple podatke na dva HDD-a) i Raid 5 ("striping" + "eror ceking") koji ima varijantu "dijeljenja" podataka ali ima i "eror ceking" te je mnogo pouzdaniji od Raid 0 i Raid 5 je najpopularniji jer se dobija na performansama a uz to je pouzdanost veoma velika.
« Poslednja izmena: 19. Sep 2005, 10:32:27 od djwhite »
IP sačuvana
social share




Ne koristi "kaps".Koristi "bold" kada hoćes nešto da naglasis.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2178
mob
Nokia N85
Da bi uopste mogao da koristis RAID moras imati na M/B RAID kontroler a moja preporuka je ako vec hoces da koristis RAID varijantu da koristis SATA/RAID (za koji ti trebaju SATA/RAID kontroler na M/B i SATA diskovi).
IP sačuvana
social share




Ne koristi "kaps".Koristi "bold" kada hoćes nešto da naglasis.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
mob
LG Nexus 5
Da li neko zna gde mogu da kupim tft monitor 17 ili 19? I sa kojim karakteristikama? Naravno da znam dosta prodavnica sa tft monitorima ali bih voleo da znam gde su najpovoljniji?
Pare nisu problem!(para nema, hehe)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Well.. ja ostajem pri tome da se to ne isplati kupovati...
Ali.. recimo da ko bas to hoce... Samsung 713n , oko 300ojre.. preko pakoma...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2178
mob
Nokia N85
Da bitno ti je da TFT ima bar 8ms odziv (nikako vise od toga) i bar 1:500 kontrast sto Samsung713N ima (ima cak 1:700 kontrast) i mislim da mu je pala cijena (bar u BiH se moze naci za 260evra u maloprodaji a za SCG ne znam).
IP sačuvana
social share




Ne koristi "kaps".Koristi "bold" kada hoćes nešto da naglasis.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
mob
LG Nexus 5
Hvala ljudi puno......I ja sam se za njega odlucio, mada bih da pogledam i neke 19-ice.....da li postoji neka sa identicnim odzivom? (8ms) 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 92
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.