Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 16:03:29
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 46 47 49
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Urezali mu krst na temenu  (Pročitano 37707 puta)
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Tako se i saznalo da su poginuli u saobracajnoj nesreci..

Ne znam kako niko od vernika nije napisao da je to mogla biti i bozja kazna  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
to da sam dvojna licnost sam shvatio kao kompliment zahvaljujem
au ! pa ... pa ...  znači Kina.

Ne razumem u cemu je problem oko toga sto sam napisao(to sto je navedeno kao citat)Objasnicu ali prvo moram da znam konkretno pitanje.Odgovorio sam da sam licno ubio Kenedija kad me je neko optuzio da sam podmetnuo saobracajnu nesrecu.
ne života sine, prvo si se pohvalio kako su napadači (kao da su vam poslovni prostor napadali samo jednom) izginuli i kako su ih skupljali usisivačem. znači, nije ti bilo dovoljno da kažeš samo da su izginuli, već udaraš na našu podsvest pretnjom da su ih pored svega još skupljali usisivačem.
pa tek kasnije priznaješ i ubistvo kenedija kako bi nas još više zaplašio, šta može da nam se desi ako podnesemo zahtev za rekonstrukciju zločina.

Samo da se zna da ta fotografija na kojoj je neki momak uvijene glave,nisam ja(gde se nalaze moje fotografije).
pa ti si se lažno predstavio kao žrtva  Smile  jel hoćeš da se ovde emotivni ljudi sažaljevaju nad tobom .
ko zna čime se ti još baviš. možda si podvodio ili sexualno eksploatisao devojčicu čiji te ćale iznabadao.

Ako ja napisem da su poginuli u saobracajnoj nesreci i da su ih skupljali usisivacem to je kataklizma a ako neko drugi napise da ovome ili onome treba uraditi to i to zbog necega onda je to iskazivanje misljenja.
govoriš o prošlom i budućem vremenu.
ako ja sad odem u policiju i kažem života hoće sve da nas pobije, oni će mi reći idi kući i dođi kad vas pobije.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 69
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Dragi tata gottago nisi mi odgovorio gde se nalaze moje fotografij na kojima si video da sam anemican(izvini sto nisam toliko mocan da naredjujem novinarima koje fotografije ce da stavljaju).Ako si bilo koju moju rec shvatio kao pretnju ,izvinjavam se(imam utisak da kad ti ponestanu argumenti namerno pogresno tumacis znacenje onoga sto sam napisao).Priznajem da sam poprilicno nepismen pa sam zbog toga angazovao lingvistu da mi objasni znacenje dela ove tvoje recenice:" oni ce mi reci idi kuci i dodji kad vas pobije."
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Citat
Dragi tata gottago nisi mi odgovorio gde se nalaze moje fotografij na kojima si video da sam anemican
sine, žnači lažno si se predstavio. samim tim kršiš pravila foruma.
mada imam neki utisak da ti uopšte nisi života. čak mislim da si osoba ženskog pola  Smile

Citat
(izvini sto nisam toliko mocan da naredjujem novinarima koje fotografije ce da stavljaju)
zato možeš da ih tužiš za duševnu bol.

Citat
Ako si bilo koju moju rec shvatio kao pretnju ,izvinjavam se
naš narod kaže da posle vođenja ljubavi nema kajanja.
mislim, meni ne treba da se izvineš. meni reči ne znače ništa. osim toga imao sam u svom životu mnogo opasnijih pretnji uživo i eto me  Smile
Citat
(imam utisak da kad ti ponestanu argumenti namerno pogresno tumacis znacenje onoga sto sam napisao).
svaka medalja ima dve strane. ako sam nešto naučio u životu, onda je to da sve što kažeš može i biće upotrebljeno protiv tebe.

Citat
Priznajem da sam poprilicno nepismen pa sam zbog toga angazovao lingvistu da mi objasni znacenje dela ove tvoje recenice:" oni ce mi reci idi kuci i dodji kad vas pobije."
koliko te je odrao s obzirom da svi znaju koliko si para dobio ?
mogao si mene da pitaš. ja bih ti to uradio besplatno. dakle kada odeš u policiju i prijaviš pretnje, oni apsolutno ništa ne preduzimaju. razgovor se svede na to da im se javiš kada te ubije onaj ko ti preti ubistvom, jer se možda dečko šali.


eto toliko. vidim da sam te uznemirio i povućiću se osim ako ti ne želiš da ćaskamo još neki put.   Smile
inače po svetlosti središta nije dobro da ideš toliko daleko od mesta rođenja, da jedeš hranu koja nije rasla tamo gde si rođen, da prihvataš tuđinske religije i sl.
ko zna... možda se jednog dana sretnemo kod Svaroga.


IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 69
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Gootago ponovo mesas stvari i namerno izvrces moje reci,nisam se lazno predstavio koliko sam video jedino sam ja stavio puno ime i prezime.Naoisao sam da su novinari stavili neku fotografiju (nisam im je ja dao)koju su smatrali prikladnom.Da li jedes krompir ,paradajz i tako dalje i to nije sa prostora balkana.A sto se tice novca opet pises neistine,ovo je prvostepena presuda i nisam nista dobio.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
dobrooo

Samo da se zna da ta fotografija na kojoj je neki momak uvijene glave,nisam ja

Citat
Naoisao sam da su novinari stavili neku fotografiju (nisam im je ja dao)koju su smatrali prikladnom.
to se zove dezinformisanje javnosti. nisi se pobunio, znaci da si saucesnik.

Citat
Da li jedes krompir ,paradajz i tako dalje
samo kada nemam neki holesterol.

Citat
i to nije sa prostora balkana.
da, ali radja ovde pre nego sto sam se rodio.

Citat
A sto se tice novca opet pises neistine,ovo je prvostepena presuda i nisam nista dobio.
nigde to nisi napisao, vec si se pohvalio kako si narod Srbije ostetio za 10.000,oo evra.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.112
mob
Nokia 
Прва правоснажна пресуда против Србије у Стразбуру
Србија прекршила Европску конвенцију о људским правима
е-Новине


Ритуално практиковање фашизма: Драган Марковић Палма окружен својим следбеницима
Пхото: БЕТА

Европски суд за људска права одбио је жалбу Републике Србије на пресуду у случају Животе Милановића, чиме је пресуда у корист Милановића постала прва коначна пресуда суда у Стразбуру, по којој се Србија сматра одговорном за кршење одредбе о забрани дискриминације Европске конвенције о људским правима

Европски суд за људска права је 14. децембра 2010. године пресудио у случају Милановића против Републике Србије, по представци коју је Иницијатива младих за људска права поднела у октобру 2007. године. Према пресуди, државни органи Србије прекршили су чланове 3. и 14. Европске конвенције о људским правима, који налажу да нико не сме бити подвргнут мучењу, нечовечном или понижавајућем поступању или кажњавању, те да се уживање права и слобода предвиђених Конвенцијом обезбеђује без дискриминације по било ком основу.

Живота Милановић из Јагодине, члан Хинду Вајснавске верске заједнице, од 2001. до 2007. године пет пута је нападан због свог религијског опредељења. Нападачи су га пребијали рукама и ногама, бејзбол палицама, убадали ножем у руке, ноге, стомак и груди. Јуна 2006. године Животи је ножем урезан крст на глави. Иницијатива је због тих напада поднела три кривичне пријаве Окружном тужилаштву у Јагодини, прву у марту 2006, а последњу у јуну 2007, обраћала се председнику Србије, министрима правде и унутрашњих послова и Генералном инспекторату, али су се напади и даље настављали.

Како је то установљено праксом Суда, приликом истраге насилних инцидената, државне власти имају додатну дужност да предузму све разложне кораке за утврђивање да ли су етничка мржња или предрасуде играли улогу у томе. Дужност да се истражи могућа веза између оваквих ставова и насилног чина једна је од процесних обавеза државе, коју Србија до сада није испунила.

http://www.e-novine.com/drustvo/48891-Srbija-prekrila-Evropsku-konvenciju-ljudskim-pravima.html
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 5.0
mob
LG Nexus 5
Citat
Ритуално практиковање фашизма: Драган Марковић Палма окружен својим следбеницима


Malo je falilo da dozivim poluerekciju od slike i objasnjenja ispod...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.50
Сад да је Палма паметан па да се придружи госн Кустурици ... па нова тужба и нови чир за госн Перу ... ил да плати неком да му поломи пичку ... ајдервеј воркс
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.112
znaci palma je okultista i clan bohemian kluba
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 46 47 49
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 16:03:29
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.