Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 17:26:40
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ljubav ili drugarstvo  (Pročitano 11197 puta)
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 17257
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
Nokia the best
srecom imas cvece na tone da nosis drugarici  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.1
mob
Apple iPhone SE 2020
da sam njegova zena.. ubila bih ga...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


dobro je danas,sutra će biti gore

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 222
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia TamoNeki
                -sve više počinjem da shvatam i da mi bude jasnije zašto ima toliko nerešenih ubistava u beogradu!
                 -ali bez da se ljutite  na nas muškarce"ovakve"kao ja ,moram vas podsetiti na jednu bitnu stvar   ili sitnicu koju ste slučajno zaboravile, moja drugarica je ženskog pola,da se ona  neslaže sa mnom i da nema takvih žena među vama ženama-nebi bilo ni nas ovakvih muškaraca među muškarcima!
                    vodite ljubav ,a ne rat :[74]:
IP sačuvana
social share
"ko na vreme shvati da život kratko traje,on se samo tuca i za sve mu kurac puca!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.1
mob
Apple iPhone SE 2020
pa, divno... ali.. upravo izuzetak potvrdjuje pravilo... a, ona je izuzetak....  Smile

i negacija se pise odvojeno: "ne slaže", "ne bi", etc...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
 Smile

tako to biva kada se mladi ljudi vencavaju...
uostalom
kakav je to provod kad covek mora da se krije po sumicama i sumarcima... i to sve sa jednom te istom osobom  Smile
mnogo je komotnije kada se sve to radi pre braka, a s brakom saceka dok se ne pozeli porodica, i to bas sa tom jednom tamo nekom osobom  Smile
ionako nas ima 6.5 milijardi, zbog tog jednog deteta ili dva koje cemo napraviti, ne mora se covek obavezivati vec u 19.-oj... pa posle izmisljati potrebu za 'slobodom' svojim 'prostorom' itd.
o svemu treba razmisliti na vreme, da guzu ne bi ujedali komarci po zbunju...
 
 Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


dobro je danas,sutra će biti gore

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 222
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia TamoNeki
                -uvažene devojke sa "bureka"ja sam se samo potrudio da iskreno prenesem svoje iskustvo vezano za ljubav i drugarstvo na ovu temu na ovom forumu!
                 -sobzirom da se jako malo muškaraca  do sada uključilo na ovu temu,i da me još nijedan od onih koji se "nisu prijavili",a možda su mislili,pa su videli da svojim tekstom govorim i  u njihovo ime ,nije demantova,onda vam to sve govori,o nama,a bogami i o vama.
                 -svojim tekstom nikako nisam hteo da povredim vaša nežna ženska srca, i da vam razbijem iluzije o večnoj ljubavi,cveću i leptirićima,uostalom život je pred vama,pa će se za to pobrinutii neki drugi muškarci,koji su deo vašeg života,pa kada napunite desetak i više godina braka onda će te možda shvatiti poentu moje diskusije vezanu na ovu temu!
               -što se gramatike tiče "sori"  u školi  koju sam ja završio,gramatika nije bila presudna za konačni uspeh!
               :blahblah: [smilie=43s.gif]  p.s deca se jako teško gaje kada napunite 30-setu,najbolje je da ih rađate dok ste mlade! Smile
               
IP sačuvana
social share
"ko na vreme shvati da život kratko traje,on se samo tuca i za sve mu kurac puca!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
          p.s deca se jako teško gaje kada napunite 30-setu,najbolje je da ih rađate dok ste mlade! Smile               

nadam se da se ovo tvoje misljenje odnosi na oba pola i da ne ocekujes od zene da sama podize to dete, kada vec ocekujes da radja sto ranije Wink

ja bih samo na ovaj tvoj koment rekla, zivotni putevi su razliciti i dozvoli to Wink

i da, verujem u prijateljstvo izmedju muskraca i zene...
ok, ljudi imaju tzv. neobavzene veze, sto je meni ok, sve dok se tu ne povredjuje neko, i dok se znaju "pravila igre" = na kraju krajeva, svako ima pravo da radi sta mu godi....
i one cesto i jesu izmedju "prijatelja"
ali, se ja ipak ne slazem sa tim da imas stalnog partnera, supruga, suprugu i da imas takvo uslovno receno prijateljstvo o kome dzsap prica
« Poslednja izmena: 18. Jun 2006, 21:42:29 od krouli »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
 

ne slaze se ni njegova supruga... ili, ne bi se slozila kad bi znala...

naravno dzsap da nam ostaje da vidimo,
ali... kad bi se oba roditelja tako zanimala svako za svoj racun, neznam ko bi brinuo o deci 
babe, dede, ulica...? uffff... Smile
 
mozda je to naprosto jedna banalna situacija koju sve mi preterano primamo k srcu... hajde da otvorimo novu temu i da cujemo   Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


vid' noge, prava transformerska :chuckel:

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14402
Zastava beograd
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
po meni je moguce prijateljstvo izmedju polova,a cak mi se cini da i prijateljicu mogu da volim jednako jako kao devojku,osim seksualnog aspekta i cini mi se da je to jedina razlika...jer ne kapiram da ti je do nekoga stalo do odredjene granice,a onda sebi kazes "ako mi jos malo bude stalo,onda cemo preci granicu prijateljstva pa ce to biti glupo"
i isto tako ne volim nekoga vise posle seksa nego pre,ili ga(je) volim ili ne,isto tako i ortake..ako su mi prijatelji onda ih volim jednako kao i brata rodjenog
IP sačuvana
social share
u pocetku sam krenuo slabo,a onda sam naglo popustio...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 17257
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
Nokia the best
                -uvažene devojke sa "bureka"ja sam se samo potrudio da iskreno prenesem svoje iskustvo vezano za ljubav i drugarstvo na ovu temu na ovom forumu!             

uvazeni gospodine  Smile  ja nigde ovde ne vidim drugarstvo...posebno ne u tvom odnosu sa ''prijateljicom'', niti vidim ljubav u tvom odnosu sa zenom...tako da  Smile 
ovde iznosimo misljenje o onome sto si ti napisao,ne napadamo te,samo neki od nas ne podrzavaju to...a ako je vecina protiv onda to bas i nije normalna i uobicajna pojava.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 17:26:40
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.