Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Psiloc MINI GPS  (Pročitano 4577 puta)
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2208
Zastava Beograd
mob
Samsung Note 4
He he he...  Pa zasto bi oni dozvolili da obicni korisnici mogu da lociraju sebe...

A drugo, to se moze i te kako zloupotrebiti... Da bi odredio neciji polozaj, treba da se pristupi baznoj stanici, i sem sto nije tehnicki nikako izvodljivo to uciniti sa telefona, da je moguce, verovatno ne bi dali jer bi moglo na milion nacina da se zloupotrebe te mogucnosti... naravno... Wink
IP sačuvana
social share
PRODAJ BRZO, KUPI LAKO!

Amazonka.rs
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Pa sto da ne dozvole? Upravo zbog ovakvih programa bi mogli da dozvole tako nesto. Opet, ne znam kako bi neko mogao da zloupotrebi to sto zna gde se nalazi? Ti ne mozes da lociras nekog drugog, vec samo sebe.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2208
Zastava Beograd
mob
Samsung Note 4
Jaaaaooooooojjjjj....
Citat

Pa sto da ne dozvole?

1. Zato sto to tehnicki nije izvodljivo da uradis sa telefona!!!!!
2. Zato sto ih boli kurac...
Zasto bi oni to radili, ako ne moraju... Iz istog razloga, kad bi tebi sada drpili telefon, i ti prijavis u muriju... Sve legalno, imas papire...sve... I znas kad ce da ga nadju, NIKAD!!! Na 6600 ne moze da se menja IMEI, tako da taj koji ga je ukrao, provereno mora da se registruje na mrezu sa tvojim IMEI-om... Ali kako da ti kazem, boli ih kurac... A da hoce, mogu da ga nadju za 3,565435 sec...

Npr. Kada je pocinjeno neko teze kriminalno delo, da vidis kako ga odmah nadju...
Ovako ih zabole...
Citat

Upravo zbog ovakvih programa bi mogli da dozvole tako nesto.

E, a ovaj tvoj program treba da im bude glavni razlog... He he he... Nebuloza...
To ce im biti najveca preokuopacija... Sve ce to da urade, da bi ljudi mogli da kad udju u kucu da im se promeni profil, a kad legnu u krevet da im se automatski podesi alarm i iskljuci telefon... Smile  Smile  Smile

A i kao sto rekoh, procitaj stavku 1.

Citat

Ti ne mozes da lociras nekog drugog, vec samo sebe.

Mislish... E pa da bi uradio ovo sto ti mislish, treba da udje u bazu podataka bazne stanice. A kad je vec tu... :twisted:  hm, sta se sve moze uciniti... :twisted:
erovatno ne mozes ni da spoznas... Pogotovo, ako bi imao dozvole da upravljas tom baznom stanicom, jer onda bazna stanica mora da posalje test signal i izmeri vreme za koje ce on otici dom telefona i vratiti se... I onda se sracuna razdaljina...
I tako na 3 stanice da bi bio lociran...

Sada malo sa tehnickog aspekta... Da bi se napravio takav uredjaj koji moze da se poveze i ujedno preuzme kontrolu nad baznom stanicom... To je nemoguce, jer kontrolu mogu samo da imaju oni iz glavnog centra... A i kad bi se pravio takav uredjaj za tu svrhu lociranja, bio bi jako preskup, jeftinije je da se napravi GPS, koji ce da locira satelit, i koji moze da ima mnoooogo vecui preciznost... Tj. da pogadja u metar ili cak pola metra... A ovako ne moze da bude preciznije od 10-15 metara... Pogotovo za nekog ko je u kretanju... Znaci da u trenutku kada je lociran, moze bit promaseno 10-15 metara, a ako se krece, verovatno je mnooogo dalje otisao od lociranog mesta...

Ako ti je vec to lociranje toliko bitno, uzmi GPS... Ili jos bolje telegon sa GPS-om...
Mada ne moze sve da imas od telefona... Znas kako, tesko je ljudima ugotiti...
Neko kaze, e necu da uzmem 6600 nema radio a i glomazan je... a drugi kaze e necu taj 6610, sta ce mi radio kad 6600 moze da pusta mp3... I sve tako... Wink
IP sačuvana
social share
PRODAJ BRZO, KUPI LAKO!

Amazonka.rs
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Ok, nemoj padati u vatru. Samo sam pitao nesto sto mi nije bilo jasno, jer mislio sam ipak da PSILOC, kao jedan od autora symbian-a ne bi napraivo nesto sto u praksi ne radi, ali izgleda da je ipak tako.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2208
Zastava Beograd
mob
Samsung Note 4
Pa radi, ali nema svrhu... Smile  tj. bar je ja ne vidim...

Neko mozda ima svrhu tog programa...

Ne padam u vatru... ne brini... Samo mi se cinilo da ja pricam jedno, a da ti to ili ne citas ili ne shvatas...

A moram da dam male ispravke, na gore navedeni tekst... Malo sam se zaboravio...

Celiju opisuje 6 baznih stanica.

Telefon se ne kaci na 3 bazne stanice, nego na najblizu, u toku razgovora, a inace, prima signale sa svih 6 unaokolo...

A 3 bazne stanice je dovoljno da se locira neki korisnik...

Inace te bazne stanice su rasporedjene otprilike u obliku saca pcela... Wink
IP sačuvana
social share
PRODAJ BRZO, KUPI LAKO!

Amazonka.rs
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 34
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Program jeste interesantan, ali meni trazhi da ga registrujem i kad unesem, naravno, ispravan kod kazhe mi da skinem noviju verziju. Poshto ja nemam interneta na tel pritisnem ne on jednostavno izadje iz programa i opet isto tako....
Shta da uradim jer je interesantan
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 7441
Zastava Krusevac
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
Obratis se proizvodjacu koji je napravio taj program, das mu pare za taj program, i on ti da full i gotovo.
IP sačuvana
social share
Nabijem na kurac ceo ovaj forum i zelim svima sve najgore i da bog da svi imali retardacije i da bog da vam se svima desilo isto ko i meni sto se desilo
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice

Android™

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 739
Zastava https://t.me/pump_upp
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Ericsson Galaxy Note
nek nadje ovde krekovan program...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 34
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Pa dajte ljudi okachite krekovan program
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 7441
Zastava Krusevac
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
 Smile
IP sačuvana
social share
Nabijem na kurac ceo ovaj forum i zelim svima sve najgore i da bog da svi imali retardacije i da bog da vam se svima desilo isto ko i meni sto se desilo
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.