Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Menjanje ikonica na K750i/W800i  (Pročitano 5729 puta)
Pocetnik


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 6
Zastava Backa Palanka
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.0
mob
Nokia N70
Fora za ikone je EXTRA!   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
HTC HD2
Ciglo,stvarno sto me napadas,kao prvo ja sam napisao ko je autor i sve to,ali posto je protiv pravila foruma da se reklamiraju drugi forumi
Kao prvo, nisam te uopšte napadao već savetovao kako se zapravo radi ako želiš da daš neki doprinos ovom forumu. Ono što sam rekao je to da je bolje da si postavio ovde sve kao atačmente umesto datih linkova kao download-u sa drugog mesta.
Kao drugo, nisam ništa dalje obrisao od linkova koje si dao. Imena likova koje si spomenuo su ostala!
No, govorim ti ponovo - umesto postavljanja linkova ti lepo postavi programe i ikonice direktno ovde u ovom topiku!
Ja cu staviti linkove koliko mogu,jer nemam bas puno slobodnog vremena,ucim za prijemni 9-10h i nisam ceo dan kuci.Akki moze da postavi neki link jer je i on saznao za ovo.
Ja ti upravo govorim i govorio sam ti a ti namerno suprotno?!?
Ako nemaš vremena nemoj ni da otvaraš novu temu! Pokreni je tek onda kada kompletiraš njenu izradu kako bi bila kompletna - kao jedan dobar tutorijal ili vodič!
« Poslednja izmena: 16. Jun 2006, 22:58:23 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
Ja sam sad uradio to jer i nemam brz internet nisam mogao sve da postavim ja sam probao ali nisam mogao,stalno mi je nesto prekidalo,pa sam dao linkove,a to sto kazes da sam mogao da kompletiram,sta ja kompletiram za 10dana i izmucim se ko isus i neko stavi temu pre mene,pa koji sam se djavo mucio.
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Onaj nervozni.

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1691
Zastava Karaburma
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
E meni nece da skine plaginove i ostale alate da se ovo omoguci... pise URL not valid...
IP sačuvana
social share
"Dobra fotografija je znati gde da staneš" - Ansel Adams.
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
PA evo ja sad probam kad vidim nestali linkovi ima samo http: i nista vise je to neko obrisao ili sta  Smile Smile Znas sta vuk da me ubijes,ne bih znao linkove,aj potrudicu se da ih nadjem.Ali stvarno ne mogu da se setim linkova
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
HTC HD2
PA evo ja sad probam kad vidim nestali linkovi ima samo http: i nista vise je to neko obrisao ili sta  Smile Smile Znas sta vuk da me ubijes,ne bih znao linkove,aj potrudicu se da ih nadjem.Ali stvarno ne mogu da se setim linkova

Sledi:

imate na tom forumu objasnjenje kako da uradite to Step-By-Step...
Forumu?!?  Smile

Ahaaaa....... Smile e pa @milan91 ako ti je baš stalo da ljudima ovde podariš ikonice i način izrade onda se potrudi i sve lepo postuj u ovoj temi(eventualno pohvali originalnog autora) a ne samo daš linkove i nema potrebe da se potrudiš!!!
"imate na tom forumu objasnjenje" ..... i sami linkovi su bili vezani za taj forum ... samim tim, pobrisani sa moje strane.

Lepo sam savetovao da postaviš potreban softver direktno ovde na forumu pa imao ne jednu nego 10 dial - up konekcija za 2 meseca od kada postoji tema bi sve lepo postavio do sada!

P.S. nema ponovnog vezivanja linkova za bilo koji forum jer sledi brisanje istih po pravilniku Burek foruma!
 Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
Dobro,ali ja ne znam adresu foruma tako da moze lock teme,kad si izbrisao linkove.Ja se ne secam a iz histrory su mi se izbrisali linkovi.Ja sam mislio da to sve uradi u septembru jer uzimam adsl.Ali dobro nema veze,a i nisam imao vremena da postavljam,mogao si ti to da uradis.
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
HTC HD2
.......a i nisam imao vremena da postavljam,mogao si ti to da uradis....
Ma da .... ja uvek imam vremena ... i ... nisam mogao i to da uradim sa dial-up konekcijom pored gomile drugih upload-a .... Smile Smile Smile
Siguran sam da će se naći neko ko ima ceo softver potreban za ovu temu sa boljom internet vezom i postaviti ga ovde!
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
Evo najvecom mukom sam pronasao link sad cu poskidati i pokusacu da stavim ovde na burek,dok to ne uradim ako nekog zanima na pm.


Evo FAR manager-a:


A evo i dodatak SEFP:
(uputstvo procitajte na prvoj strani)(a ako uspete ovo da uradite treba ce vam ikonice da bi promenili ja cu poslati neke,ali ne mogu sve jer sam na dial up,evo sad sam se namucio ko isus i postavio,ako vam toliko trebaju ikonice dacu vam adresu sajta na kojem se nalaze,ja sam postavio sad potrebne programe,a uskoro cu i ikonice)

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

*
FarManager170.rar (1166.82 KB)
*
SEFP010044.zip (2055.46 KB)
« Poslednja izmena: 18. Avg 2006, 17:56:47 od milan91 »
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Onaj nervozni.

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1691
Zastava Karaburma
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Hvala @milan91  Smile Smile Smile  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Dobra fotografija je znati gde da staneš" - Ansel Adams.
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.206 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.