Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li je moguce da mts nema podesavanja za email?  (Pročitano 2911 puta)
14. Jun 2006, 01:19:42
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4416
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Nokia N70,6303,K610...
Recimo mobtel ima podesavanja za email i to ubacis u telefon i radi a na mts sajtu nema podesavanja za email, negde procitah da mts ne podrzava email? Znam da mozes imati email na mts ali kada odes na ono valjda mts wap pa napravis email i onda da bi ga citao moras stalno da se kacis na sajt i saljes i primas email, ali za 063 mozes direktno iz email-a koji je ugradjen u telefon da skidas i saljes email! Znaci da li ima podesavanja i ako ima koje je podesavanje za Mts email da bi ga podesio u telefonu?

(01. May 2007, 10:45:29)
IP sačuvana
social share
Grand shitovi
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 7441
Zastava Krusevac
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
Cek samo da nadjem....



eve ga Smile

e-mail address:    064 dalji broj telefona@064.gm.telekom.yu
username:    064 i dalji broj telefona
password:    vasa sifra
outgoing:    x1.gm.telekom.yu
incoming:    x1.gm.telekom.yu
IP sačuvana
social share
Nabijem na kurac ceo ovaj forum i zelim svima sve najgore i da bog da svi imali retardacije i da bog da vam se svima desilo isto ko i meni sto se desilo
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4416
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Nokia N70,6303,K610...
To je za t630 evo kod mene cini mi se da je vec tako podeseno!  Inace gprs radi bez problema...
evo kako je podeseno:
-Connect using - podeseno za mts gprs
- protokol POP3
- incoming server x1.gm.telekom.yu
- incoming port 110
- mailbox 064 - pa moj broj
- password - ukucan pass
- outgoing server x1.gm.telekom.yu
- outgoing port 25
- email address - 064broj@gm.telekom.yu

I ne radi izbaci server not found. Inace na 063 kada mu stavim karticu radi?
IP sačuvana
social share
Grand shitovi
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1202
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Nokia E71
Pa sve ti je dobro podeseno,trebalo bi da radi.Probaj samo da mu ubacis i access point internet,pa da se kaci preko njega a ne preko gprs-a.Kod mene je sve tako podeseno i radi,a isto tako radi mi i account na beotelu i neoobeeju.Inace kod kopea se potkrala mala greskica,
Cek samo da nadjem....



eve ga Smile

e-mail address:    064 dalji broj telefona@064.gm.telekom.yu
username:    064 i dalji broj telefona
password:    vasa sifra
outgoing:    x1.gm.telekom.yu
incoming:    x1.gm.telekom.yu
e-maill adress 064 broj telefona@gm.telekom.yu,znaci bez 064 posle@.
I probaj jos da promenis sifru,mozda je tu problem.Posalji novu sifru na 770,mail nova sifra,pa probaj sa njom.I onda ces da dobijes uputstvo kako da ukljucis account,mozda nisi to uradio?Treba da odes nesto na mondo,extra,mail,i da podesis automatsko logovanje koliko se secam.Posle bi sa tim parametrima koje si ubacio trebalo da radi bez problema.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4416
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Nokia N70,6303,K610...
Jesam napravio sam email i ukucao bio sifru. Jedino da probam to da odem na mondo i da podesim na automastko logovoanje?
- Jos jedno pitanje na motoroli mogu da primim email za verat.net ali nemogu da posaljem preko telefona verat email izbacuje server not active? A skida postu bez problema... To je za 063. Smile
-A za ptt mi radi email i salje i skida postu???

-Evo sad sam probao na mondo i ono extra i ima manuelno logovovanje i automatsko ali tu nema sta da se podesava, odem na automatsko i onda se bez trazenja sifre zakaci i prikaze emailove, e sada probo ja i na manuelno i tu lepo upisao user id i sifru i sve opet radi ulogovao se i prikazao inbox?

« Poslednja izmena: 14. Jun 2006, 17:49:47 od Saleboy »
IP sačuvana
social share
Grand shitovi
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1202
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
Nokia E71
Pa znaci sad je sve u redu ako sam dobro shvatio?To sa mondom se uradi samo jednom pa posle sve funkcionise ok.A to za Verat i sl.,kod mene slicno,na beotelu sve radi i neobeeju,ali na yubc.net ne radi.Verovatno neki provajderi dozvoljavaju to a neki ne.I probaj da dobijes podesavanja za internet access point za mts,pa mail skidaj preko toga.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.