Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 16:30:59
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Vazno: Ponasajte se pristojno! Za uvrede i klevete snosite punu odgovornost!

Idi dole
Stranice:
1 ... 611 612 614 615 ... 791
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Maja Nikolić-Japundža  (Pročitano 4590333 puta)
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4389
Lepotica.   Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

mnj.png
(1448.62 KB, 1080x1080)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4389
Još malo iz kolekcije.  Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

majanj.png
(1164.91 KB, 1080x1080)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4389
PreJebozovan friz. Voleo bih da se vrati na RTS i da je snimaju oni provereni igrači - kamermani koji su znali svoj posao. Majo, nije sve u novcu, vrati se u jutarnji.  Smile Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

mnj.png
(1369.48 KB, 960x960)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Nema ovde nista vise da se vidi! Micite se odavde!

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 3618
Nece ona vise da se vrati na RTS, tamo je sve otislo u tri lepe p.cke m.terine iz vise razloga (i to je ona u vise intervjua indirektno i rekla!). Nisu samo pare u pitanju, na RTS-u je imala jednu od najvecih plata i bila je njihova "zastitna" i garantovana "zvezda"! Da li ona na televiziji grckih medijskih magnata moze da nastavi da bude jedna "megazvezda", to zaista ne znam? To je Televizija koja finansijski i u programsku smislu ne blista bas najbolje (barem od onog sto se prica u medijskim krugovima i sto se vidi pogotovo kada se gleda njihov "drugi program" onoga sto je nekada bila poznata kao "TV B92")...a cuveni kamerman "Cupko" nisam odavno video, mozda je otisao sa RTS-a...ne bi me ni cudilo. Nije covek vise imao sta da snimi od kada je otisla Maja sa jutarnjeg, a one druge koje su ostale odlucile su da se sakriju sto vise, samo da niko vise ne vidi sta nose na sebe...  Smile Smile Smiley 1 Smile Smile
IP sačuvana
social share
Nema ovde nista vise da se vidi! Micite se odavde.
Move along, nothing to see here!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4389
Nece ona vise da se vrati na RTS, tamo je sve otislo u tri lepe p.cke m.terine iz vise razloga (i to je ona u vise intervjua indirektno i rekla!). Nisu samo pare u pitanju, na RTS-u je imala jednu od najvecih plata i bila je njihova "zastitna" i garantovana "zvezda"! Da li ona na televiziji grckih medijskih magnata moze da nastavi da bude jedna "megazvezda", to zaista ne znam? To je Televizija koja finansijski i u programsku smislu ne blista bas najbolje (barem od onog sto se prica u medijskim krugovima i sto se vidi pogotovo kada se gleda njihov "drugi program" onoga sto je nekada bila poznata kao "TV B92")...a cuveni kamerman "Cupko" nisam odavno video, mozda je otisao sa RTS-a...ne bi me ni cudilo. Nije covek vise imao sta da snimi od kada je otisla Maja sa jutarnjeg, a one druge koje su ostale odlucile su da se sakriju sto vise, samo da niko vise ne vidi sta nose na sebe...  Smile Smile Smiley 1 Smile Smile


Lepo si to objasnio, prelaskom na Prvu je definitivno napravila promašaj i to sve će verovatno još kratko trajati. Šteta što su ugasili tako dobitnu kombinaciju, RTS s njom je imao najbolji jutarnji program na našim TV-ima. A Čupko je već ušao u istoriju, čovek profesionalac koji je znao kako se radi posao.

Evo malo fotki za nostalgičare.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

1.png
(1239.95 KB, 1920x1080)
2.png
(1493.78 KB, 1920x1080)
3.png
(987.43 KB, 1920x1080)
4.png
(1266 KB, 1920x1080)
5.png
(1356.59 KB, 1920x1080)
« Poslednja izmena: 10. Avg 2017, 00:09:42 od Lolivoje »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 95
Nece ona vise da se vrati na RTS, tamo je sve otislo u tri lepe p.cke m.terine iz vise razloga (i to je ona u vise intervjua indirektno i rekla!). Nisu samo pare u pitanju, na RTS-u je imala jednu od najvecih plata i bila je njihova "zastitna" i garantovana "zvezda"! Da li ona na televiziji grckih medijskih magnata moze da nastavi da bude jedna "megazvezda", to zaista ne znam? To je Televizija koja finansijski i u programsku smislu ne blista bas najbolje (barem od onog sto se prica u medijskim krugovima i sto se vidi pogotovo kada se gleda njihov "drugi program" onoga sto je nekada bila poznata kao "TV B92")...a cuveni kamerman "Cupko" nisam odavno video, mozda je otisao sa RTS-a...ne bi me ni cudilo. Nije covek vise imao sta da snimi od kada je otisla Maja sa jutarnjeg, a one druge koje su ostale odlucile su da se sakriju sto vise, samo da niko vise ne vidi sta nose na sebe...  Smile Smile Smiley 1 Smile Smile

Lebati prestani da smaras na svakoj temi koja je i kako obucena.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Nema ovde nista vise da se vidi! Micite se odavde!

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 3618
Na svaku temu ne pisem, ne izmisljaj nesto sto uopste nije tacno a ti neces meni sigurno da naredis sta da radim ovde i sta ne. Imam pravo da napisem sta mislim i necu samo da ih hvalim kada ne zasluzuju, bas kao sto ovde mnogi lupetaju i izmisle gomilu drugih pizdarija koje su vise "naucna fantazija" ili necija masta, nego realnost. Da li ti je sada sve jasno?  Smile
IP sačuvana
social share
Nema ovde nista vise da se vidi! Micite se odavde.
Move along, nothing to see here!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4389
Ljudi, vrućina je ali ipak gledajte nekako da iskulirate. Svi se interesujemo za ovu temu zbog jedne od najlepših žena na našim TV ekranima Maje Nikolić Japundže, a ne zbog ličnih prepucavanja.
Umesto međusobnog hejtovanja ja vam predlažem da probate da kreirate inspirativne i zanimljive profile i da se dopisujete s Majom na društvenim mrežama, možda saznate ili čak i dobijete od nje nešto o čemu sad upravo ozlojeđeni sanjate.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Nema ovde nista vise da se vidi! Micite se odavde!

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 3618
Ma ne brini, sto se tice sa moje strane diskusija je zavrsena, ja sam miroljubiv covek i ne volim da se prepucam sa nikim, samo sto ne mogu da cutim kada se pise ne istina, jeste da kritikujem neke voditeljke ali ne da se sirim na svaku temu, taman posla. Smile

Sto se tice socijalni mreza, nemam vise nameru tamo da se prijavim, jel sam imao lose iskustvo na Twitter (dopisivao sam se ponekad sa jednom voditeljkom sa RTS-a, koja je trenutno odsutna sa ekrana) i to do prosle godine na leto (ni kriv, ni duzan su mi blokirali nalog zbog navodnog sta god, ne znam vise ni razlog), pa sam ih poslao do djavola.

A inace sa mojim skoro 43 godina nemam vise onu strast da obavezno se prijavim na svaku soc. mrezu, a sta imam da pisem tamo? Da sam od mojih godina 38 proveo ovde u Berlinu, cetiri u Italiji kod rodbine moga oca, imam takodje rodbinu i u Srbiji i u Crnoj Gori, da pricam pet jezika i da vise od dvadeset godina se bavim medijima uglavnom Radio i Televizije? Mislim da to ne bi bilo zanimljivo za Maju ili bilo koju drugu ribu...


Da ne nastavim dalje, izvinim se svima drugima za Off Topic i slobodno postavite slike i video klipove i drugih zanimljivosti od Maje!  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Nema ovde nista vise da se vidi! Micite se odavde.
Move along, nothing to see here!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 95
Ne kritikujes nego lupas gluposti.Ocekujes da se zena koja ima decu u pubertetu skida gola na tv.
Pokusaj da zamislis da tako neko nesto pise o tebi nekom bliskom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 611 612 614 615 ... 791
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 16:30:59
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.298 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.