Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Novi Trener Zvezde :

Glasanje završeno: 07. Okt 2004, 01:51:04

Dostanic
16.7%  (1)
Katanec
16.7%  (1)
Pizon
33.3%  (2)
Kanatlarovski
0%  (0)
Neki stranac
33.3%  (2)
Ukupno glasova: 6
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Novi trener Zvezde  (Pročitano 5251 puta)
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Znam ja vrlo dobro kako je Ljupko otisao. Znam da je sam otisao i da su Dzajic i ekipa oko njega hteli da on ostane. Gledao sam konferenciju za stampu i znam sve sta se desavalao. To najuren sam rekao figurativno, jer da nije otisao, verovatno bi pre ili kasnije morao da bude najuren, a covek je izabrao da dobrovoljno ode. Ljupko je dobar covek i ja njega cenim kao coveka, ali kao trener je nula. Upravo sto ti kazes on je posle zvezde prvi put otisao, to mi je drug rekao, ja nisam ni znao, u aek, koji definitivno nije jedan od vrhunskih evropskih klubova i kaze mi da su ga odatle najurili posle par utakmica. To dokazuje kakav je on zaista trener. Muslina ja stvarno mnogo volim i cenim. To sto on nije imao sansu da dokaze sovje kvalitete, ne znaci da je on los trener, vec znaci da jednostavno nije dobio prliku pored svih tih kvaze velikana evropskog fudbala koji se smenjuju samo kao pioni i koji retko gde sta naprave. Pa pogledajte samo u Italiji. Imate Kapela, Sakija, Zakeronija, Trapatonija i oni idu u krug. Kada ukenjaju u jednom klubu, odlaze u drugi, iz drugog trener ide u treci i tako sve ukrug. Pogledajte samo ko je trenirao inter u poslednje vreme. Znaci to je jednostavno jedan members only klub u koji ne moze da udje niko sa strane i dobije svoju sansu. Pa jer znate bi da je prvi klub koji je trenirao Muslin bio Bordo i da je kada ga je on preuzeo usao u prvi ligu, a sa njim je osvojio kup uefa i otkrio takve igrace kao sto su Lizarazu, onda onaj crnac sto lici na Rodmana, koji je posle igra po Italiji za Milan, Inter i tako dalje i ja mislim jos neke, a koji su do tada bili totalni anonimusi. Druga sansa, zvezda i to dva puta i oba puta je ovojio prvenstvo, a ovog drugog puta je osvojio i duplu krunu, a oba puta je zvezda bila u govnima do guse i preuzeo ju je takvu. Onda je cak sa jednim Dinamom iz Kijeva igrao 0-0 i 1-1 i ispao zbog gola u gostima iz lige sampiona i to sa mnogo losijim timom nego sto je bio u sledecoj sezoni kada ga je preuzeo Filipovic. To je trener. Drugo, ja obozavan trenere poput Muslina, Murinja, znaci moderne trenere, trenere intelektualce, trenere kojima se vidi po izrazu lica da su inteligentni ljudi, a ne kao vecina nasih trenera koji izgledaju kao da su pobegli sa njive i koji sve sto rade rade na o-ruk. Secate li se kako je Murinjo svojom inteligencijom osvojio ligu sampiona. Jer se secate samo jednog detalja, kada su protiv Partizana svi igraci koji su imali jedan zuti karton namerno, nakon sto su napunili Partizan, pravili prekrsaje sa osmehom na licu, kako bi dobili jos jedan i kako bi u cetvrtfinale usli bez zutih kartona, naravno po nalogu Murinja. To je samo jedan od pokazatelja kako je bitno imati inteligentnog trenera na klupi. E po meni je Muslin taj tip trnerea kao Murinjo, znaci ima tacno jasnu sliku u glavi ko sta treba da radi i zna kako se pravi tim, a ne skup individualaca.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3051
pa posto je Dostanic novi trener smatram da ovaj topik vise nema smisla i zato LOCK
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.11 sec za 21 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.