Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Novi Trener Zvezde :

Glasanje završeno: 07. Okt 2004, 01:51:04

Dostanic
16.7%  (1)
Katanec
16.7%  (1)
Pizon
33.3%  (2)
Kanatlarovski
0%  (0)
Neki stranac
33.3%  (2)
Ukupno glasova: 6
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Novi trener Zvezde  (Pročitano 5248 puta)
22. Sep 2004, 01:51:04
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3051
UO o novom treneru Zvezde u četvrtak
 
Fonet

 
Fudbalski klub Crvena zvezda zakazao je za četvrtak sednicu Upravnog odbora na kojoj bi trebalo da bude izabran novi trener tog kluba.

Kako prenose u sutrašnjem broju "Večernje novosti", želja članova UO Crvene zvezde je da se za novog trenera angažuje strucnjak iz Evrope, ali još nije definitivno otpala ni mogućnost da Ratko Dostanić nasledi Ljupka Petrovića.

"Razmatrali smo nekoliko solucija, pa i dolazak Ratka Dostanića. Nemamo mnogo rešenja i za dan ili dva biće sve mnogo jasnije", rekao je predsednik Crvene zvezde Dragan Džajić.

Pored Dostanića, kandidat za novog trenera Zvezde je i bivši fudbalera tog kluba, a sada selektora makedonske reprezentacije Dragi Kanatlarovski. Zvezdu će u prvenstvenom meču protiv OFK Beograda u sredu voditi privremeni trener Milovan Rajevac.

U petak, dan nakon ubedljivog poraza od ruskog Zenita 4:0, u prvoj utakmici 1. kola Kupa UEFA, Ljupko Petrović podneo je neopozivu ostavku na mesto trenera fudbalskog kluba Crvena zvezda.

Petrović je imenovan za trenera "crveno-belih" pred početak nove prvenstvene sezone, a nakon odlaska Slavoljuba Muslina, koji je sa Zvezdom u prošloj sezoni osvojio i prvenstvo i Kup

Najnovija vest :

FKCZ:Novi trener iz Češke !?
 
UO FK Crvenе zvezde sastaće se u četvrtak kada bi i definitivno trebalo da bude poznato ko će biti novi trener našeg najtrofejnijeg kluba, koji se nalazi u krizi, koja je izazvana sa dva teška udarca u medjunarodnim mečevima.

Beogradski mediji danima licitiraju sa imenima (Katanec, Petrović Pižon, Kanatlarovski...), a kao najveći favorit izdvojio se Ratko Dostanić.

Medjutim, pojavili su se nagoveštaji da čelni ljudi kluba rešenje pokušavaju da pronadju i u inostranstvu.

Kako je u utorak uveče preneo SOS Kanal pozivajući se na nezvanične izvore, kandidat broj 1 postao je Čeh Jozef Hovanec, bivši selektor reprezentacije Češke i nekadašnji fudbaler Sparte i PSV-a.

Ipak, kako saznaje B92 najozbiljniji kandidat za mesto trenera ostaje Ratko Dostanić...

(02. May 2007, 21:47:09)
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 768
mob
Siemens c60
Ma on je izdajica!

Ne mogu da zamislim njega ponovo u Crvenoj Zvezdi
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Samo da ne bude dosta... samo to ne.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Ljudi ja njega isto ne volim nesto, cak mi je i antipatican, ali ne znam zasto mislite da je izdajica. Ne kazem ja da je dobro sto je otisao iz zvezde, ali ipak, on je bio samo pomocni trener, a u oblicu su mu nudili mesto prvog trenera. Opet otisao je i ostao u prijateljskim odnosima sa zvezdom, znaci nista nije pljuvao, napadao i tako dalje. Opet zvezda je i posle njegovog odlaska, sa Muslinom na celu, osvojila prvenstvo i kup i sve je bilo super. Ja isto nisam presrecan sto on dolazi, ali ponavljam ako treba da biram izmedju njega i Kosanovica ili Pizona, ja biram njega. Ne znam taj Ceh ko je i kako su do njega dosli. Mozda ne bi bilo lose i on da dodje. Ipak Cesi imaju u poslednjih 5-6 godina velikih rezultata u fudbalu, a i Cesi imaju malo tog germanskog mentaliteta u sebi, tako da mislim da bi on napravio jednu masinu koja funkcionise od zvezde. Naravno ovo pricam generalno jer za tog coveka nikada pre nisam cuo.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 768
mob
Siemens c60
Ako mi neko kaze jedan dobar razlog zasto Dostanovic treba da bude trener Zvezde mozda me i ubedite da je to pravo resenje!

Moze li neko da mi  kaze koji su njegovi uspesi u karijeri, tj. titule

Oterali smo coveka koji je osvajao Ligu Sampiona i gomulu nacionalnih prvenstava, a dovodimo coveka ciji je najveci uspeh 5-6 mesto u nekim bugarskim ili ruskim ligama, kao "idealno" resenje
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3051
Ferguson ili Lipi Smiley
ili Kapelo Smiley
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Ma daleko je DOstanic od idealnog resenja. Idealno resenje je da ode Dzajic i cela bulumenta oko njega sa njim, a da dodje Muslin kao tim menadzer i postavi se neki entuzijasta na celo kluba koji ce uglavnom da bude sporedna licnost i licnost koja samo nadgleda rad Muslina ne mesajuci mu se u posao i ostalih strucnih ljudi zaduzenih za finansije kluba. Dostanic je najbolje resenje od ovih levaka koji su trenutno u igri i ako je i on sam levak, ali manji od njih sigurno. Opet uspeh Dostanica je sto je bio zamenik Muslinu i to po Muslinovoj zelji, sto znaci da covek ima makar neki dodirnu tacku sa njim, a to je vec po meni jako pozitivna stvar i preporuka da u ovako losoj konkurenciji on izadje kao pobednik. Mislim da je Ceh ipak najbolje resenje, ako je on zaista u igri, ali sacekajmo malo da vidimo o cemu se radi.

Inace Ljupko je otisao, odnosno je najuren, samo zato sto je bio odgovoran za dva zvezdina najubedljivija poraza u istoriji njenog postojanja. Malo li je? OPet i ako nemam nista protiv njega, cak mi je on po malo i simpatican, ako nista drugo kriv je sto je dozvolio da prihvati Dzajiceva pravila igre i da se prihvati vodjenja tima koji mu je on odredio i koji je bio predodredjen za katastrofu. Opet rekao sam za tu generaciju koja je osvojila ligu sampiona da je to generacija koju je mogao svako da trenira. Ona i nije imala neki prepoznatljiv stil. Jednostavno su bili svi odlicni igraci i trener im je trebao samo formalno da trazi izmenu neku i nista drugo. Takodje Ljupko je vec matorac i vidi se po njegovom nacinu razmisljanja, izrazavanja i tako dalje da je covek iz proslosti kada je fudbal u pitanju. Nije u toku sa savremenim svetkim trendovima u fudbalu i jednostavno on je bio tu gde je bio i njemu treba skinuti kapu za to, ali covek je trebao da ode u penziju posle toga i ostane legenda. Ovako dva puta je ukenjao sansu i zvezda je posrtala pod njegovim vodstvom i kako sada da neko voli takvog trenera?

Vec sam predvideo sve ovo. Dzajic je bacio "kobasicu" u javnost i sada se "psi" otimaju oko nje, a o tome zasto je ubio svinju zbog jedne kobasice, niko ne govori. Jednostavno uspeo je da da novinarima da se zanimaju novim trenerom i skine pritisak sa sebe i pobegne d svoje odgovornosti. Ovaj tim ko god da dodje, makar i Murinjo, ne moze da ima nikakav rezultat znacajniji u evropi jos bar 2-3 godine. Do tada ce se osvajati neka domaca takmicenja, mada je i to pitanje is vi ce Dzaju zbog toga da tapsu po ramenu. Kada tim bude podebio bilo koga, neki tamo ferencvaros iz Madjarske, opet ce da proda ceo tim i opet stara prica. Znaci on je to sto je trulo u zvezdi i dok on ne ode, nema zvezdi nekog dobra, osim ako nesto uradi na cistu srecu.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
A sto se ne raspitas malo pre nego pocnes o necemu da pricas?
Ljupko nije najuren, sam je podneo ostavku i otisao i pored molbe dzajica da ostane.
Muslin uopste nije neki bog i ako ga jako volim i cenim kao trenera, on da zaista vredi BIG time ne bi trenirao metalurg, ko sto ni ljupko da je zaista vredeo nakon titule ne bi trenirao sklj timove po evropi.
Resenje koje zvezdi treba je privatizacija & strani kapital & investitor.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 768
mob
Siemens c60
Citat

Resenje koje zvezdi treba je privatizacija & strani kapital & investitor


Pa nisi bas otkrio toplu vodu. Ja sam licno protiv toga da Dzaja ode, a problem investicija je u tome sto nije dozvoljeno privatizovanje sportskih drustava
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Pa najavili su to poodavno u skupstini da ce biti reseno
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 21 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.