Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 11:32:38
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Uprkos ili mozda upravo zbog  (Pročitano 5587 puta)
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2771
To sto se nesto radi u ime Boga, ne znaci da Bog to podrzava ili stoji iza toga.
IP sačuvana
social share
Nije bitno sta imas, bitno je koliko dajes.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Koliko se secam on nas je napravio i dao nam odresene ruke...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2771
Da, upravo tako, On nam je dao odresene ruke da cinimo sta hocemo i da gradimo nasu civilizaciju prema nasem nahodjenju. To sto smo ga izbacili iz nase civilizacije koja je ovakva kakvu je Nesa opisuje, opet nije bila Bozja odluka.
IP sačuvana
social share
Nije bitno sta imas, bitno je koliko dajes.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 598
bog nije izbacen iz nase civilizacije, na svetu je prema popisu tek 5%ateista....
ali uglavnom se sva sranja na svetu desavaju upravo izmedju pripadnika razlicitih religija...
Sveti rat(muslimani), krstaski ratovi(hriscani)....
znam, bog nije kriv za to, ali se to ipak desava.
Ali jedno je tacno, kao ateistu mene zabole za raj, i pakao, zivim tu gde sam, "u lazi" ....dok vi dobro razmislite o svojim grehovma i zivite u strahu od kazne

(nemojte da shvatate ovu diskusiju previse ozbiljno, nemam nameru da bilo koga provociram ili vredjam)
IP sačuvana
social share
'Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live.'
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Bez Kralja ne valja

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 36126
Zastava Tamna Strana Meseca
mob
Apple Kineska kopija
stara srpska poslovica kaze:
Bog silu nevoli, ali sila Boga nemoli...

U nekoliko reci je sve receno, ko ima moc nazalost veoma cesto je i Bog na njegovoj strani ili nam se samo tako cini, ali kao sto rece onaj pisac i zapita se:

Da li je ovaj nas svet pakao neke druge planete?

Niko se na posten po crkvenim kodeksima pisan zivot nije obogatio, dileri i preprodavci voze mecke, cale od preko puta 40-godina radi u tri smene i nema pare ni za kinesku biciklu...

Pricamo o religiji, trudim se da budem posten i pobozan ali kao i svaki covek sladak mi je greh, volim tudje, pokusavam da prevarim uvek kada mogu da bi meni bilo lepo i sve u tom smislu... mozda i mene kao neshu zabole i za raj i za pakao jer sta mi vredi sve to kada ovaj zivot zivim kao pas
IP sačuvana
social share
Za sve nase [Lobotomiste], igrajte se i vi
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Vera je opijum za narod, stoga svi fanatici prave svoje ratove pod okriljem vere.
U ljudskoj je prirodi da zloupotrebi datu slobodu. U kuranu se nigde ne navodi ono sto pojedine teroristicke vodje kazu, da treba ratovati protiv nevernika... ali sve svete knjige dovoljno su dvosmisleno pisane da se mogu i zloupotrebiti.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 79
mene su krstili kad sam imala 3 meseca :/
nisam u stanju da verujem u boga... pokusavala sam da nadjem neki smisao u svemu tome, i nije mi islo. uvek sam mislila da su religiozni ljudi mnogo pametniji od mene i da u religiji zapravo postoji dublji smisao, ali da moj mozak nije sposoban da obradi podatke...
ali, kada mi je jednog dana moj komsija (koji je da bi se resio zavisnosti od droge postao ovisnik o crkvi) rekao kako on zaista veruje, bukvalno, da postoje raj i pakao...shvatila sam da je neophodno sve prihvatiti na banalnom nivou. onda si vernik...a vecina stvari je protiv zdravog razuma.
letos u egiptu su me egipcani pitali da li pre verujem u boga ili u darvinovu teoriju, na sta sam ja izabrala darvina, ma koliko sumnjiva njegova teorija bila, ima rupe, ali bar ne vredja inteligenciju u ogromnoj meri...na to su me gledali kao budalu, oni- ljudi koji zbog pogresnog tumacenja kurana ne jedu svinjsko meso i ne piju alkohol. hm.
a sto se tice istine i lazi...tu je nesha sve lepo objasnio  Smiley pa da ja ne drvim.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 11:32:38
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.