Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Samsung D900  (Pročitano 17167 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1046
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia N70
Danas ga prijatelj kupio.
Onako, nije nesto posebno, ali je sipatican. Smile
IP sačuvana
social share
* Every puzzle has its pieces
* Every piece has a puzzle
* How much blood would you shed to stay alive?
* Live or die? Make your choice
 

[SIZE="3"]You`re Just Another Star that`s burnt Out you quickly...[/SIZE]
"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1487
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
Po kojoj ceni?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1438
Zastava Fukushima
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.00
e leba ti gde ga je kupio tvoj prijatelj i koliko ga je platio,ja nisam video cenu nigde?!  Smile predpostavljam da u startu nece biti jeftin-al to je normalno za novi model...
a cemu toliko insistiranje na tom symbianu?zar sad svaki telefon mora da ga ima?Ima zgodnih stvarcica za koje je potreban ali meni (a siguran sam i velikom broju korisnika) nije presudan kod telefona...
ovo je moje vidjenje a ja postujem tudje...svako zna sta mu je potrebno na telefonu a sta nije! 
meni se telefon svidja,slazem se da nije nista specijalno al je sigurno korak napred po pitanju gabarita i mp kamere  Smile 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Onaj nervozni.

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1691
Zastava Karaburma
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
Nema symbian !    Smile

E ljudi nemojte tako, pa za Samsung i sve ostale telefone bez OS-a ima pregrst java aplikacija... Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Dobra fotografija je znati gde da staneš" - Ansel Adams.
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


*Dok bude ljudi biće i para*

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 2200
Zastava Srbija i Fruska Gora
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.0
mob
Nokia E61i & S200
e leba ti gde ga je kupio tvoj prijatelj i koliko ga je platio,ja nisam video cenu nigde?!  Smile predpostavljam da u startu nece biti jeftin-al to je normalno za novi model...
a cemu toliko insistiranje na tom symbianu?zar sad svaki telefon mora da ga ima?Ima zgodnih stvarcica za koje je potreban ali meni (a siguran sam i velikom broju korisnika) nije presudan kod telefona...
ovo je moje vidjenje a ja postujem tudje...svako zna sta mu je potrebno na telefonu a sta nije!  
meni se telefon svidja,slazem se da nije nista specijalno al je sigurno korak napred po pitanju gabarita i mp kamere  Smile  

Naravno da svako ima svoje misljenje. Moje licno je samo symbian,ali slazem se sa tom da ima dosta onih kojima nije to uopste potrebno! stvar ukusa   Smile
IP sačuvana
social share
MobilManijak*****

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Onaj nervozni.

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1691
Zastava Karaburma
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
Tako je @mobilmega ali Symbian je Symbian...
IP sačuvana
social share
"Dobra fotografija je znati gde da staneš" - Ansel Adams.
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
HTC HD2
Nemam ni ja ništa protiv Java telefona ali brate neka koštaju ispod 200 ili oko 130-170 evra. Ovi novi modeli su skuplji i od PPC uredjaja pobogu, a šta nude za taj novac?!?
Kako neko reče MP3 i Kameru?!? Ma ajde, ko koga ovde ubedjuje?!?
Ko još koristi kameru na mobilnom telefonu u profesionalne svrhe? Sve što je preko jedan Mpx je i više nego dovoljno za jedan mobilni telefon. Pored toga, modeli koji koštaju 130€ imaju i takve kamere i MP3.
Možda: "TV-out izlaz pomoću kojeg se podatciisa ovog mobitela mogu pregledavati na TV-u"?!? E, to je za one koji gledaju reklame previše i traže od mamica i tatica da im kupe takav fon. Samo treba pored telefona kupiti i odgovarajući TV i onda slobodno pozvati društvo i pokazivati im "magiju" koju njegov ljubimac može! Upotrebna vrednost ovoga???
Možda nekoga uzbudjuje debljina tj., najtanji slajder telefon i sl.?!?
Eee, za takve i treba da bude i 1000 € jer takvima telefon služi za dokazivanje i pokazivanje. To se jednim imenom zove "Fancy phone" i takvima je i namenjen!
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1438
Zastava Fukushima
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.00
ti prijatelju ocigledno imas neki problem...sa tudjim stavovima!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
HTC HD2
ti prijatelju ocigledno imas neki problem...sa tudjim stavovima! Smile
Ja prijatelju zato i napisao ono gore jer očekujem demant tih mojih tvrdnji i dobar razlog ili bar bilo koji razlog u korist ovog telefona i njegove cene koja nije mala.
Zašto niko od vas ljubitelja ovakvih telefona zaista ne objasni kakve su njegove prednosti i šta vas to privlači kod ovakvih Java telefona koji koštaju preko 250 i više evra?!?
Šta je to što on može da pruži vama i opravda taj uloženi novac?
Ovakva prepucavanja ne vode ničemu a ponajmanje rešenju zagonetke na tvoju tvrdnju:
"ali meni (a siguran sam i velikom broju korisnika) nije presudan kod telefona..."

Ajde budi malo konkretniji i objasni šire taj tvoj sud koji presudjuje. Koji su kriterijumi, upotrebna vrednost, ...

To cenim kod učesnika na forumu!
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1438
Zastava Fukushima
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.00
mislim da smo na vec neku slicnu temu vec diskutovali ti i ja...al da ponovim neke stvari...
ja u mom zivotu nemam potrebu da mi na telefonu stoje programi tipa:daljinski,razni horoskopi,recepti i sl. , aplikacije koje teraju komarce , mape metroa velikih svetskih gradova i ne znam ti ni ja vise kakvih sve ima zezalica na symbianu...stvarno nemam potrebu za tim.Imao sam nokiu 6600 svojevremeno i u prvo vreme mi je bila veoma interesantna bas zbog svojih mogucnosti da snimam sam sta hocu od programa na nju.Ali posle gomile glupih,beskorisnih,skart programa koji su radili polovicno ili nikako skontao sam da mi netreba takav telefon!Opet ponavljam da sam video da su se pojavili i neki zanimljivi programi poput gps mapa-nasih i sl. koji mi se dopadaju ali mi nisu opet od vaznosti da ih imam na telefonu!
A samo da usput znas,nisam klinac,telefone iskljucivo kupujem sam i nemam telefon koji reprodukuje materijal na tv-cak sta vise za mene je to nepotrebna funkcija.Ovaj model sam ocenio da mi se dopada iskljucivo zbog proverene samsungove tehnologije,velicine,izgleda,jacine kamere i mogucnosti prebacivanja materijala na komp...
...a posto cenu jos uvek ne znam(kao sto mozes i videti u mom prethodnom postu) nisam ni rekao da bih ga kupio!
nisam nikad rekao da su ovakvi telefoni u prednosti,to je stvar licnog izbora... 
ne dajem za telefon pare koje ti spominjes-a i da dajem...opet moja stvar  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.104 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.