Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nemam pojma!  (Pročitano 11470 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 88
mob
Motorola V3x
Ja vec 6 meseci imam Motorolu v525 i prezadovoljan sam istom!!!!!

Pre nje sam imao sve moguce nokie (u medjuvremenu sam se zarekao da nijednu drugu marku telefona necu kupovati). Kada mi je poslednja Nokia CRKLA (u pitanju je 7210) razmislajo sam koji model  nokie  da kupim. Kako sam imao samo 225 e (to je bilo pre 6 meseci) i kako za te pare nisam mogao da nadjem normalnu nokiu (novu) odlucio sam kupiti ovu motorolu (prethodno sam video kod druga kakva je). Za te pare taj mob ima sto drugi telefoni nemaju.

Dobra stvar kod motorola iz serije V (dakle Vxxx) je te sto mozes da menjas software (ja sam licno stavio software od v600).  Sa software-om od v600 sam dobio REPORT message, mogu da gledam filmove.

Ima oko 5.5 mb memorije, ali kada obrises ugradjene slike i flmove dobijas oko 7mb slobodno(sto ti je za ovaj tel sasvim dovoljno).

Kamera je mnogo dobra. Slika u proseku zuzima 25kb. Ima 4x zoom.

Mozes da snimis mp3 muziku i da je koristis kao melodiju.

To bi bilo to.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 88
mob
Motorola V3x
Zaboravih da kazem. Moja motorola je isto skinuta sa vodafone mreze.
Zbog toga sam imao pola njihovih opcija, koje su me mnoooooogo nervirale. To je bio jedan od glavnih razloga zasto sam promenio software!!!!!!!!!!

Posle promene skinuo sam sve vodafone oznake sa maske telefona, Tako da sada imam potpuno novi mob!!!! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4416
mob
Nokia N70,6303,K610...
Interesuje me bas c65, ne cx65
IP sačuvana
social share
Grand shitovi
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4416
mob
Nokia N70,6303,K610...
Znam da to bas i nije mesto za ovde ali moram da pitam hitno je daklem moj problem je sledeci: Stvar je u tome kada udjem u skriveni meni nikako nije htelo ono contrast da radi, ja smanjim kontrast ili povecam i pritisnem yes ali nece (contrast ima u meniju tu sam ga podesio na 2 pa yes i to je ok, ima od 0 do 9 za podesavanje kontrasta. E sada jednom prilikom u skrivenom meniju stavio sam kontrast na 9 i yes i telefon je prihvatio  E sada problem je sto displey previse svetli sada je na 0 a kao da je na 5 kontrast a u skrivenom meniju nemogu da vratim jer nece. Zatim sam ga resetirao, posle toga iako je sve pravilno upisano za gprs on mi izbacuje wrong username ili password sto nije tacno jer je username mobtel a pass gprs. Da pojednostavim telefon se zbrkao i hteo bih da se trenutno sve izbrise i da se ubaci nov softwer i da bude sve kao kada sam ga kupio (onda bi trebalo i razgovor da pokazuje 00h itd.) Sta da se radi?
IP sačuvana
social share
Grand shitovi
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 139
Citat: SerbianFighter
1. Srecan Rodjendan!


Hvala!  Smile (sa zakasnjenjem)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.