Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 16 17 19
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zasto se Vojvodina muze od pamtiveka i da li zasluzujemo potpunu autonomiju  (Pročitano 19847 puta)
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
Javice se i oni sad kad se upotpuni zakon o oduzetoj imovini,ne sekiram se ja...nacionalizacija,pa denacionalizacija pa konfiskacija,pa stechajni postupci,duzhice nas i Turci za neko parche zemlje ,nema da omanemo...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


ne sam Safete

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 188
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 7560s
Jao koliko gluposti na jednom mestu.Srbi da prave autonomiju u Srbiji?Srbi da se odvajaju od Srba?
Da sam moderator,a nisam odavno bi zakljucao ovu temu.
@vuk_vucko jesi li ti to pisao o- Istorija Srba-J. Deretic?

Sta fali,da se braca odvoje i samostalno zive.Pa otisla je Makedonija,CG pa zasto nebi i Vojvodina.I sa Mac. i CG su ostali dobri odnosi,zasto,bre,Srbi odma mislite na rat.Imali diplomatije malo,bre.

Jel ovaj mehmedbaa dosao da podjebava ovde??

Zasto mislite da neko ko pokusava da realno sagleda stvari,odmah mora da podjebava.Pa demorkratija valjda funkcionise i u Srbiji,bre.
Vec sam jednom napisao da se ne moze od drugih traziti svoje pravo ako to isto ne das i drugima.Zasto bi samo zahtijev Srbije bio uvazen i "normalan"i drugi imaju pravo da odlucuju,pa tako i Vojvodina.Ako nece da zive sa vama ,pusti ih bre.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

'OĆEŠ DA TI OPEREM ŠAJBU?

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 864
Zastava vazduh-zemlja-voda
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 0.9
Vec sam jednom napisao da se ne moze od drugih traziti svoje pravo ako to isto ne das i drugima.
Neki zaista lepo teoretisu i mnogo su jaki na jeziku kad se prica o demokratiji, a praksa pokazuje da je od 1990-te pa do danas svima drugima dato pravo na samoopredelenje osim Srbima iako su Srbi bili konstutivan narod u celoj bivsoj Jugi...Evo u ime demokratije ja se slazem da se sutra odrzi referendum na Kosmetu u Vojvodini i Republici Srpskoj, sa pitanjem gde gradjani tih oblasti zele da zive, mislim da je jasno da bi Kosmet postao nezavisan, al bi se zato RS pripojila Srbiji u cijem bi sastavu ostala i Vojvodina...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Nine eleven, oh nine eleven

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1028
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Motorola k1 razr
Ovo je tema koja najvise iritira zbog ljudi koji ne mogu da shvate koncept kao i nacionalni identitet ljudi iz Vojvodine.Mi smo Srbi i to vecinom i zivimo u Srbiji ciji smo sastavni deo i zauvek cemo to i biti.A extremisticka bagra u vidu Canka,Kase,Pala kao i ostalih ultradesnih separatistickih manjinskih pokreta ce to morati da prihvate.A ako im se to ne svidja vrata su tamo :[94]: 
IP sačuvana
social share

Remember kids, guns don't kill people. Dangerous minorities do
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


ne sam Safete

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 188
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 7560s
Vec sam jednom napisao da se ne moze od drugih traziti svoje pravo ako to isto ne das i drugima.
Neki zaista lepo teoretisu i mnogo su jaki na jeziku kad se prica o demokratiji, a praksa pokazuje da je od 1990-te pa do danas svima drugima dato pravo na samoopredelenje osim Srbima iako su Srbi bili konstutivan narod u celoj bivsoj Jugi...Evo u ime demokratije ja se slazem da se sutra odrzi referendum na Kosmetu u Vojvodini i Republici Srpskoj, sa pitanjem gde gradjani tih oblasti zele da zive, mislim da je jasno da bi Kosmet postao nezavisan, al bi se zato RS pripojila Srbiji u cijem bi sastavu ostala i Vojvodina...
Stvarno nebi mogao da kazem sta bi bilo,a bilo bi nezahvalno da prognoziram.Nije u tome stvar.Traziti RS a pricati kako Vojvodina nema pravo na opredjeljenje je apsurno,o tome pricam.

Ovo je tema koja najvise iritira zbog ljudi koji ne mogu da shvate koncept kao i nacionalni identitet ljudi iz Vojvodine.Mi smo Srbi i to vecinom i zivimo u Srbiji ciji smo sastavni deo i zauvek cemo to i biti.A extremisticka bagra u vidu Canka,Kase,Pala kao i ostalih ultradesnih separatistickih manjinskih pokreta ce to morati da prihvate.A ako im se to ne svidja vrata su tamo :[94]:
I u CG zive srbi pa su opet htijeli svoju drzavu.Zasto su to htijeli to je druga prica.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


----- Whiro -----

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1848
Zastava Šabac, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
Citat
I u CG zive srbi pa su opet htijeli svoju drzavu.Zasto su to htijeli to je druga prica.
Srbi iz CG su hteli da ostanu u SCG. Državu su hteli oni koji nisu Srbi, i oni koji su zaboravili da to jesu. Do odvajanja CG je i došlo zato što je izmišljena crnogorska nacija, a vidim u ovoj temi da neki pominju i vojvođansku naciju !!! Kretenizam. Vojvođanin je nacija koliko i Šumadinac, Mačvanin ili zašto da ne Sremac. Zbog takvih stavova su radikali na vlasti u NS i drugim Vojvođanskim gradovima. Reakcija na sranje=drugo sranje.
Zasto se Vojvodina muze od pamtiveka - samo jedna od autonomaških besmislenih fraza.
Da li zasluzujemo potpunu autonomiju - verovatno ne, ali prvo mi objasni šta je potpuna autonomija (možda nezavisna Vojvodina kao bratska zajednica njenih naroda i narodnosti  Smile)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


nja,nja

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1323
Zastava Beograd
OS
Windows NT 4.0
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Ovo je tema koja najvise iritira zbog ljudi koji ne mogu da shvate koncept kao i nacionalni identitet ljudi iz Vojvodine.Mi smo Srbi i to vecinom i zivimo u Srbiji ciji smo sastavni deo i zauvek cemo to i biti.A extremisticka bagra u vidu Canka,Kase,Pala kao i ostalih ultradesnih separatistickih manjinskih pokreta ce to morati da prihvate.A ako im se to ne svidja vrata su tamo :[94]:

Ovo je mishljenje vecine u Vojvodini  Smile

Ko god da je izbacio onog crva mohabu zasluzio je spomenik Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
Citat
Ko god da je izbacio onog crva mohabu zasluzio je spomenik

То би био наш админ SerbianFighter...
Где оћеш да му ставимо споменик Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple Iphone 5
Citat
I u CG zive srbi pa su opet htijeli svoju drzavu.Zasto su to htijeli to je druga prica.
Srbi iz CG su hteli da ostanu u SCG. Državu su hteli oni koji nisu Srbi, i oni koji su zaboravili da to jesu. Do odvajanja CG je i došlo zato što je izmišljena crnogorska nacija, a vidim u ovoj temi da neki pominju i vojvođansku naciju !!! Kretenizam. Vojvođanin je nacija koliko i Šumadinac, Mačvanin ili zašto da ne Sremac. Zbog takvih stavova su radikali na vlasti u NS i drugim Vojvođanskim gradovima. Reakcija na sranje=drugo sranje.
Zasto se Vojvodina muze od pamtiveka - samo jedna od autonomaških besmislenih fraza.
Da li zasluzujemo potpunu autonomiju - verovatno ne, ali prvo mi objasni šta je potpuna autonomija (možda nezavisna Vojvodina kao bratska zajednica njenih naroda i narodnosti Smile)
Smile
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
Ту је све објашњено, свака част Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 16 17 19
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.105 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.