Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 19
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zasto se Vojvodina muze od pamtiveka i da li zasluzujemo potpunu autonomiju  (Pročitano 19756 puta)
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


ne sam Safete

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 188
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 7560s
Zelje ostavljam tebi.A kad smo kod zelja,da ti kazem da se moja ostvarila ja zivim BiH nezavisnoj i nedjeljivoj zajednici svih naroda i narodnosti.

Pa dobro onda. Kako si pozeleo, neka ti bude. Nijedna zelja u zivotu vise neka ti se ne ostvari. AuM-en! AuM-en! AuM-en! AuM-en!

A sto se tice "nedeljive" Bensonije-Hedgesovinije, verovatno zivis u nekakvom virtualnom svetu multiple personality disordera.

B&H je vec vrlo podeljena, a narocito jeste dalje deljiva, u sta ces se uveriti u skoroj buducnosti.


Tema je :Zasto se Vojvodina muze od pamtiveka i da li zasluzujemo potpunu autonomiju" a svoje vizije i prorocanstva ostavi za istomisljenike koji se pale na "velike naslove"
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Kao sto se vrlo jasno vidi, to skarabudzeno cudoviste od Benson-Hedgesov-unije sastavljene od na silu uguranih etnickih grupa si prvi u diskusiju o Vojvodini uveo ti.

A da se usudi da meni kaze sta da cinim ("ostavim") ili ne cinim nema prava ni neko ciji je IQ duplo visi od tvog. Dakle, ne trabunjaj.
« Poslednja izmena: 06. Jun 2006, 14:30:59 od Tralalalala »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


ne sam Safete

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 188
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 7560s
Kao sto se vrlo jasno vidi, to skarabudzeno cudoviste od Benson-Hedgesov-unije sastavljene od na silu uguranih etnickih grupa si prvi u diskusiju o Vojvodini uveo ti.

A da se usudi da meni kaze sta da cinim ("ostavim") ili ne cinim nema prava ni neko ciji je IQ duplo visi od tvog. Dakle, ne trabunjaj.

Velicina IQ nema nikakve veze sa temom,vrati se na temu ili zacepi ! ako nemozes civilizovano da razgovaras i ako nemas nesto pametno da kazes,ne otvaraj usta,pravis propuh.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Kao sto se vrlo jasno vidi, to skarabudzeno cudoviste od Benson-Hedgesov-unije sastavljene od na silu uguranih etnickih grupa si prvi u diskusiju o Vojvodini uveo ti.

A da se usudi da meni kaze sta da cinim ("ostavim") ili ne cinim nema prava ni neko ciji je IQ duplo visi od tvog. Dakle, ne trabunjaj.

Velicina IQ nema nikakve veze sa temom,vrati se na temu ili zacepi ! ako nemozes civilizovano da razgovaras i ako nemas nesto pametno da kazes,ne otvaraj usta,pravis propuh.

Ustvo smrdljiva, dobro je da priznajes da je tvoj IQ inferioran.

Sto se tice toga ko ce da "zacepi", mozes samo ti da zacepis svoju poganu psecu gubicu.

A tako se obracaj zadriglom krmku od svog pijanog oca i krmacetini od svoje lude matere koji ti nisu prebili kicmu kad si poceo da pravis prve svinjarjie kao petogodisnjak.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 110
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Odgovor na ovo delikatno pitanje je: tamo gde ima tu se i muze.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


ne sam Safete

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 188
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 7560s
Kao sto se vrlo jasno vidi, to skarabudzeno cudoviste od Benson-Hedgesov-unije sastavljene od na silu uguranih etnickih grupa si prvi u diskusiju o Vojvodini uveo ti.

A da se usudi da meni kaze sta da cinim ("ostavim") ili ne cinim nema prava ni neko ciji je IQ duplo visi od tvog. Dakle, ne trabunjaj.

Velicina IQ nema nikakve veze sa temom,vrati se na temu ili zacepi ! ako nemozes civilizovano da razgovaras i ako nemas nesto pametno da kazes,ne otvaraj usta,pravis propuh.

Ustvo smrdljiva, dobro je da priznajes da je tvoj IQ inferioran.

Sto se tice toga ko ce da "zacepi", mozes samo ti da zacepis svoju poganu psecu gubicu.

A tako se obracaj zadriglom krmku od svog pijanog oca i krmacetini od svoje lude matere koji ti nisu prebili kicmu kad si poceo da pravis prve svinjarjie kao petogodisnjak.




Uvrede su odraz nemoci!!Kada se nema argumenata za licne nebuloze,onda ne preostaje nista drugo vec potezati za psovanjem i uvredama,koje ne prilice ni sticenicima psihijatrijske ustanove(ciji si sticenik,ocito i sam bio). Smile

Zamolio bih te ako nemas nista pametno reci,nemoj ni balaviti po tastaturi. Smile
I jos jedna molba.Drugi put se odluci za zivotinju.Prvo si rekao :"ustvo smrdljiva"
Zatim mijenjas misljenje i govoris da zatvorim:"svoju poganu psecu gubicu"
A onda ponovo mijenjas misljenje i govoris mi :" krmku od svog pijanog oca i krmacetini od svoje lude matere "
Ovakvo naglo mijenjanje misljenja je svojstveno labilnim osobama,a ja ne BiH volio da u to povjerujem.
Poslusaj savijet starijeg i pametnijeg:"zacepi dok je samo jedan razlike"-stara Bosanska poslovica  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54

Pa dobro onda. Kako si pozeleo, neka ti bude. Nijedna zelja u zivotu vise neka ti se ne ostvari. AuM-en! AuM-en! AuM-en! AuM-en!


http://www.kbc-kg.co.yu/mapa.php

sala na tlocrtu označena pod br.2 Smile

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


u vezi sa svim referendumima pa tako i s ovim. nemamo mi kulture za provest nijedan referendum niti bilo šta drugo,sve je ovo (prostor bivše YU)  Balkansko pleme željno osvete i nesreće onom drugom tako da mi se ovakve teme gade.nek svak ide ako će u p lepe m,i nek mu je sa srećom samo nek se ušuti više,glava me boli od gluposti s kojima nas bombardiraju mediji.

« Poslednja izmena: 06. Jun 2006, 16:35:41 od nikola34 »
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Moderatore!!!

Kofu sone kiseline!!

Pa po ovoj zapusenoj septickoj jami iz sarajevske dzamahirije.

A pometi i budaletinu koja trazi svoje mesto pod suncem u KBC, a onda ga i reklamira.


Kao sto se vrlo jasno vidi, to skarabudzeno cudoviste od Benson-Hedgesov-unije sastavljene od na silu uguranih etnickih grupa si prvi u diskusiju o Vojvodini uveo ti.

A da se usudi da meni kaze sta da cinim ("ostavim") ili ne cinim nema prava ni neko ciji je IQ duplo visi od tvog. Dakle, ne trabunjaj.

Velicina IQ nema nikakve veze sa temom,vrati se na temu ili zacepi ! ako nemozes civilizovano da razgovaras i ako nemas nesto pametno da kazes,ne otvaraj usta,pravis propuh.

Ustvo smrdljiva, dobro je da priznajes da je tvoj IQ inferioran.

Sto se tice toga ko ce da "zacepi", mozes samo ti da zacepis svoju poganu psecu gubicu.

A tako se obracaj zadriglom krmku od svog pijanog oca i krmacetini od svoje lude matere koji ti nisu prebili kicmu kad si poceo da pravis prve svinjarjie kao petogodisnjak.




Uvrede su odraz nemoci!!Kada se nema argumenata za licne nebuloze,onda ne preostaje nista drugo vec potezati za psovanjem i uvredama,koje ne prilice ni sticenicima psihijatrijske ustanove(ciji si sticenik,ocito i sam bio). Smile

Zamolio bih te ako nemas nista pametno reci,nemoj ni balaviti po tastaturi. Smile
I jos jedna molba.Drugi put se odluci za zivotinju.Prvo si rekao :"ustvo smrdljiva"
Zatim mijenjas misljenje i govoris da zatvorim:"svoju poganu psecu gubicu"
A onda ponovo mijenjas misljenje i govoris mi :" krmku od svog pijanog oca i krmacetini od svoje lude matere "
Ovakvo naglo mijenjanje misljenja je svojstveno labilnim osobama,a ja ne BiH volio da u to povjerujem.
Poslusaj savijet starijeg i pametnijeg:"zacepi dok je samo jedan razlike"-stara Bosanska poslovica  Smile


Pa dobro onda. Kako si pozeleo, neka ti bude. Nijedna zelja u zivotu vise neka ti se ne ostvari. AuM-en! AuM-en! AuM-en! AuM-en!


http://www.kbc-kg.co.yu/mapa.php

sala na tlocrtu označena pod br.2 Smile
------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
Apple iPhone SE 2020
kahm.. ovaj.. mogli bi da skoknete do teme o Republici Srpskoj.. mislim.. cisto da vas opomenem da je ovo tema o Vojvodini...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Sto se mene tice, mozes slobodno da poskidas sve ovo -- ukljucujuci i moju odbranu od gadosti.  Smile

Imam sasvim dovoljno normalnih komentara da mi nije potrebno da neko cita ovo -- a opet to je jedini nacin sa ovakvima.   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 19
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.