Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 19
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zasto se Vojvodina muze od pamtiveka i da li zasluzujemo potpunu autonomiju  (Pročitano 19895 puta)
06. Jun 2006, 09:30:23
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10
OS
Windows XP
Browser
NetCaptor 7.5.4;
Zasto tolike godine uzimaju nase pare a ne daju nam nista osim kasicice zbog nacionalnog i socijalnog mira ,zar nije vreme da se dobije jedna vrsta slobode za sve koji zive u Vojvodini.Ima nas najvise vrsta ovde i vecina cak i Srpska misli tako znaci da nije u Vojvodini problem vec u Srbiji ali zasto tako jako zeli da ostane sama ,zar po svaku cenu zeli da postane najsiromasnija drzava na svetu !


[Edit by cg_ac: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] zabranjeno Pravilnikom Burek Foruma. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako zelite nesto naglasiti!]
« Poslednja izmena: 06. Jun 2006, 09:43:22 od cg_ac »
IP sačuvana
social share
Borac za bolje
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 36
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
A sta bi ti da se pare skupljaju u Vojvodini pa da Madjari u Vojvodini imaju vise para nego Srbi u Srbiji. E pa izvini ja sam velik nacionalista i ne volim nikakva odcepljenja na koja aludiras. Mani me automaske politike. Dace Bog da se Srbi ujedine pod okriljem jedne drzave koja se zove Srbija. A svako automasenje i odeljivanje od matice je samo politika onih koji zele da se otcepe takvi nama Srbima ne trebaju. Kome se u Srbiji ne svidja neka ide gde god hoce a Vojvodina je Srbija!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


ne sam Safete

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 188
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 7560s
Ako vecina Vojvodjana zeli samostalnost,treba im to omoguciti.Imaju ista prava kao i Srbi,zasto bi srbi odlucivali o buducnosti Vojvodjana?Dosta je vise slobinog terora.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
Apple iPhone SE 2020
Opa.. sad su i Vojvodjani nacija... Smile

Elem... ako se Vojvodina vec muze od pamtiveka, onda bi mogli da napisete zahtev za odstetu i uputite je Ugarskoj, Austro-Ugarskoj, Madjarskoj, Rumuniji, Hrvatskoj, pa tek onda Srbiji, posto je Srbija za ovih 1500 godina najmanje muzla Vojvodinu... Elem.. kad svi ti zahtevi budu reseni, onda mozemo da sednemo za zeleni sto i porazgovaramo o razdruzivanju... Do tada...  Smile

Inace.. mozete da se bunite, ali Madjari (14,28%) i Hrvati(2,78%) su u Vojvodini ubedljiva manjina, a imaju vise prava nego sto Srbi imaju u Madjarskoj, Hrvatskoj, Bosni, Crnoj Gori ili na Kosovu...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
LG 4X HD
 Smile  A zasto leva strana sela muze godinama desnu stranu,zasto mama radi vise od tate....

Svaki chovek jedna drzava,pa mozda onda niko nece "musti": nikoga
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Nine eleven, oh nine eleven

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1028
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Motorola k1 razr
Ne mogu da verujem da postoje ljudi koji misle da su vojvodjani nacija.Vojvodina je geografski pojam,pokrajna u Srbiji sa vecinskim srpskim stanovnistvom.I kakve to veze ima sa Slobinim terorom.Najveci broj evropskih zemalja za koje bi polovina ljudi ovde stavila ruku u vatru(za te zemlje i njihov sistem "vrednosti")i natrcila dupe za jos malo primanja u isto,izdvajaju posebna sredstva za razvoj nerazvijenijih krajeva uzimanjem para iz razvijenih.To je sasvim normalna stvar i tako treba da bude ako zelimo da budemo prava drzava u kojoj nisu samo 2 grada ponos.Ako se Canku i drustvu to ne svidja nek svoje separatisticke teznje ostvaruju u npr.Francuskoj,Spaniji.Pa da vidimo kako ce proci.Ja sam iz Novog Sada da ne bude zabune Smile
IP sačuvana
social share

Remember kids, guns don't kill people. Dangerous minorities do
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 376
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
Na ovakve niske provokacije ne treba gubiti vreme. Ocigledno je temu postavio neko od "ugrozenih", verovatno isti oni koji vole da podmecu srpske nacionalisticke grafite na madzarskim kucama a pri tom ne poznajuci pismo tih istih ugnjetavacha.
Mohaba, ono sto durgima zelish, sigurno ce se tebi desiti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Nine eleven, oh nine eleven

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1028
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Motorola k1 razr
respect za kobibrajanta Smile Smile
IP sačuvana
social share

Remember kids, guns don't kill people. Dangerous minorities do
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


ne sam Safete

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 188
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 7560s
Na ovakve niske provokacije ne treba gubiti vreme. Ocigledno je temu postavio neko od "ugrozenih", verovatno isti oni koji vole da podmecu srpske nacionalisticke grafite na madzarskim kucama a pri tom ne poznajuci pismo tih istih ugnjetavacha.
Mohaba, ono sto durgima zelish, sigurno ce se tebi desiti.

Kao prvo ja nista ne zelim.Iznosim svoje misljenje.Zelje ostavljam tebi.A kad smo kod zelja,da ti kazem da se moja ostvarila ja zivim BiH nezavisnoj i nedjeljivoj zajednici svih naroda i narodnosti.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Zelje ostavljam tebi.A kad smo kod zelja,da ti kazem da se moja ostvarila ja zivim BiH nezavisnoj i nedjeljivoj zajednici svih naroda i narodnosti.

Pa dobro onda. Kako si pozeleo, neka ti bude. Nijedna zelja u zivotu vise neka ti se ne ostvari. AuM-en! AuM-en! AuM-en! AuM-en!

A sto se tice "nedeljive" Bensonije-Hedgesovinije, verovatno zivis u nekakvom virtualnom svetu multiple personality disordera.

B&H je vec vrlo podeljena, a narocito jeste dalje deljiva, u sta ces se uveriti u skoroj buducnosti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 19
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.115 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.