Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 13:12:06
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Izjave iz malog mozga  (Pročitano 28119 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
NEISPITAN FENOMEN
1. Dara Bubamara (pevačica): “Mada to možda zvuči čudno, umem da zaplačem!!!”

TAJNE ANTIČKIH MISLILACA...
2. Marina Živković (pevačica): “Imam određen krug prijatelja sa kojima razmenjujem i rezimiram učenja”

ČUDO JE TA PRIRODA
3. Željko Joksimović (pevač): “I sam sebi sam par puta delovao arogantno, ali to je stvar prirode!!”


   
PRAKTIČAR
4. Dragan Bjelogrlić (glumac): “U Engleskoj ti je bolje da zgaziš pešaka, nego da utrčiš na stadion”

KO GODZILA!
5. Ksenija Pajčin (pevačica): “Mnogo toga me na meni izluđuje. Imam sitne oči, krivu vilicu, jedno uvo mi je veće, drugo manje...”

MALI NEKI STADION
6. Milojko Pantić (komentator): “Gradski stadion u Nikoziji, velelepno zdanje predviđeno za 25 posmatrača”


   
NAŠLE SE...
7. Tijana Dapčević (pevačica): “Zorana je moja sestra po ludilu!”

KAFANSKA ŠKOLA
8. Vesna Vukelić Vendi (pevačica): “Pevam i za manji honorar, jer mi je jedino važno da usavršavam svoj glas!”

NAJPAMETNIJA!
9. Alka Vuica (pevačica): “Svi hoće da budu inteligentni, pa čitaju moju knjigu”


   
UDALJITE DECU OD TELEVIZORA!
10. Saša Vasić (pevač): “Izgledam stvarno malo grozno, izvinjavam se gledaocima”

BAŠ SE PRIMIO
11. Mari Mari (pevačica): “Drago mi je što sam našla nekog ko se toliko uneo u mene”

PRAVA NAMENA
12. Jelena Karleuša (pevačica): “Zasad, mozak koristim samo da se našminkam i oblačim, a za sve ostalo pitam srce!”


   
GREŠKA MAJKE PRIRODE
13. Natalija – FX (pevačica): “Ponosna sam na svoje nove grudi, jer me priroda nije mnogo obdarila”

SKROMNI STIDLJIVKO
14. Nikica – Prsluk bend (pevač): “Ne mislim da sam super frajer, štaviše, retko se gledam u ogledalu”

MUZIČKA VELIČINA
15. Anabela – Funky G (pevačica): “Vrlo sam počastvovana što sam pozvana na ovu promociju. Mislim, ljudi su to zaslužili!!”

S.S.T.,12.11.2004
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
GENIJE!
1. Biljana Obradović (voditeljka): “Ako se dobro poslušaju reči, sve je rečeno”

ŠTREBER
2. Sandro – Prsluk bend (muzičar): “Uvek sam na ženu gledao kao na pismeni iz matematike!”

LJUBAV NA PRVI POGLED
3. Ksenija Pajčin (pevačica): “Nedavno sam otkrila da sam zaljubljena u nebo”


   
I PREVIŠE…
4. Jelena Karleuša (pevačica): “Ne znam šta bih pametno rekla, mislim da sam dovoljno pametna bila u ovoj emisiji”

NAČITANA
5. Goca Tržan (pevačica): “Ja sam osoba koja je pročitala na hiljade knjiga, zato niko nema prava da me banalizuje i svede na puki seks i grudi”

PROSVETITELJ!
6. Snežana Babić Sneki (pevačica): “Ja moram da delujem edukativno na publiku, jer ona to očekuje”


   
LAPSUS MOZGUS!
7. Merima Njegomir (pevačica): “Na ovoj pesmi biće mnogo lepih pesama!!”

SIGURNO MILAN!
8. Miodrag Popov (voditelj): “Sebastijane, predstavi se, kaži kako se zoveš?”

SPONZORI – JURIŠ!!!
9. Suzana Mančić (voditeljka): “Ja nemam sponzora!”


   
DRUŠTVENJAK
10. Željko Joksimović (pevač): “Nedostaje mi malo privatnog života”

ŠTA ĆEŠ NAM ONDA?
11. Slobodan Šarenac (sportski komentator): “Ukoliko se malo više derem, smanjite ton na vašem televizoru!!”

POLA – POLA!
12. Milić Vukašinović (muzičar): “Mira (Škorić) ima lep glas, ali Bog retko daje i glas i pamet”


   
SAMO PONEKAD…
13. Irina Kruška (voditeljka): “Nemam običaj da pipam svoje goste”

RAD JE STVORIO ČOVEKA
14. Slađa Delibašić (pevačica): “Verovatno ne bih izgledala ovako dobro, da ne radim na sebi”

KAD NEMA KO…
15. Aleksandra Kajganić (voditeljka): “Čestitamo sami sebi od srca!”

S.S.T.,05.11.2004
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
BAJA SAM DO JAJA!
1. Nikola Rešić Nino (pevač): “Drugi mogu samo da mi zavide, a za mene je bila velika čast što sam se slikao obnažen!”

DUGONOGI SVAŠTOJED
2. Snežana Babić Sneki (pevačica): “Jedem sve i izgledam sjajno”

SIROTINJA
3. Neda Arnerić (glumica i poslanik): “Garderobu kupujem na rasprodajama kao većina kolega u Skupštini!”


   
MUDROST PLAVUŠE
4. Mila Arsić (voditeljka): “Nikada više neću da se slikam za erotske novine. I sada sam se slikala samo zbog para”

TAKOREĆI SMARAČ!
5. Hari Varešanović (pevač): “Ja sam ovako privatno veoma dosadan čovek!!”

PALI SE NA MOZAK!
6. Goca Tržan (pevačica): “Glupe žene ne mogu da budu seksi”


   
KRITIKA ČISTOG UMA
7. Ksenija Pajčin (pevačica): “Vidiš, nije mi baš lako u glavi, previše volim da filozofiram!!”

HA, HA, HA...
8. Slađa Delibašić (pevačica): “Želim da izgradim svoj glas, kao što su to učinile Madona ili DŽenifer Lopez!!!”

I TO JE POSAO!
9. Adrijana Dabetić Anči (pevačica): “Moj momak mora da bude uspešan, a ne da mu jedino zanimanje bude što je dečko od Anči!!”


   
ZBUNJENA!
10. Maja Nikolić (pevačica): “Meni je drago što nas gledaju uživo gledaoci!!”

FILOZOF
11. Vlado Georgiev (pevač): “Imam neke imaginarne ljubavi, ali one nisu stvarne”

ŠTA TO BEŠE KLIMAKS?
12. Ruška Jakić (voditeljka): “Ja starim kao katedrala i zato sam ubeđena da moje vreme tek dolazi!”


   
LJULJAŠKA!
13. Jovana (pevačica): “Što bi muškarci rekli, bolje je da ljulja, nego da žulja”

VAJARKA
14. Leontina (pevačica) o Željku Joksimoviću: “Talentovan, tvrdoglav, ambiciozan, dobar za oblikovanje!!”

LAKO JE BITI PAMETAN!
15. Biljana Obradović (voditeljka): “Mislim da ne treba ništa da kažem, možda samo da pitam nešto, pa da ućutim”

S.S.Todorović,29.10.2004
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
BAŠ BEZ VEZE!
1. Vlado Georgiev (pevač): “Vidim da se ljudima sviđa moje viđenje popa, ali je bez veze što nemam ozbiljnu konkurenciju”!

TEZGAROŠ!
2. Žika – Zana (muzičar): “Meni je vrlo stalo da seljaci kupuju ovaj CD!”

ROVOVSKI RAT!
3. Snežana Babić Sneki (pevačica): “Borba sa samim sobom je moja inspiracija”


   
SOLO ILI PO GRUPAMA?
4. Željko Joksimović (pevač): “Živeo sam po halama, družio se i spavao s publikom”

MATEMATIČAR
5. Đole Đogani (igrač): “Kada sam je čuo kako peva, okrenuo sam auto za 360 stepeni i vratio se za Beograd”

U ZDRAVOM TELU...
6. Marina Živković (pevačica): “Zimska rekreacija su mi skijanje i dobar seks”


   
ZBUNJENA
7. Goca Tržan (pevačica): “Najviše mi inponuju muškarci koji ne žele da bilo šta imaju sa mnom”

SIROTINJA
8. Boguljub Karić (biznismen): “Karići zaista nemaju para!!!”

BILA BATA, SAD JE SEKA!
9. Leontina (pevačica): “U ranom dečaštvu sam slušala Zabranjeno pušenje”


   
KO ČARAPA!
10. Nele Karajlić (muzičar): “Imam tako velika usta da mogu da pevam dve pesme odjednom”

SPREMNA ZA EVROPU!
11. Sindi – Models (igračica): “Žene su me usrećile više od muškaraca, a vi pustiti mašti na volju”!

HEGELOVAC
12. Ruška Jakić (voditeljka u zaboravu): “Kad su dobri, ljudi i nisu tako loši”


   
MLADA DUHOM!
13. Danica Maksimović (glumica): “Naočare nosim jer su fensi, kako kažemo mi mladi”

BAR NEKOME!
14. Suzana Mančić (voditeljka): “Eto, večeras se i sama sebi dopadam, što je retkost!!”

SREĆA DO JAJA!
15. Đorđe David (pevač): “Veoma sam srećan što pričaju da sam gej!!!”

S.S.Todorović,25.10.2004.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
STVARNO ČUDNO!
1. Nives Celzijus (sex bomba): “Nikada mi ne prilaze normalni muškarci, već samo oni primitivni”

ALO MONIKA, TI LI SI?
2. Vesna Vukelić Vendi: “Maštam o tome da vodim ljubav s Klintonom u njegovom toplom kabinetu, na stolu ili fotelji”

PRETENDENT NA NOBELA
3. Ksenija Pajčin (pevačica): “Ja sam veliki borac za mir!”


   
CENA SLAVE!
4. Leontina: “Ako me sa samo tri snimljene ploče smatraju najvećom kučkom, znači da sam žešće uspešna”

KAFANSKI STRUČNJAK
5. Sergej Trifunović (glumac): “Konobarice su ipak na višoj instanci od pevačica”

KRATKI
6. Vladimir Savčić Čobi (pevač): “Ja imam tako neduge ruke!”


   
BOLJE IKAD, NEKO NIKAD!
7. Zorica Brunclik (pevačica): “Konačno sam počela da mislim svojom glavom!”

SEX MAŠINA!
8. Željko Joksimović (pevač): “Moram da zadovoljim ne jednu, nego 50.000 žena”

DETE IZ EPRUVETE!
9. Slađa Delibašić (pevačica): “Želim da rodim sina, ali nemam s kim da ga pravim!!!”


   
POŠTENO!
10. Zlata Petrović (pevačica): “Inače, sebe ne smatram nekom ribom”

LJUBI GA MAJKA!
11. Boško Jakovljević (voditelj): “Za ovaj intervju hteo sam da donesem svoje gole fotografije, ali mi mama nije dozvolila”

DA JE SAMO TO?
12. Bebi Dol (zaboravljena pevačica): “Šta da radim, jesam beogradska špica, uobražena, možda prepotentna...”


   
LJUBAV NA PRVI POGLED
13. Snežana Babić Sneki (pevačica): “Volim sebe, brate, što da ne volim sebe”?

STROGO PATRIJALHALNO!
14. Anabela – Funky G (zabavljačica): “Ne konzumiram seks bez ljubavi!”

UKLAPA SE!
15. Zoran Radojković Pile (voditelj): “Nekada sam imao rok bend, i ako se budem vratio muzici, mogu eventualno da snimim neki kretenski album”

S.S.Todorović,15.10.2004
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
SVE JOJ ODGOVARA
1. Slađa Delibašić (pevačica): “Podržala sam svakoga ko je bio na vlasti, da bi svima bilo dobro”

MOŽE I NOGAMA
2. Goran – OK bend (pevač): “OK bend ima pune ruke i noge posla”

PRAVO PITANJE
3. Boško Jakovljević – sagovorniku (voditelj): “Da te pitam nešto glupo!”


   
BAŠ SAM DAMA!
4. Maja Marković – Luna (pevačica): “Verujem da zračim gracioznošću, koja je prilično zaboravljena. Drugačije rečeno, imam otmeno držanje”

KO NIJAGARA!
5. Zorica Marković (pevačica): “Pitaju me šta sam u horoskopu, a ja kažem vodopad”

FOL DRUGARICA!
6. Biljana Obradović (voditeljka): “Kao što vidite, ni vaša drugarica voditeljka nije mogla da obavi sve vežbe”


   
KAKVI SU DOMAĆINI...
7. Suzana Mančić (voditeljka): “Danas imamo sve nenormalne i naopake goste u studiju”

BAŠ ČUDNO!
8. Ksenija Pajčin (pevačica): “Niko mi ne veruje da znam da pevam”

VEČITA NULA!
9. Vesna Galiot Gala (pevačica): “Ja jednostavno ne poznajem nikog i zato ne dobijam bodove na festivalima”


   
BOSANAC!
10. Milić Vukašinović (muzičar): “Zato ja ne lomim čaše rukom, jer od ruku živim, nego glavom!!!”

JEZIK PRE PAMETI!
11. Dragan Kojić Keba (pevač): “Nemam vremena da razmišljam, nego pričam”

DA LI JE MOGUĆE?
12. Miodrag Popov (voditelj): “Crnkinje i crnci slično govore!!!”


   
GOLOGUZI TIGAR
13. Era Ojdanić (zabavljač): “Sve pare sam potrošio na tanga gaćice, parfeme i mlade devojke”

ŽENA SKENER!
14. Slavica Krivokuća (manekenka): “Na muškarcima prvo primetim mozak, a ne boju kose, očiju, ruke ili visinu”

SAMO TREPAVICAMA!
15. Nedeljko Kovinjalo (sportski komentator) prenosi RUKOMETNU utakmicu: “Po novim pravilima zabranjena je igra rukama!!!!!”

S.S.Todorović,08.10.2004
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
MARKETINŠKI MAG
l. Jelena Karleuša (pevačica): “Da li sam ja imala gaćice ili ne, to je stvar mog marketinga”

NOĆNA MORA!
2. Toni Montano (muzičar): “Oduvek sam bio san svake ribe”

ISKRENO
3. Vlado Georgiev (pevač): “Da sam na mestu devojke koja bi bila sa mnom, osećao bih se kao neko koga zezaju”


   
ŽENA-STENA!
4. Indira Radić (pevačica): “Bolje da ljulja nego da žulja. Narod voli jako žensko”

BAŠ SAM USPEŠNA!
5. Jellena (pevačica): “Mnogi su mislili da neću uspeti, ali po meni, uspela sam”!

EKSPERT
6. Era Ojdanić (pevač): “Na CD-u ima dosta naziva”


   
ŠETA GOLOGUZA
7. Marina Živković (pevačica): “Ja gaćice nosim u torbici, pa ih po potrebi oblačim!!!”

OTKRIO JE SUŠTINU!
8. Zoran Radojković Pile (voditelj): “Novine ionako služe da pišu”

ĐAK RUŠKE JAKIĆ
9. Nino (pevač): “Onda priđem ogledalu, nasmešim se i kažem Dobro jutro, lepotane! Najbolji si na svetu!”


   
SPASAVAJ SE KO MOŽE!
10. Vesna Vukelić Vendi (pevačica): “Politikom nameravam ozbiljno da se bavim čim napunim 40”

POLIGLOTA
11. Biljana Obradović (voditelj): “Bože, seks na engleskom znači pol”

SKROMNA
12. Slađa Delibašić (pevačica): “Često mi kažu da imam lepi guzu i grudi, a i ja smatram da je tako”


   
DAĆE SVE OD SEBE!
13. Suzana Mančić (voditeljka): “Nadam se da će Sveti Sava učiniti sve da se deca opismene”

VERUJE BAR NEKOME!
14. Leontina Vukomanović (pevačica): “Ja intimno sam žena koja jako veruje u sebe”

FALE SAMO VANZEMALJCI
15. Đorđe David (muzičar): “Prema tome, ljudi su me povezivali sa muškarcima, životinjama, ženama...”

S.S.T.,01.10.2004
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
POEZIJA PRE GOLOVA!
1. Nives Celzijus (pevačica): “Fudbaleri me ne interesuju, jer ne verujem da bi takvi umeli da mi šapuću stihove Pabla Nerude”

SLUĐENA!
2. Ksenija Pajčin (pevačica): “Beograd je sastavni deo mog nervnog sistema”

NOVI TESLA!
3. Zorana Pavić (pevačica): “Konstantno smo na struji”


   
NEŽNA DUŠA
4. Karamela (imitator): “Tačno je da ja osećam žene, kao i one mene”

BAŠ SAM LOŠA!
5. Slavica Krivokuća (manekenka): “Da sam muško, zapitala bih se da li bih mogla da budem s devojkom kao što sam ja”

SKROMAN MALI!
6. Amir Kažić Leo (pevač): “Ploča je pri kraju i to će biti jedno malo, skromno remek-delo!”


   
STVARNO NIŠTA!
7. Vesna Rivas (pevačica): “Krstila sam svoje kučiće i ne vidim šta je tu za sprdnju”

ZUBE ĆU DA VAM SLOMIM!
8. Sindi – Models (igračica): “Jedino nam ostaje da se fizički obračunamo s novinarima koji su preterali”

KO NAPOLEON!
9. Jelena Karleuša (pevačica): “Sada je umesto Jugoslavije, koju sam već osvojila, na redu malo veći zalogaj – ostatak sveta!!!”


   
KO SLAVUJ!
10. Mile Kitić (pevač): “Moja žena Marta zaista ima izuzetnu boju glasa. Treba još samo malo da joj naštimujem dizne”

HOĆU NA RAFOVE!
11. Era Ojdanić (zabavljač): “One koji su narodnjake isterali iz samoposluga, zveknuo je evropski virus u mozak”

ZAMALO ODLIKAŠICA!
12. Vesna – Đogani (pevačica): “Ugradila sam silikone i sada sam ponosna na svoje grudi. U pitanju je jaka četvorka!”


   
ŠOPENE, EVE ME!
13. Stoja (pevačica): “Privatno slušam operu!!!”

PRIRODNI TALENAT!
14. Pile (zabavljač): “Treba da odvojim jedno popodne da naučim taj engleski”

ŠKRTICE!
15. Zvonko Mihajlovski (komentator): “Još nijedan igrač nije obradovao semafor”

S.S.Todorović,24.09.2004
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
KAKVO POREĐENJE!!!
1. Suzana Mančić (voditeljka): “Lepi muškarci su kao lepe žene”!

GRUPNI RAD!
2. Vesna – Đogani (pevačica): “Ja sam dosta radila i dosta su oni radili na meni”!!

ESKIM
3. Saša Ilić (fudbaler): “Vodio sam ljubav u otopljenom zamrzivaču”!


   
UMETNIČKA DUŠA!
4. Đole Đogani (muzičar): “Mi to volimo, mi umetnici da zovemo megahit”!

JEDAN PO JEDAN!
5. Jelena Bačić-Alimpić (voditeljka): “Ja bih zamolila goste da se sad tucnemo”!

MARSOVAC U KOPAČKAMA”
6. Zvonko Mihajlovski (komentator): “On je fudbaler koji svom timu često daje treću dimenziju”


   
MUŽJACI – JURIŠ!!!
7. Mina Lazarević (glumica): “Ja sam ženka i čekam mušku inicijativu”!

POŠTENJAČINA!
8. Vidovita Zorka (proročica): “Radila sam svoj posao 7 godina čisto i kristalno i pred Bogom i pred svetom”!

MOZGANJE!
9. Adrijana Dabetić Anči (pevačica): “Čim sam počela da mislim svojom glavom, bilo mi je jasno da ću postati pevačica”


   
NOMINATIV, GENITIV...???
10. Mina Kostić (pevačica): “Zahvaljujem se Ceci Slavković na prateće vokale”!

ROVOVSKA BORBA!
11. Vesna Jugović (vlasnica modne agencije): “Bitke vodim sama sa sobom. Drugog neprijatelja nemam”

ON, ONA ILI ONO?
12. Dejan Pantelić (voditelj): “Evo jedne vesele takmičarke! Pa, vi ste muško”!


   
EH, DA JE MALO!
13. Ksenija Pajčin (pevačica): “Radim non-stop. Malo sam unezverena”!

KO JE KO?
14. Nedeljko Bajić Baja (pevač): “Pozdravljema ovde prisutne ljude i osobe”!!

DA LI JE ČUO ILI PROVERIO?
15. Šabanoti (reper): “Novinarske patke obično idu s novinarima”

S.S.Todorović,17.09.2004
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1867
Citat: Shaolin
Citat: SerbianFighter
What? What?
I oni su samo ljudi, i imaju pravo na lapsuse, pa i mi odvalimo svako dan neku goru glupost od toga, samo to niko ne snima Smiley



Sad snima-Ima novi topic od Tomahavkica naj-izjave



ej to je  zamisljeno tako da ima pozitivnu konotaciju  Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 13:12:06
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.106 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.