Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 21:28:59
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Izjave iz malog mozga  (Pročitano 28147 puta)
09. Sep 2004, 20:26:49
Prijatelj foruma
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 426
Procitajte sta sve izjavljuju poznate licnosti...

VELIČINA!
1. Marina Perazić (pevačica): “Mislim da muškarci imaju strah od mene, da sam žena od koje bi imali kompleks niže vrednosti”

BOGU HVALA!
2. Ivana Zarić (voditeljka): “Obećavam da neću postavljati glupa pitanja niti ću se previše eksponirati”

ZBUNJENA
3. Goca Tržan (pevačica): “Razvešću se onog trenutka kada se ne budem udala”


BLEJAČ!
4. Marko ex 187 (reper): “Posle srednje škole sam dugo blejao!”

POŠTENJAČINA!
5. Željko Joksimović (pevač): “Nisam krao melodije, možda neka nesvesno zaluta u moju pesmu”

DOKTOR ZA PADEŽI!
6. Sandro Marković – Prsluk bend (muzičar): “Devedeset posto doktora se bavi nekom vrstom umetnošću!!!”


I TE KAKO SE VIDI!
7. Vesna Vukelić Vendi (pevačica): “U stvari čovek i ne može da bude lep ukoliko nije inteligentan. Glupost se vidi u očima!”

BABE I ŽABE!
8. Goca Božinovska (pevačica): “Deca su deca, a pesme su pesme!”

KLEMPO!
9. Mima Karadžić (glumac): “Ja sam napravio karijeru na uši”


PRIRODNO ZAČET!
10. Aca Lukas (pevač): “Nijedna televizija me nije napravila”

GOLA, A KULTURNA!
11. Glorija (pevačica): “Ostajem verna kulturnoj erotici kako je ja nazivam”

SAMOUBICE, JAVITE SE!
12. Suzana Mančić (voditeljka): “Iako sam fatalna, zbog mene se niko nije ubio, nije čak ni pokušao”


UMESTO CIGARETA!
13. Adrijana Dabetić Anči (pevačica): “Porok mi je Italija, jer bez nje ne mogu!”

DALTONISTA!
14. Leo (pevač): “Žena je žena, bez obzira u boji!”

VALA I PREVIŠE!
15. Goga Sekulić (pevačica): “Dosta sam dovoljno poznata
IP sačuvana
social share
Repetitio Est Mater Studiorum
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 293
ha ha ha ha ha ha ha ha ha h ahya ha ha! jebem ih glupe..... Smile cudo nisi napisao onu Romaninu izjavu u fazonu: " Dobar je onaj Bob Marley, svaka mu cast, nek samo nastavi da pravi tako dobru muziku!" hahahahahahaha Smiley
IP sačuvana
social share
Ono što me ne uništi čini me jačim!! Oh, yeah! Smiley
                                                              K.P. (1988-?)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


prim.med.dr.sci. protivpožarni. aparat pekom

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 4245
Zastava Kolasin- Kruscic
mob
SonyEricsson K530i
Ima ih... pa... oko milion takvih... Te su recenice zapamcene jer ih rekose javne licnosti, a ima ih u mojoj okolini bar po dva puta dnevno...(to se odnosi na recenice, ne javne licnosti...)
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3592
"Necu da zivim u multinacionalnoj drzavi gde su samo Srbi manjina!!!"

Filip Ajetovic,jun 2004,Subotica
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Izgubljeno je samo ono cega smo se odrekli...

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 28108
mob
SonyEricsson X10 Mini Pro
Citat

Sandro Marković – Prsluk bend (muzičar): “Devedeset posto doktora se bavi nekom vrstom umetnošću!!!”

 Smiley  Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
KOLEGE IZ KAVEZA!
1. Vesna Vukelić Vendi (pevačica): “Naša estrada je prepuna životinja, i na njoj ima i rasnijih krava od mene!!”

ZNAMO, VIDELI SMO!
2. Severina Vučković (pevačica): “Ja sam vamp žena, jednostavno sam seksi!!!”

ČUDO PRIRODE!
3. Nevena – Models (igračica): “Šve što pojedem, ode mi u grudi! Prosto neverovatno!”


   
BAŠ SAM SKROMNA...
4. Goca Tržan (pevačica): “To što imam veliki broj udvarača, ne čini me boljom ribom!”

KO STOJAKOVIĆ!
5. Biljana Obradović (voditeljka): “Grudi su mi, mislim, sasvim u redu, pošto imam lepu trojku!”

PITAJ CECU!
6. Jelena Karleuša (pevačica): “Predaleko sam otišla i stvarno nemam konkurenciju!”


   
ZA SVAKI SLUČAJ!
7. Andrijana Dabetić Anči (pevačica): “Dok razmišljam da li da raskinem, i da se smuvam s drugim, ja budem s obojicom!!!”

ZLATNA KOKA!
8. Suzana Mančić (voditeljka): “Znam, mnogo tražim, ali mnogo i dajem. Ja sam ulog od milion dolara!”

SAMO PEVAČICE!
9. Aca Lukas (pevač): “Ne znam ko su pederi na našoj estradi. Imao sam valjda sreću da nisam naočit za pedere!”


   
TRAUME IZ DETINJSTVA!
10. Nataša Bekvalac (pevačica): “Iz ružnog pačeta sam izrasla u lepu ženu!”

MI MISLILI BOBI!
11. Lepa Brena (pevačica): “Trenutno sam više okrenuta sebi, Lepoj Breni!”

SAMO PUŠENJE!
12. Snežana Mišković – Vikotorija (pevačica): “Ja bih se pre odrekla seksa, nego cigareta. Cigareta mi dođe kao drugarica!”


   
BEZGREŠNA LJUBAV
13. Mina Kostić (pevačica): “Mlada sam i bio bih greh da sam sama!”

VALA, NIJE!
14. Milan Delčić Delča (muzičar): “Nije mozak za svakoga, mislim na sebe!”

BEZ MOZGA SE RAZUMEJU!
15. Nataša Nešković (voditeljka): “Najveći problem u komunikaciji žene i muškarca predstavlja mozak!”
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
RAZBIJAČICA!
l. Zorana Pavić (pevačica): “Prvi sledeći put kada neko u novinama bude objavio neistinu, takve će batine dobiti, da nedelju dana neće izaći iz bolnice”

MORA DA JE SOKRAT!
2. Ksenija Pajčin (pevačica): “Čovek koji krije nešto, zakopčan je do guše, a onaj koji nema šta da skriva, ne zakopčava se. To je davno rekao neki filozof”

NARCIS DO KRAJA!
3. Ruška Jakić (voditeljka): “Ima jedna božanstvena osoba, koja se zove Ruška Jakić”


   
MLADA KO FRESKA!
4. Suzana Mančić (voditeljka): “Ja sam na neki način nacionalna ikona i to treba da se ceni”

PEVAČICA PO PRIRODI!
5. Goca Tržan (pevačica): “Jedan momak mi je radio horoskop i rekao da sam po prirodi majka”

GOLA ZA «SIĆU»!
6. Andrijana Dabetić – Anči (pevačica): “Tražila sam 50.000 evra da se slikam za Playboy! I nije mnogo za ovakvu lepotu!!!”


   
SAMO U GRUPAMA!
7. Sandi Cenov (pevač): “Vođenje ljubavi s publikom je nešto sasvim lepo”

STARI ŠVALER!
8. Milutin Popović Zahar (kompozitor): “Žene nas vole do poslednjeg dinara, a mi volimo žene do prve sledeće!”

SAMO NEKA GURAJU!
9. Goca Božinovska (pevačica): “Da je sreće da ima više para, pa nije važno gde ti ih stavljaju!!!”


   
PRAZNO BURE JAČE ZVEČI!
10. Milić Vukašinović (muzičar): “Ja stavrno jesam genijalac, božiji izaslanik za muziku!!!”

DOBRICA S UTOKOM!
11. Mira Škorić (pevačica): “Ja sam objasnila da to nije istina, jer sam ja po zanimanju dobar čovek”

PEDERUŠA!
12. Vesna Rivas (pevačica): “Meni je drago što sam ja peder! Volim, brate muškarce, pa to ti je”


   
LJUBAV NA USTA ULAZI!
13. Nataša Bekvalac (pevačica): “I kada sam sveže zaljubljena, i kad sam upravo odljubljena, non-stop sam u frižideru”

NAJBOLJE JE ZIMI!
14. Irina Kruška (voditeljka): “Za seks mi ne odgovara temperatura iznad 25 stepeni Celzijusa. Trenutno pauziram!”

KAO DUHOVITA!
15. Ivana Banfić (pevačica): “Već sam rodila šestoro dece, samo ne znam gde su mi!”
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
SPONZORI, NAVALITE!
1. Nada Topčagić (pevačica): “Joooj, što meni neko ne ponudi da mu uskočim u krevet pa da mi finansira ploču”

NEK SEVAJU BATACI!
2. Bora Drljača (pevač): “Da sam vlast, naredio bih da sve žene nose kratke suknje”

SHVATIO JE SUŠTINU!
3. Nikola Lazetić (fudbaler): “Fudbal je naravno na prvom mestu fudbal!”


   
PRSATI NINDŽA!
4. Marina Živković (pevačica): “Zvali su me Brus Li sa sisama!!!”

MOŽDA, ALI SVETLOSNIH!
5. Goga Sekulić (pevačica): “Nadam se da ću i ja za par godina da napunim neki stadion”

MISTER LAPSUS!
6. Ivan Zeljković (voditelj): “Da li stavljate ponekad mašinu u veš?”


   
NAČITANA DO BOLA!
7. Ksenija Pajčin (pevačica): “Moj mozak stalno radi, mnogo razmišljam i potrebno mi je da te misli podelim s nekim, pa i sa knjigom”

KOJI LI JE TO PADEŽ?
8. Boda Ninković (glumac i voditelj): “Vidimo se na samoposlugu”

RODILA SE VELIKA!
9. Tanja Banjanin (pevačica): “Ja sam tada bila mala, nisam se ni rodila!!!”


   
PADA NA GLAS, NE NA STAS!
10. Ceca Slavković (pevačica): “Naj frajer na našoj estradi je Luis”

URBANI SMRAD!
11. Rambo Amadeus (zabavljač): “Sećam se samo da sam bio veoma nepristojan, da sam čak i prdio uživo na televiziji, međutim to se tretiralo kao neki urbani fenomen!”

KRIZA POLOVA!
12. Vladimir Savčić Čobi (pevač): “Pošto sam jedino muško, mislim muškarac, ne znam, ali muško jesam!”


   
I VIŠE NEGO ŠTO TREBA!
13. Goca Božinovska (pevačica): “Ljudi nas na TV gledaju razgolićene. Malo li je?”

AH, TA MATEMATIKA!
14. Biljana Obradović (voditeljka): “Na finalu Elit Model Luka učestvuje 60 devojaka iz blizu 70 zemalja sveta!”

KAO DUHOVIT!
15. Zvonko Mihajlovski (sportski komentator): “To je fudbaler koji je veoma brz i stalno mu preti radar da ga uhvati za prekoračenje brzine”
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
ONO, KAO PEVAČ!
1. Ivan Gavrilović (pevač): “Ovo je sedmi CD, gde sam ja ono kao autor”

TRAPAVKO!
2. Boško Jakovljević (voditelj): “Nedavno sam pao s bicikla i polizao pod”

ISKRENA!
3. Goca Tržan (pevačica): “U Hrvatskoj bih se osećala kao prase u Teherenu”


   
MUŠKARČINA SA BALKANA!
4. Goran Bregović (muzičar): “Imao sam frku jer sam mislio da sam nedovoljno muško”

ZAMALO DUHOVIT!
5. Ivan Zeljković (voditelj): “Od čega bi se pravio šarmirani beton”

NIJE ČULA ZA SINONIME!
6. Ivana Baltić (voditeljka): “Reci mi, molim te, koja je fabula radnje!!!”


   
PAPUČIĆ!
7. Đorđe David (pevač): “Nikada nisam udario ženu, iako sam dobio mnogo šamara”

GOLOGUZI DO SLAVE!
8. Jelena Tinska (eks balerina): “U ovoj sredini, ma kakve kvalitete da imate, ulaznica u svet poznatih nalazi vam se isključivo u gaćicama, koje zapravo ne treba da nosite”

NEZASITA!
9. Ivana Banfić (pevačica) o tajni svoje vitke linije: “Trening, seks, fitnes, seks, koncert, seks, pa sve ispočetka”


   
FRANKEŠTAJN
10. Rambo Amadeus (muzičar): “Ja ne mogu da koristim druge noge, velike sise, lepu glavu, ni prijatan vokal.”

PRIČA SE DA SAM RIBA!
11. Nataša Đorđević (pevačica): “Kažu da imam izuzetno lepo, ženstveno telo...”

KOLEGA SA KOLEDŽA!
12. Hasan Dudić (pevač): “Dinkića cenim kao kolegu muzičara”


   
REFORMATORKA!
13. Ružica Čavić (pevačica): “Pronalaziću nove talente i raditi s njima. Kao nekada Vuk Karadžić!!”

NAČITAN
14. Siniša Mihajlović (fudbaler): “Mnogo volim da čitam knjige, iako se to ne bi reklo.”

NEMA CILE-MILE
15. Jovana (pevačica): “Možda delujem mmiroljubivo, ali kada je reč o ljubavi tu nema zezanja.”
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
PROBAJ MANJI BROJ!
1. Jellena (pevačica): “Mene kamera mnogo širi!”

ŠTA LI SI BILA?
2. Goca Tržan (pevačica): “Ja i kad nisam bila Goca Tržan umela sam da animiram ljude!!!”

NIJE OBAVEŠTEN!
3. Marko Jarić (košarkaš): “Da li imam devojku? Ne znam!”


   
ZA NARODNO DOBRO
4. Ana Nikolić (pevačica): “Mislim da sam korektna i društveno korisna. Zabavljam narod!”

BAŠ NEOBIČNO!
5. Milojko Pantić (komentator): “On je Brazilac brazilskog porekla!!”

ALA SAM DOSADNA!
6. Seka Sabljić (glumica): “Koga još zanima kakva sam ja? Pa čak ni samu sebe ja odavno ne zanimam!!!”


   
ČUDO PRIRODE!
7. Mina Kostić (pevačica): “Inače, prirodno se ne znojim!”

KAKAV NARCIS?
8. Bojan Marović (pevač): “Volim da devojka ima super harizmu, poput mene!”

LJUBAV SE PLAĆA!
9. Dino Merlin (pevač): “Svi vi mene volite zbog sebe. Ti zbog svojih novina, moja žena zbog sebe, moja deca jer znaju da ću im dati sto maraka!!”


   
NOVI HOROSKOPSKI ZNAK!
10. Ceca Ražnatović (pevačica): “Prošla godina cela je bila u znaku mene!”

ZNAM, PISALA SAM!
11. Sandra Lalatović (voditeljka): “Ja ću vas obavestiti o tome da je Isusu adresa: Poštanski fah Nazaret!!”

PRSATA OD ROĐENJA!
12. Stoja (pevačica): “Uvek sam imala grudi na majku, nikada nisam bila ravna!!!”


   
POŠTO KOMAD?
13. Leontina (pevačica): “Ljudi su mi najveći luksuz!”

AUTENTIČNI RUKOMETAŠ!
14. Vladan Mandić (rukometaš): “Volim da izađem, to je sastavni deo sportista!!”

LUDO ZBUNJEN!
15. Irfan Mensur (voditelj i glumac): “Vi ste rođeni 1983. godine, desetak godina posle vašeg rođenja!”
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 21:28:59
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.