Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nepoznati zločinac silovao osmogodišnjeg dečaka  (Pročitano 12189 puta)
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
Silovan osmogodišnji dečak

SMEDEREVO - Po nalogu istražnog sudije Okružnog suda u Smederevu, na teritoriji opštine Smederevo u toku je policijska potraga za nepoznatom osobom koja je u ponedeljak u selu Ralja silovala osmogodišnjeg dečaka. Prema zvaničnom policijskom saopštenju, nepoznati napasnik je u periodu od 11 do 12.30 dečaka presreo na ulici, uvukao ga u obližnju napuštenu kuću, a potom ga silovao, nanevši mu teške telesne povrede.

Posle toga, napasnik je pobegao u nepoznatom pravcu. Nakon ukazane lekarske pomoći u smederevskoj bolnici, dečak je sa težim povredama hospitalizovan na Institutu za majku i dete u Beogradu. U saopštenju SUP Smederevo nisu navedeni pol niti približna starost napasnika za kojim se traga.


Izvor: Kurir / (D. N.)
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
mob
Apple iPhone SE 2020
Zbog silovanja dečaka opusteli seoski sokaci

SMEDEREVO - Deca u smederevskom selu Ralja igraju se samo iza zatvorenih baštenskih kapija i pod budnim su okom ukućana koji strahuju od monstruma koji je pre tri dana silovao osmogodišnjeg dečaka u tom selu.

Decu prate do škole i čekaju posle časova, ne šalju ih po mleko i hleb u prodavnicu. Sokaci su pusti. Prođe tek poneko s posla ili iz pazara. U policiji navode da nemaju novih informacija o beguncu bludniku, i da preduzimaju sve kako bi ga pronašli. Na kapiji svoje kuće stoji Dejan Nedeljković. Ogorčen je na policiju.

- Sramota je što ga nisu našli. Dolaze, piju piće u kafani, a on im se krije ispred nosa. Nema krila da odleti. Samo kad bih ga uhvatio, ubio bih boga u njemu - besan je Dejan.

U porodičnoj kući silovanog mališana ni juče nije bilo nikoga. U susednoj, strina dečaka Snežana Savić daje deci da ručaju.

- Precrkosmo od straha. Decu ne ispuštam iz vida. I gde je ta policija? Onoga dana kada je D. silovan nisu ga odmah odvezli u bolnicu već su ga tri sata držali u automobilu i ispitivali. Volela bih prvo da ga mi uhvatimo i predamo policiji - priča strina dečaka.

Meštani kažu da se silovatelj u Ralju iz Smedereva doselio prošle zime.

- U kući je živeo sa nepokretnom babom dok nije otišla u bolnicu. Pio jeste, ali nikada ne bih rekao da je ovako poremećen - kaže Dragiša Ivković.

- Baba mi se jadala da je mučio. Ko zna šta je i njoj radio. Ma, bolje neka se obesi, više za život nije - kazuje Tika.



Izvor: Blic \ J. Ilić
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Felis Onza

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23718
Zastava SCG
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
mob
Motorola v3x
ko je za smrtnu kaznu? ja sam podigao dva prsta
IP sačuvana
social share

Igraj pametno, igraj sigurno, igraj singl
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


If i was awake,i would think it was a dream!!!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1608
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
mob
Nokia N95-2 & 5800
Smrtna kazna je suvishe blaga,ja bih njega bockao nozem sve dok neumre od bolova i ni od cega drugog!!!!!!!!  Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
If i was awake, i would think it was a dream!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
Potraga za monstrumom
Osumnjičeni bludnik Slobodan M. (34) odavno bio sumnjiv

SMEDEREVO - Radnici Ministarstva unutrašnjih poslova i dalje tragaju za monstrumom Slobodanom M. (34), koji je u selu Ralja, u ponedeljak silovao osmogodišnjeg dečaka D. J. Kako Kurir saznaje, meštani sela u blizini Smedereva i dalje žive u strahu, a roditelji decu ne puštaju iz dvorišta. Od tog, za osmogodišnjeg D. J. kobnog podneva, svi žitelji Ralje strahuju od nadničara koji je u selu poznat kao Njupadžija.

Naime, on je u po bela dana, dečaka presreo kada se vraćao iz u prodavnice. Tada ga je odvukao u napuštenu kuću i dečaku predstoji dugi sat pakla i torture. Kada ga je majka ugledala kako trči prema kući krvav i neodeven, na pitanje šta mu se to dogodilo, sin joj je kroz suze ispričao da ga je na ulici presreo čovek. Kontroverzni Slobodan M., koje je u selu odranije poznat kao alkoholičar i lokalna baraba, na silu je uvukao nemoćnog dečaka u svoj brlog! Dela poremećenog uma, koja su se odigravala u naredna dva sata, zaista je teško opisati rečima.

I pre dolaska policije, rođaci unesrećenog dečaka započinju hajku za manijakom po celom selu. Prema njihovoj priči, u potragu su se dali svi odrasli i odmah im je bilo jasno o kom napasniku je reč. Naime, svi su posumnjali na nadničara Slobodana, koji je živeo u straćari, na oko 100 metara od kuće svoje žrtve. Kada su upali u brlog, u kome je manijak prebivao, od njega nije bilo ni traga.

Kako nezvanično saznajemo, Slobodana, posle tog ludačkog čina, jedan od seljaka traktorom odvozi ka Smederevu, ne sluteći šta je ovaj zločinac učinio. Tada mu se gubi svaki trag. Kada su roditelji sa svojim osmogodišnjim sinom stigli u Zdravstveni centar "Sveti Luka" u Smederevu, lekari su insistirali da dečak mora na lečenje u Beograd. D. J. je trenutno hospitalizovan u Institutu za majku i dete u Beogradu.


Izvor: Kurir / (E. K.)
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.1
mob
Apple iPhone SE 2020
MONSTRUM ŠETA SELOM

I pored policijske potere, Slobodan J. koji je silovao osmogodišnjeg dečaka viđen na nekoliko mesta u selu Ralja! Meštani u panici, ne odvajaju se od svoje dece

SMEDEREVO - Dok policija traga za Slobodanom J. (34) koji je u Ralji kod Smedereva silovao osmogodišnjeg dečaka, monstrum je juče viđen na nekoliko mesta u ovom selu! Kako Press saznaje, Slobodan je uspeo da dođe do svoje kuće, da se presvuče i pobegne! Meštani Ralje su u strahu, ne odvajaju se od svoje dece i čekaju da manijak konačno bude uhvaćen.
- Iako policija traži silovatelja, neki meštani tvrde da su ga juče videli kod Mesne zajednice i seoske ambulante! Čuli smo da je bio kod kuće i da se presvukao! U brzini je zaboravio kožnu jaknu na svom krevetu. Nije mi jasno kako ne mogu da ga uhvate. On ima otvorenu ranu na nozi i jedva se kreće! U selu vlada strah od ovog manijaka. Roditelji se ne odvajaju od svoje dece, svi su u panici - kaže za Press uplašeni stanovnik ovog sela.
Podsetimo, Slobodan J. osumnjičen je da je u ponedeljak presreo dečaka nasred ulice u centru sela i uvukao ga u kuću svoje rođake. Slobodan je dečaku pocepao odeću, krvnički ga pretukao, pa se sat vremena seksualno iživljavao nad njim. Mališan koji je okrvavljen i nag došao kući, prebačen je u Institut za majku i dete u Beogradu, gde se oporavlja od teških povreda.
Predsednik mesne zajednice Goran Milenković kaže da je monstrum išao u školu u Ralji. Kasnije je prešao u selo Radinac.
- U sedmom razredu osnovne škole ukrao je pare koje su bile spremljene za ekskurziju. Posle te krađe ponovo je promenio mesto stanovanja. Pravio je probleme, stalno je bio u nekim nenormalnim situacijama - kaže Goran. Slobodan je izvesno vreme živeo u Ralji, potom u Radincu, zatim se preselio u Smederevo, pa u selo Lozovik. U Ralji se pojavio pre mesec i po dana kada se uselio u kuću svoje rođake Milice Maravić (77), koja je u međuvremenu zbog bolesti otišla u bolnicu.
Meštanin Stole Stojković (45) tvrdi da je njegovu kćerku, koja ima 17 godina, Slobodan nedavno pratio od kuće do prodavnice.
- Kada je primetila da je Slobodan prati, ubrzala je hod tako da on, pošto ima ranu na nozi, nije mogao da je stigne. Ona mi je to ispričala tek juče, jer nije znala ko je taj čovek. Da sam ranije znao da je pratio moju kćerku, do ovoga ne bi došlo - priča Stole. Njegov komšija Novica Đorđević kaže da je Slobodan sramota za ovo selo.
- Ja bih ga golim rukama zadavio da ga vidim! I mobilni sam kupio da javim policiji ako ga vidim negde u njivama. Zbog njega je naše selo na lošem glasu. Mene je sestra zvala iz Beograda da me pita šta mi to radimo po selu. To je sramota - kaže Đorđević.
M. S. PEŠIĆ

Došljaci "okupirali" Ralju

Mada je Ralja malo mesto, neki meštani ne znaju Slobodana jer je mnogo došljaka.
- Kogod se krije od policije ili je nešto skrivio, zalepi se za nas u Ralji. Polovina tih dođoša nema ličnu kartu. Niti ko zna ko su, niti odakle su - tvrdi meštanin Rade Marković.

Silovani dečak ispričao sve drugovima!

Snežana Savić iz Ralje kaže da je silovani dečak o tome šta mu se dogodilo više ispričao deci nego svojoj majci i policiji.
- Moja deca više znaju nego ostali. Bila sam šokirana kada sam čula šta se dogodilo. Nesrećni dečak je onako krvav i nag trčao po selu i pre nego što je došao kući rekao je drugovima šta mu se desilo. Moj dever je sa dečakovim ocem odmah pošao u poteru za Slobodanom - kaže Snežana.

Izvor: Press
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Vojvodina Novi Sad

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3927
Zastava Srpska Atina (Novi Sad)
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
mob
HTC HD2
Jebes mi mater ako tom bolesniku nebih seckao prst po prts,sve po parce mesa pa da umre u bolovima i mukama!!!  Smile Smile Smile
To je deo sta mu se treba raditi
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 164
Zastava Bar
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
LG T385
   silovao ga 2 casa...masala  Smile
IP sačuvana
social share
Potpis...............Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
Apple iPhone SE 2020
Uhapšen monstrum iz Smedereva

SMEDEREVO - Slobodan Jovanović (31), fizički radnik iz Ralje, koji je osumnjičen da je 29. maja silovao osmogodišnjeg dečaka iz ovog sela, uhvaćen je juče na Prvoj lipskoj rampi, nadomak Smedereva. Ovu informaciju juče popodne dobili smo od dečakovog oca M.J. (38), ali nismo uspeli da dobijemo potvrdu u SUP Smederevo, pošto se tamo niko nije javljao na telefon.

- Posle intenzivne petodnevne potrage, Jovanovića je prepoznao jedan naš meštanin, videvši ga na Prvoj lipskoj rampi. Mobilnim je odmah pozvao policiju, koja je ekspresno stigla i uhapsila manijaka. Posle toga, ovaj meštanin je došao kod mene i ispričao mi sve o ovom hapšenju - rekao je M. J. Jovanović je dečaka presreo prošlog ponedeljka, oko 11 sati, po njegovom povratku iz seoske prodavnice. Na silu ga je uvukao u u kuću u kojoj je živeo, a potom ga seksualno zlostavljao naredna dva sata. U jednom trenutku, koristeći njegovu nepažnju, dečak je uspeo da se izvuče i, bez odeće, istrči na ulicu i pobegne kući.

- Moja supruga je odmah pozvala policiju, ali je manijak već pobegao. Iako je ona insistirala da se naš sin što pre preveze u bolnicu jer je bio teško povređen i krvario je, trpeći velike bolove, međutim, policija to nije dozvolila. Nisu pozvali hitnu pomoć, već su ga odvezli u bolnicu svojim kolima, tek nakon četiri sata. Pošto mi je supruga javila šta se desilo našem sinu, odmah sam došao sa posla i sa bratom krenuo u potragu, ali je Jovanović nestao iz sela. Verujem da bi on do sada već bio uhapšen, samo da je policija objavila njegovu fotografiju u medijima, ali ona to nije učinila - tvrdi dečakov otac.

Zbog teških povreda koje je zadobio, mališan je iz smederevske bolnice odmah prebačen na Institut za majku i dete u Beogradu, sa koga je otpušten u četvrtak popodne.


Izvor: Glas Javnosti \ D. Novković
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
Uhapšen za silovanje dečaka      
Smederevo -- Smederevska policija je, posle šest dana potere, uhapsila osumnjičenog da je silovao osmogodišnjeg D.J.


Slobodan J. (31), koji je uhapšen u subotu, prema rečima načelnika smederevske policije Dejana Popovića, priznao je delo. Osumnjičeni je u selu Ralja u ponedeljak namamio dečaka da uđe u kuću u kojoj je čuvao 77. godišnju staricu, zatim ga vezao za krevet, tukao i silovao.

Starica koju je Slobodan J. čuvao u to vreme bila je na lečenju smederevskoj bolnici. Dečak je kasnije uspeo da pobegne. Hospitalizovan je u smederevskom Zdravstvenom centru i na klinici za majku i dete u Beogradu.


Izvor: B92
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.