Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Igra oko koje se najvise iznervirate ?  (Pročitano 10700 puta)
Zvezda u usponu


Novi Sad-najlepsi grad

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1669
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia e66
Kada me smaraju citeri na Counter-strike jooooj sve bi ih polupao!!!! Na SBB sam bio Admin pa sam ih banovao sa uzitkom sad se uvlacim na ostalim serverima da dobijem status Administratora! jer me smara ko god dobije admina postane cava i dodje jednom nedeljno a dotle citeri me tako iznerviraju da sam prosli put iscupao misha i pacio ga preko sobe sad sam uzeo optickog za 400 kinti Smiley
Ebote! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
Najvise me iznervira NFS MW kad se jurim sa policijom i osvojim bounty 120 000 i taman polupam sve policajce kad mi stave opet njih 15 i onda mi majmuni uhvate i ode mi sav bounty evo to mi se desava vec 2puta i ide mi na zivce
E sta se desavakad te uhvate, skoro sam poceo da igramovu igricu ali jos me nisu uhvatili. Jel mi uzmu neki kes? Sto se murkana tice,to je jedina nerealnost u toj igrici i zato Underground ostaje keva.
imas neke markere ili moras platiti racun koliko ti oni stave,mislim da to zavisi od toga koliku stetu napravis,a u najgoroj situaciji ako ne budes imao para i taj marker onda ti oduzimaju kola ili mozes ti da prodas kola da njima platis,ja sam presao vec igricu ali posto mi smor ja opet igram,a jos se nerviram u PES 5 kad mi skoro na kraju daju 3gola u poslednja 2min,ili imam 10sansi i nikako da postignem gol i oni posle na kraju daju i pobede me,a cim promasim ja lupim pesnicom od sto,pa sve odskoci telefon sve sto se nalazi,jedanput sam lupio tastaturu a hteo sto,zamalo da se raspadne.AJ vidimo se idem da opalim PES 5( ovde igram Master ligu,i sad sam na 2007god,a vec sam imao instalirano cim je izasao bio i stigao sam do 2009god i izbrisao,sad krecem ispocetka)a moram da poslusam onaj savet sa plasticnim casama hehe Smile Smile odlican je
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.