Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 08:19:29
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: stara skola-nova skola  (Pročitano 11107 puta)
Prijatelj foruma
Poznata licnost


What doesn't kill you will make you stronger

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 4499
Zastava Beograd
Citat: Anea
brat moje drugarice star 19 godina zabavlja se sa devojkom koja je moje godiste, tj. ima 23 godine... ne znam zasto, ali meni to tako vuce na pedofiliju....


U navedenom primeru to nije pedofilija,pogledaj predhodno kako je SF to lepo objasnio:
 da on ne moze da nadje njegovu vrsnjakinju ili cak i mladju da bi bili na isto intelektualnom nivou,i bas je lepo to objasnio,e pa mozda tako i taj tvoj brat razmislja,i devojka koja je samo 4 godine starija od njega nije zato pedofil>jasno ko dan
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
a pedofilija je vezana za decu od svega nekoliko godina tako da je zaista smesno porediti te stvari.
Nekad davno napisao sam bio neka pravila o daljoj komunikaciji sa novim ljudima preko ICQ.
Otprilike sastojalo se od toga da postavim osobi koja se javi niz pitanja od kojih na makar 50% mora dati tacan odgovor jer ako ne da nemamo o cemu pricati..
Da li si ti svesna koliko ljudi mojih godina ni ne zna sta je to Smak, Azra, Leb i sol?
Koliko ljudi nikad nije culo za Puzovo i Kopolino remek delo Kuma?
Koliko ljudi nikad gledalo ni jedan Hickokov film?
Koliko ljudi misle da je Dzimi Hendriks neki crni glumac?
I sl...
Pazi... mozda to i nije toliko bitno... ali ja jednostavno nemam sta da pricam sa nekim takvim... kontas necu da dozivim da kad pustim erika kleptomana , dylana , marlija ili gunse kako izvode knocking on a heavens door da mi devojka, poznanica, prijateljica, prijatelj, drug i sl kazu kako su neki matorci bas gotivno obradili avril...
Ma koliko se ja trudio da preguram takve pojave i ne uzbudjujem se...ne mogu
Nacija nam je kapitalno glupa i sve je gluplja sto se vise amerikanizuje i ja se trudim samo da nadjem nekog ko ce me kontati medju "neostecenima"
Koliko godina imaju .. zaista nije bitno.. jer kad me upoznaju... nece ni njima moje godine nista znaciti.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
To mora da odredis prema sebi. Moje devojke su sve mladje od mene, neke i mnogo. I ne obaziri se bas na okolinu, ti zivi za sebe. Znaci cela stvar je do tebe, ako ti takva veza odgovara onda je strava. Ma opusteno... Smiley
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1214
mob
Nokia 3200
Ja se u potpunosti slazem sa SF-om.. Primedbe su mu na mestu, jer cure danas ako ne gledaju kola, onda gledaju kintu, a ako nije ni kinta, onda je rep muzika, a ako nije ni rep,  onda mora da se bude fensi, i tako jos milion drugih gluposti...

sta da kazem, ako se trazi normalna devojka treba da se krene od vrata na vrata i da se pita : "da li si ti normalna?" salim se naravno... ali ipak... inteligencija danasnjih devojaka je u najmanje 80% ravna nizem pragu prosecne, pa ide i do ispod proseka.... cast izuzecima naravno...

zatupljenost je sve veca.. a za pedofiliju... pedofilija prestaje sa punoletstvom, bar ja tako mislim, jer osoba je tada valjda sposobna da rasudi sta smrdi a sta mirise... naravno ne podrzavam veze sa 100godisnjom razlikom izmedju parova...
IP sačuvana
social share
Love is love
Two wrongs won't make it right
So let's make love in the dark
Till we break daylight!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Inteligencija nije nista sto ce ti u takvom trenutku biti presudno... Kako Forest Gump kaze "I'm not a smart man, but I know what love is". E pa mozda su one i natprosecno inteligentne ai ni one ni muske kolege ne umeju bas da iskoriste ono sto im je priroda dala.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1214
mob
Nokia 3200
Ne kazem da to nije moguce, vec da su takvi slucajevi gde se koristi inteligencija , vrlo retki...
IP sačuvana
social share
Love is love
Two wrongs won't make it right
So let's make love in the dark
Till we break daylight!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Jbg, ne moras meni da pricas, okruzen sam takvim primercima...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 755
mob
Nokia 3110c
Ma istina je ljudi stvarno. toliko je opalo moral, inteligencija, sistem vrednosti ma sve sve. U stvari ne bas sve  Smile . Ali to je posebno izrazeno kod devojaka. Sto je frustrirajuce posebno za nas muskarce. Strasno. Cast izuzecima i sreca moja sto je nadjoh. Devojke (mislim na vecinu - gorepomenutu) osvestite se!!!!!
IP sačuvana
social share
kama, al' ne sutra - danas bre
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1459
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
Javljam se dobrovoljno za taj experiment.....veza izmedju zrele zhene i mladjeg muskarca Smiley
Klinke su out !...bar kad se nalazi dobra teta u blizini Smiley
IP sačuvana
social share
"Svi oni jednako misle.To nisu ljudi na čiju se reč možeš osloniti. To je najodvratnija fukara na svetu, koja se ne može zajaziti ničim što bi joj se ponudilo. Ja sam duboko uveren da se s njima nećemo usrećiti. Ti su ljudi, svi odreda, prozirni kao čaša, nezajažljivi, i u takvom meri lažni i dvolični da sumnjam da na kugli zemaljskoj ima većih podlaca, prevaranata i samoživih ljudi." - Zivojin Misic o Hrvatima uoci stvaranja Kraljevine SHS
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Svi za jednog,po jedan za sve.

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 568
Zastava BG,Serbia
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
Pa sta ja znam ljudi,sve je to individualno,nema tu nekih nacela...........
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 08:19:29
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.