Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Milosevic istinom brani celu naciju  (Pročitano 13607 puta)
Prijatelj foruma
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 426
"Sranje" je neminovno. Amerikanci su napravili od Balkana tempiranu bombu koja ce sigurno, posle odredjenog vremena, eksplodirati ...

Slobodan Milosevic je najvise stete naneo prekodrinskim Srbima. Mi najvise na njega trebamo biti kivni.

Odluka da ne da Kosovo je bila ispravna. Cela Srbija ga je podrzavala, protestvovali ste protiv NATO-a, protiv Amerike;  i mi smo protestvovali u Banjaluci ... Znali ste da je ultimatum glasio - Kosovo ili bombardovanje ...
Posle neuspeha koji je bio neizbezan, jer Srbija ne moze protiv 17 zlocinackih zemalja... svi ste se urotili protiv Slobe!?

Kazete da je krao? A koji politicar nije krao i koji politicar nije iskoristio svoju funkciju da stvori privatnu svojinu?
Primer: Boris Tadic, olicje velikog demokrate, letovao je na Rodosu, u najluksuznijem Hotelu gde jedan dan kosta 2000 dolara, a letovao je sa porodicom i prijateljima...
Mislite da on ne krade?!
IP sačuvana
social share
Repetitio Est Mater Studiorum
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1737
mob
Nokia N95
Citat: SerbianFighter
Dakle da pojasnimo.
Covek ce ili biti osudjen ili ce umreti tamo.
Kad bi se desilo da bude oslobodjen to takodje ne bi bilo fer jer vrlo dobro znamo da da mu je sudjeno ovde da bi bio i osudjen i lincovan od strane naroda.
Istina?
Sta je uopste istina?
Istina je da su se 2 [3] gomilice idiota nalozene da treba da se medjusobno makljaju... posto su te 2-3 gomilice bile neki malo jaci faktori u 2-3 drzavice... zaratile su drzavice i reke krvi su potekle.
Ko je kriv?
Svi.
Ko je najvise kriv?
Zar je bitno?
Jel treba opet da bude sranje?



Slazem se da ce Slobo ili biti optuzen ili ce umrijeti tamo jer oni koji su sve ovo zakuvali (citaj rusili Jugoslaviju) su ga i strpali tamo u zelji da sebe operu te bi njegovim oslobadjanjem samo skocili sebi u usta.
Da mu je sudjeno u Srbiji vjerovatno bi bio osudjen jer je mnogo pregrijesio prema vlastitom narodu ali bi ipak trebao imati fer sudjenje jer ga svako, pa i on, zasluzuje a on nije nista gori (cak stavise je i bolji) od mnogih drugih koji danas vladaju Srbijom i busaju se u prsa kako donose demokratiju i napredak a ustvari uvaljuju narod u govna.

A sad ono sto me i ponukalo da citiram SF-ov post a sto sam u vec mnogo postova primjetio kod njega.
SF opet pokusava da nekakvim samo njemu znanim floskulama izjednaci krivicu svih strana i da Srbe stavi u isti kos sa Hrvatima, Muslimanima, Albancima itd.
Citajuci njegov post covjeku se namece utisak da su Srbi takodje jednako jako zeljeli rat sa drugim narodima i da na kraju niko nije kriv tacnije, svi smo jednako krivi i kraj price. I uopste nije bitno ko je prvi poceo (mada je to u pravu presudna stvar) jer sta je bilo bilo je.
Ko misli drugacije vjerovatno mu nije dosta rata i hoce jos sranja.
Kome se ti to uvlacis u dupe SF, ko ili sta je toliko vazno u tvom zivotu da si spreman tek tako preci preko svega sto se desilo tvom narodu (ako nas preko Drine racunas kao pripadnike srpskog naroda) i pogaziti i onu mrvu nacionalnog ponosa i dostojanstva (ako ga uopste imas) da bi bio dobar sa nekim muslimanom ili Hrvatom? Pa oni su sve ovo i zakuvali i mislis da ih imalo grize savjest, da im je zao, da se kaju? Ne, naprotiv, bas zato sto je istina izokrenuta oni sad koriste "istinu" da napadaju tvoj narod na svaki moguci nacin i njih nije briga hoce li se njihovi prijatelji Srbi (ako ih uopste imaju) osjecati ponizeno ili neugodno. Svaki ce ti reci:"Ti si OK momak i ja nemam nista protiv tebe licno ali tvoj narod je pocinio stravicne zlocine nad nama". On ce kroz to tjerati tebe da se stidis umjesto da se on stidi jer je istina sasvim drugacija.
SF, kad bi tebe i tvoju porodicu neko napao na ulici samo zato sto ste Srbi ili sto ste bijeli ili iz bilo kog drugog glupog razloga i kad bi ti poceo da se branis (jer je to normalna reakcija svakog covjeka osim ako nije mazohista) i kad bi taj neko ubio ili tesko povrijedio tvog clana porodice da li bi ti nakon napada i dalje mislio kao sto sada mislis ili bi trazio da se utvrdi ko je prvi poceo, zasto i da se krivcu sudi. Da li bi ti tada bila nebitna cinjenica ko je prvi poceo i ko je koliko kriv. Jos ako bi se sticajem okolnosti nasao u situaciji da TI ili neko tvoj budes optuzen kao izazivac tuce pitao bih te da li bi ti i koliko bila bitna cinjenica ko je sve poceo.
Davno je receno da sit gladnoga ne razumije a posto si ti odrastao daleko od rata i ratnih dejstava nemozes niti ces ikada moci razumjeti one koji su sve to osjetili na svojoj kozi i kojima je itekako bitno da se zna ko je, kada i zasto zapoceo rat u SFRJ.
Citas li ti novine, evo bas ovih dana je cini mi se u Vecernjim Novostima bio clanak o ubistvu Nikole Gardovica, srpskog svata koji je ubijen u martu 1992 na Bascarsiji tokom vjencanja njegovog sina. Uhapsen je juce ili prekjuce i njegov ubica Ramiz Delalic Celo koji se javno na TV-u hvalio da je izvrsio to ubistvo. A sarajevska stampa (Oslobodjenje) je tada (mart 1992) pisala "sta ce srpski svatovi na Bascarsiji" ili "to i nisu bili pravi svatovi vec samo provokacija" i druge slicne gluposti. Americki mediji su odmah nakon ubistva javili da su u stvari Srbi napali muslimanske svatove i ubili jednog muslimana. Zasto ti sve ovo pisem. Pa zato da bi shvatio sta se sve radi da se istina izokrene i da se laz pretvori u "istinu". Zbog toga sto je zapadna propagandna masinerija upregla sve svoje potencijale da ocrni Srbe ti se danas pitas "sta je istina" a trebao bi znati veoma dobro da je istina samo jedna.
Bas zbog toga sto je istina silovana i okrenuta naopacke Srbi danas pune pritvorsku jedinicu haskog "suda pravde" i zrtva se proglasava krivcem. Hajde sto to ne zna i ne vidi neki Amerikanac, Nijemac, Englez itd jer oni cuju ono sto nihove vlade zele da oni cuju ali sto to ne vidi jedan Srbin koji pretenduje na to da je obrazovan i u toku dogadjaja je tim cudnije i zalosnije.
Prije rata sam cuo jednu recenicu koja se cesto ponavljala medju Srbima u BiH a koja kaze:"Lako je biti Srbin u Srbiji ili Beogradu, treba biti Srbin u BiH ili Hrvatskoj".
Nadam se da si shvatio sta sam ti htio reci i da ti ne trebam pojasnjavati ono sto je ocigledno.
Toliko za sad "srbine-ratnice"      
IP sačuvana
social share
Everything that has a beginning has an end. Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Republika Srpska

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 995
Zastava
mob
Nokia N95
Malaj Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Kome pravda leži u topuzu, tragovi mu smrde nečovještvom.
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3051
Citat: CrazySerb17
Malaj Smile  Smile


slazem se ... skroz

Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ne kontas poentu... meni su svi podjednako krivi jer to sto se desavalo ne mogu promeniti, pa posto je tako, spreman sam mnogo da otrpim da se nista novo ne ponovi, a stalnim ponavljanjem tih prica samo ces dovesti do toga da se istorija ponovi.
Apsolutno se slazem da je besmisleno da samo nasi ljudi bivaju optuzeni i okrivljeni pred haskim sudom, isto tako mislim da je besmisleno sto se samo na nas svaljuje krivica i u toliko jedino mogu da priznam i kazem da su oni vise krivi od nas, jer njih niko ni za sta ne optuzuje a u svemu tome su podjednako ucestvovali.
To sta ja grupa budala sa jedne strane radila i pisala, verovatno je radila i neka druga grupa idiota sa druge strane, jer je to jednostavno tako, uvek je tako.
Svet je u ovoj igri izabrao strane, e sad mi mozemo da se bunimo i dalje i da i dalje najebavamo zbog toga a mozemo se i pomiriti sa time i raditi vise na tome da se situacija okrene na nasu stranu.
Hoce li tvoja prica nesto promeniti na bolje.
NECE
Hoce li probuditi opet koliko toliko smirene strasti
HOCE
Hocemo li mi svi opet zbog toga najebati
HOCEMO
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3592
Drugarice i drugovi,necemo se svadjati,covek je u zatvoru,lepo mu je i dovidjenja...
Hteo sam da kazem:Zabole me za komuniste pogotovo one koji su u zatvoru ZASLUZNO Wink
Zivela demokratija Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 426
Niko se od vas, "demokrata" nije potrudio da odgovori na moje pitanje...!?

Filipe, da li bi to isto klicao "Zivela demokratija" da ti u hag posalju nekog bliskog?
Vidis, hag nije ni malo demokratski .... hag je samo jedan deo masinerije koja funkcionise protiv Srba...

Zar ne mislis da je demokratija da Srbinu sude u njegovoj zemlji ..?
Vi ste Slobodana Milosevice.... vec osudili ... u svojim glavama...
Pravo kaze da je covek nevin sve dok se ne dokaze suprotno ...
IP sačuvana
social share
Repetitio Est Mater Studiorum
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 426
Džilijan Higins, koja je juče sa Stivenom Kejom zvanično od Sudskog veća Haškog tribunala imenovana za branioca Slobodana Miloševića, najpre je, kako saznaje "Blic", bila saradnik tužilaštva u pripremi optužnice protiv bivšeg predsednika Srbije i SRJ, a zatim pravni konsultant Tribunala i prijatelj suda u fazi odbrane. Imenovanje Keja i Higinsove zvanično je potvrdio i Sekretarijat Haškog tribunala, nadležan za postavljanje branilaca. Predsedavajući sudija Patrik Robinson saopštio je da je veće odbilo predlog prijatelja suda da se Miloševiću da rok od sedam dana da sam imenuje branioca. Beogradski advokat Toma Fila izjavio je da se Milošević neće žaliti na odluku haškog sudskog veća da mu se dodeli branilac jer on ne priznaje taj sud. Fila je informacije o navodnoj žalbi Miloševića Žalbenom veću Tribunala nazvao spekulacijama i podmetanjima. On je podsetio da bi, ukoliko Milošević to učini, značilo da on priznaje Haški tribunal.

Britanski advokat Stiven Kej, koga je Sudsko veće Haškog tribunala imenovalo za branioca Slobodana Miloševića, uživa ugled iskusnog branioca čija su specijalnost prava optuženih pred međunarodnim sudovima.
Kej je 1996. pred Haškim tribunalom ranije branio bosanskog Srbina Duška Tadića, prvog optuženog sa prostora bivše Jugoslavije, kome je suđeno u Hagu. Tadić je osuđen na 20 godina zatvora zbog zločina nad nesrbima u Bosni i u Nemačkoj izdržava kaznu. U međunarodnom sudu za ratne zločine počinjene u Ruandi, čije je sedište u tanzanijskom gradu Aruša, Kej je branio bivšeg ruandskog zvaničnika Alfreda Musemu.

Džilijan Higins je od 1991. do 1994. studirala pravo na univerzitetu Eksiter, a 1995. je magistrirala u Kembridžu. Bila je advokatski pripravnik kod "Slotera i Meja" u Parizu, gde je specijalizovala englesko i francusko privredno pravo. (Blic)


Demokratija???
IP sačuvana
social share
Repetitio Est Mater Studiorum
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1737
mob
Nokia N95
Citat: SerbianFighter
Ne kontas poentu... meni su svi podjednako krivi jer to sto se desavalo ne mogu promeniti, pa posto je tako, spreman sam mnogo da otrpim da se nista novo ne ponovi, a stalnim ponavljanjem tih prica samo ces dovesti do toga da se istorija ponovi.
Apsolutno se slazem da je besmisleno da samo nasi ljudi bivaju optuzeni i okrivljeni pred haskim sudom, isto tako mislim da je besmisleno sto se samo na nas svaljuje krivica i u toliko jedino mogu da priznam i kazem da su oni vise krivi od nas, jer njih niko ni za sta ne optuzuje a u svemu tome su podjednako ucestvovali.
To sta ja grupa budala sa jedne strane radila i pisala, verovatno je radila i neka druga grupa idiota sa druge strane, jer je to jednostavno tako, uvek je tako.
Svet je u ovoj igri izabrao strane, e sad mi mozemo da se bunimo i dalje i da i dalje najebavamo zbog toga a mozemo se i pomiriti sa time i raditi vise na tome da se situacija okrene na nasu stranu.
Hoce li tvoja prica nesto promeniti na bolje.
NECE
Hoce li probuditi opet koliko toliko smirene strasti
HOCE
Hocemo li mi svi opet zbog toga najebati
HOCEMO


SF, zaista ne vidim kakvu poentu sam trebao skontati iz tvojih postova na ovoj temi.
Niko ne moze promijeniti ono sto se desilo a ja to ni ne pokusavam (mislim na rat, razaranja, zrtve itd). Ali ono sto se sasvim sigurno moze promjeniti je opsta slika o nama Srbima koju su drugi stvorili o nama i u kojoj smo gori cak i od nacista.
Ne vidim kako svi mogu biti podjednako krivi za ono sto se desavalo?
Pa zasto postoje sudovi (tu ne mislim na "haski sud") nego da bi utvrdjivali STEPEN necije krivice i odgovornosti.
To i jeste poenta prava i pravne nauke, da se utvrdi sta se desilo, kako, ko je poceo, zbog cega, sa kojom namjerom, sta je rezultat djela i kakvu kaznu da sud izrekne.
Pricas o nekoj prici koju ja stalno ponavljam i cije ponavljanje ce izazvati ponavljanje istorije.
Sta je to lose u mojoj prici, sta to u mojoj prici navodi na ponavljanje istorije?
Da li je lose to sto ja tvrdim da Srbi nisu krivi za rat na prostoru bivse SFRJ, da li je lose to sto ja tvrdim da su Srbi prve i najvece zrtve tog rata a sve druge zrtve su dosle kao srpski odgovor na zlocine koje je druga strana prva, potpuno bezrazlozno, pokrenula i pocinila? Sta smo trebali, stajati kao ovce u redu za klanje i cekati da se dzelat umori prije nego sto stignemo pod njegov noz da bi zivjeli dan duze?
Zar je zlocin reci istinu ili ti mislis da smo mi Srbi toliko ponizeni da ne smijemo ni pomisliti a kamoli reci nesto protiv vec stvorene slike o nama koju su stvorili taj isti "svijet" (citaj Amerika) i druge "demokratske" zemlje i da trebamo da se prosto utrkujemo da je prihvatimo kao takvu jer, pobogu, ameri tako kazu a kad oni kazu nesto tu nema vise puno price?
"Svijet" je izabrao stranu zbog SVOJIH licnih interesa a ne sto vise voli Mulimane ili Hrvate ili Albance od Srba. Jebe se amerima za Albance, Muslimane ili Hrvate, onog momenta kad im vise ne budu trebali ima da ih se rijese ko starih i iznosanih cipela. Ali to sto je "svijet" izabrao stranu ne znaci da nam je zacepio usta i da ne smijemo da se borimo svim sredstvima koja nam stoje na raspolaganju (ovde ne mislim na rat, nemoj da se strecas odmah) da bi prava istina izasla na vidjelo. I zasto se ti toliko bojis da cemo opet biti bombardovani ako pokusavamo oboriti americke lazi, ako im ne izrucimo generale, ili ako ne saradjujemo sa Hagom? Naravno da se trebamo boriti da taj "svijet" pridobijemo na nasu stranu ali ne na takav nacin da svjesno i bez ikakvog protivljenja prihvatamo sliku o nama koju je taj isti "svijet" stvorio (citaj da im lizemo dupe) i da im jos zbog toga budemo zahvalni jer nas ocrnise kako ni Hitler nije.
Pa taj isti "svijet" je kompletan sistem vrijednosti okrenuo naglavacke. Zato danas imamo situaciju u kojoj se od Srbije recimo trazi da DOKAZE da Ratko Mladic ili Radovan Karadzic nisu na njenoj teritoriji. Hej covjece, svako onaj ko se iole razumije u pravo zna da je teret dokazivanja na tuzilackoj strani a posto je Amerika osnovala i finansira "sud u Hagu" onda oni treba da predoce dokaze da su pomenuta dvojica u Srbiji a ne da Srbija (sto je van svake pameti) dokazuje da oni nisu na njenoj teritoriji. Ona krava Del Ponte samo izvali na TV-u da ONA ZNA da su njih dvojica ili jedan od njih u Srbiji a pritom ne predoci nikakav dokaz da to potkrijepi i onda orkestar (zapadni mediji) pod dirigentskom palicom SAD pocne da svira jednu te istu pricu o nesaradnji Srbije sa Hagom, o sankcijama, pocinju da prijete, spominje se bombardovanje itd. I na kraju opet Srbi krivi a ni luk jeli ni luk mirisali. Zasto ta ista Amerika nije bila sposobna da toliko godina nakon rata u BiH, gdje imaju na hiljade vojnika i spijuna i gdje su bog i batina, uhvati Mladica ili Karadzica? I sad zbog svoje nesposobnosti i frustracije prebacuju krivicu na drugoga jer moze im se. Ili situacija da se Slobodanu Milosevicu namece pravnik koji ce ga braniti iako on ne zeli advokata i brani se sam. Ta odluka "suda" je u suprotnosti sa svim pravnim normama pa cak i aktima i odlukama tog istog "suda" koji mu sudi. Znaci, kadija te tuzi, kadija te sudi.
Iz tvojih postova izbija ogromna sebicnost jer u vecini postova ti govoris samo o sebi pa najcesce koristis fraze tipa "ja hocu da imam normalan zivot", "ja hocu da imam da pojedem i popijem", "ja necu da patim, da nam uvode sankcije, da nam bombarduju, da najebem" itd. Pa koji normalan covjek ne zeli to isto? Ja prvi takodje zelim miran, normalan i problemima neopterecen zivot. Ali ne zavisi to samo od mene ili tebe kakav ce nam zivot biti. Ja sam takav zivot imao do 1991 kada sam bio u tvojim godinama a onda sam MORAO (ne svojom voljom) uzeti pusku u ruke jer se drugima, koji su zivjeli istim takvim zivotom (Slovenci, Hrvati, Muslimani) to nije svidjelo pa su odlucili da malo ratuju ni ne upitavsi mene da li sam ja za to.
Medjutim, ti si zbog SVOG LICNOG interesa spreman pogaziti sav onaj nacionalni ponos i dostojanstvo i prihvatiti da si crnji od crnog djavola.
Mozda ti mozes tako, nije svaciji obraz isti, ali ja ne mogu i necu jer sam oduvijek imao i licno a i nacionalno dostojanstvo i ne postoji stvar zbog koje bih bilo koje od to dvoje pogazio ili dozvolio drugom da ga gazi.
I za kraj, odgovori na tvoja pitanja:
Hoce li tvoja prica nesto promijeniti na bolje?
Prvo, ovo nije moja prica vec prica Srpskog naroda a siguran sam da moze stvari promijeniti na bolje jer dokle god ima ljudi koji se bore protiv lazi postoji sansa da se te lazi sruse i da istina izadje na vidjelo sto ce samo po sebi biti ogroman uspjeh. Sasvim sam siguran da moja (srpska) prica sigurno nemoze da skodi i da nece dovesti do goreg (a cega se ti izgleda uzasno plasis). Uostalom, zasto i u ime cega da se mi Srbi stidimo svoje price (citaj istine) kad se drugi narodi (Hrvati, Muslimani, Albanci, Slovenci) ponose svojim pricama (citaj lazima)?
Hoce li probuditi opet koliko toliko smirene strasti?
Izvini, gdje ti zivis, sta se sa tobom desava, u kakvom si tripu bio dok si ovo pisao?
Kakve "koliko toliko smirene strasti", o cemu ti pricas?
Pa citas li ti novine, gledas li TV, slusas li radio, zar ne vidis sta se i dan danas radi Srbima u Hrvatskoj, kako se na svakom koraku diskriminisu, ponizavaju, napadaju, ubijaju itd, vidis li ti sta muslimani rade u BiH, u Republici Srpskoj, sta Albanci rade na Kosovu i Metohiji, sta taj isti "svijet" radi nama (Srbima)? I ti onda pricas o nekim "smirenim strastima". Znaci sve ovo sto drugi rade protiv Srba je OK i to su za tebe "koliko toliko smirene strasti" ali kad Srbi pokusaju reci ili uraditi nesto sto je u njihovom interesu e onda oni raspiruju te "smirene strasti". Iz ovoga je nemoguce ne izvuci zakljucak da su Srbi (po tebi) krivi za sve sto se desavalo jer smo i zapoceli rat u SFRJ bas zato sto smo radili na ocuvanju te iste SFRJ od onih koji su je rusili svojim "smirenim strastima".
Hocemo li mi svi opet zbog toga najebati?
Necemo, a ti ako se bojis za sebe, evo ja obecavam da cu ti prvi poslati paket humanitarne pomoci (ali pravi paket a ne ona sranja koja smo mi dobijali tokom rata od tog istog "svijeta") da ti se nadje ako dodje do neke frke a kad potrosis javi se da saljem jos. Takodje cu u svom kraju organizovati i akciju prikupljanja humanitarne pomoci samo za tebe tako da ces ti imati sta pojesti i popiti i zivjeces normalno a nama kako bude.    Smile
IP sačuvana
social share
Everything that has a beginning has an end. Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Misljenje sveta ces promeniti ako svoje postupke ubuduce budes menjao a ne opravdavao sve ono sto je bilo, jer te sem par istomisnjenika, za ono sto je bilo niko nece slusati...
Nemoj patetisati, dovoljno mi je sto od drugih to slusam, ne moram i od tebe.
Ne brini za mene ako bude sranja, ja cu se samo pokupiti i otici kao sto je vecina onoga sto je u ovoj zemlji ista vredelo za poslednjih 10 godina uradila.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.