Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: smart movie convertor  (Pročitano 1241 puta)
20. Maj 2006, 19:28:09
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 308
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ljudi pomagajte!!!!  imao sam instaliran smart konvertor na pc i lepo je radio, posle nekog vremena nisam mogao da ga otvorim na pc. pa ga izbrisem iz pc i instaliram ponovo ali nece drugi put da se instalira u pc, izlazi mi prozorcic sa naslovom setup i  gde pise: cannit find file setup.dta. the setupwill now exit. neznam engleski sta to znaci i ako neko zna zasto nemogu da pokrenem exe fail smarta convertora. molim za pomoc

(01. May 2007, 10:47:07)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.52
mob
Apple iPhone
skini neku drugu verziju smart movie converter-a.... ja bi tako uradio....
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 407
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
SonyEricsson K810i
Jel si ga izbrisao ili si isao na unistall i da li tije instalacija koju si ponovo pokrenuo bila na kompu? Ako si isao na uninstall onda mi to smrdi na nekog worma. Ako imas antivirus koji je skoro update-ovan idi na scan pa vidi sta ce da ti kaze. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 308
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
neznam tacno ali imam 2-3 verzije smatra i nijedna nece da se pokrene uvek mi isto izadje kao sto pise gore navedeno a neznam engleski. sta to znaci?
nemam virus u pc i u to sam siguran. pomagajte ljudi pre neki dan umalo da pocepam tastaturu od nerviranja, sto nece da pokrene exe fail
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 407
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
SonyEricsson K810i
Ma kaze ti da ne moze da nadje jedan file i da zbog toga prekida instalaciju. Pitao sam te za worma zato sto postoji jedan glupavi win.32.jeefo.a worm koji unistava uglavnom .exe fajlove. Pogledaj na add or remove programs u control panelu i vidi da li tamo taj program (smart movie cnverter) jos uvek postoji kao da je instaliran, ako postoji obeleziga i klikni na remove, pa probaj opet da ga instaliras.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
HTC HD2
Šta se u ovoj temi dešava?!?
Počeli smo da rešavamo i softverske probleme na PC-u???
Zar nam nije dosta problema sa softverom i hardverom za mobilne telefone?

Ako program ne radi, formatiraj lepo kompjuter i ne davi time da ti neko rešava probleme koje nisi ni opisao već misliš da je neko dužan da razvije temu na 100 strana da bi došao do odgovora kako si deinstalirao prvobitno program i kojom metodom, šta si još u medjuvremenu radio i brisao na tom kompu i koje si sve xxx sajtove posećivao,.....


Lock!!!
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.