Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Fahreta Jahic iliti lepa brena  (Pročitano 10814 puta)
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2208
Zastava Beograd
mob
Samsung Note 4
Pa zeli da se slusa tamo... Jer Srbi kao Srbi, nece da se ljute na to sto radi, kao sto vidimo, niko nije digao toliku buku oko toga, a tako se ulaguje muslijama i hrvatima...

Zeli malo svoje pesme/proizvode da probije tamo, a i ona je uvoznik Frankove "kave"...

Inace da je neko od njihovih tako nesto uradio, odmah bi ga se odreki i proterali, a mozda i javno kamenovali...
IP sačuvana
social share
PRODAJ BRZO, KUPI LAKO!

Amazonka.rs
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 118
i ja mislim tako
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1737
mob
Nokia N95
Citat: sanjica_021
Ne pogadja ni mene,sad kad sam bila na odmoru bila sam u Gracanici gde su vecinom naseljeni Muslimani,ljudi su tamo super,niko me nije pitao ni ko sam ni odakle sam,kao ni ja njih...za mene su svi ljudi jednaki,to sam ponovila nekoliko hiljada puta...Sto se tice tog rata,brat mi je tamo poginuo,mnogi bili tamo ali se niko normalan nije vratio,isti su bili i Srbi i Hravati i Muslimani,ni pocemu se nisu razlikovali u tom ratu,svi su klali i ubijali,silovali i pljackali...



Sanjice, jedno pitanje za tebe.
Gdje si ti bila tokom perioda rata u BiH i na osnovu cega zakljucujes sve ovo sto si navela u citiranom postu (pogotovo dio gdje sve tri strane izjednacavas)?
Pitam te to zato sto ti tako zestoko napadas nekog drugog pitanjem

Jesi ti bio u ratu? Jel bio neko od tvojih blizih iz familije? Jel ti neko pricao sta se tamo radilo?

a pritom uopste ne objasnjavas na osnovu cega si ti formirala takvo misljenje.
Eto, na primjer, ja sam bio u tom ratu od samog pocetka pa sve do kraja iz prostog razloga sto zivim u BiH i sto su me ti slatki i predivni Muslimani bukvalno gurnuli u rat mimo moje volje. Jednostavno, nisu mi dali izbor, ili pusku u ruke i brani se ili ces osjetiti koliko smo slatki i kako su nam nozevi slatko ostri. A bio sam tada u najljepsim godinama zivota (kao npr. neki danasnji "srpski ratnici" koji se duvaju i preseravaju po ovom forumu) i umjesto da uzivam zivot punim plucima ja i moja generacija smo gledali glavi mjesta i kako da docekamo zivi sutrasnji dan.
Ne bih da ti otvaram stare rane i nemoj ovo shvatiti kao provokaciju ali kad si vec spomenula, da te priupitam, ko ti ubi brata, da nisu srpski fasisti?
Ne znam kakav si ti zivot dosad imala i u kakvom svijetu (citaj Matrixu) sada zivis ali moras znati jednu stvar, nisu svi ljudi jednaki niti ce ikada biti. Razmisli malo o ovome pa ces vidjeti da sam u pravu. Nebitno je u kom kontekstu sam izgovorio ovo sto sam rekao jer postoje dobri i zli ljudi u svim aspektima zivota i izjednacavati tako olako SVE ljude je zaista krajnje neodmjereno i neodgovorno. To bi bilo isto kao kad bih ja sada rekao da sam prije par dana bio na Kosovu i da su me Albanci docekali ko najrodjenijeg i da im uopste nije bilo vazno sto sam Srbin,  oni su stvarno super i boljih ljudi u zivotu nisam vidio, ma niko me nije ni pipnuo niti me upitao sta sam uopste, cak su pricali sa mnom na srpskom jeziku. Zaista ne mogu da shvatim Srbe iz Srbije zasto se uopste zale na Albance i kako su samo mogli pociniti sve one silne zlocine protiv jadnih, miroljubivih i nenaoruzanih Albanaca. Otkako provedoh neko vrijeme na Kosovu shvatio sam da su SVI ljudi isti i da su OBE strane pocinile zlocine koji su medjusobno JEDNAKI. Shvati da se zrtva i zlocinac nikada izjednaciti ne mogu jer je zlocinac prvi poceo i napao zrtvu a ako se zrtva pocne braniti (samoodbrana) pa prilikom toga ubije napadaca onda to nemoze biti isto. Cak i ubistvo nije uvijek zlocin i krivicno pravo poznaje nekoliko slucajeva kada se covjek moze osloboditi od krivicnog gonjenja (nuzna odbrana i krajnja nuzda) ili da se znatno blaze kazni (ubistvo na mah). Nadam se da si dosad shvatila da stvari nisu takve kakvim si ih ti sebi a i nama predstavila. Ono sto meni nije jasno je zasto odredjen broj ljudi (citaj Srba) na ovom forumu ali i izvan njega pokusava da se i dalje, nakon svega sto se dogodilo u SFRJ ponasa kao da se nista nije dogodilo i da svjesno izjednacava krivicu i odgovornost medju svim stranama mada to niko od njega ne trazi. Naravno, tu spadas ti i jos neki na ovom forumu a to zakljucujem na osnovu tvog komentara i zanima me kome se ti to ulizujes i dodvoravas, sta time zelis postici, sta je krajnji cilj svega toga? Sta jos treba da se desi pa da vam otvori oci i da se probudite iz sna u kojem zivite, da izadjete iz tog Matrixa i pogledate realnost koja je mnogo gora i brutalnija nego vas dosadasnji zivot u Matrixu? Da li ti uopste mozes pojmiti kakve su sve zlocine nad Srbima pocinili ti isti "slatkisi" koje ti tako nahvali i kakve sve uzasne scene su se desavale na tom podrucju koje si ti posjetila i gdje si se super provela? Da li ti mozes uopste shvatiti sta se to desi u covjeku preko noci pa te recimo tvoj dojucerasnji kolega iz klupe, sa kojim si dijelio i dobro i zlo, zadnji zalogaj hrane i zadnji gutljaj vode, sutradan kolje kao da kolje ovcu i jos pritom uziva, ili te prvo siluje sa jos bar 10-ak jarana pa te onda mrcvari toliko dugo da pozelis da umres sto prije te ga preklinjes da te ubije a on uziva sve vise i vise i nasladjuje se u tvojim mukama. Na kraju te zakolje ko stoku a onda ti od porodice trazi po par hiljada maraka da bi im vratio iskasapljeno (i cesto obezglavljeno) tijelo samo da te sahrane kao covjeka. Ako porodica nema para onda ces istrunuti negdje u nekoj jaruzi ako te prije toga zvijeri ne razvuku.
Mozda sam bio suvise slikovit u opisivanju nekih stvari ali znaj da je realnost bila MNOGO gora od ovoga sto sam ja naveo.
Samo jos jedna mala digresija koja je vezana za samu temu. Ta ista Fahreta Jahic posjecuje mjesto gdje su "srpski fasisti pobili mladost Tuzle" i polaze cvijece na spomenik a nije se sjetila upitati POSTOJI LI UOPSTE u Tuzli spomenik pobijenim pripadnicima JNA (njih 200) koje pobi ta ista mladost Tuzle nepuna dva mjeseca prije nego li ce i sami izginuti. To je bila moja generacija, ja sam nekoliko mjeseci prije toga zavrsio sa odsluzenjem vojnog roka a lako se moglo desiti da mozda budem u nekoj od kolona JNA koje su se MIRNO povlacile iz Sarajeva ili Tuzle i nikoga NISU NAPADALE a zna se kako su zavrsile. Ko zna, mozda se Fahreta i licno sretne sa Selimom Beslagicem koji je 1992 bio predsjednik SO Tuzla i koji je sve to oko ubijanja vojnika JNA i organizovao a koji se i dan danas mirno seta Tuzlom i mirno spava jer zna da nece zavrsiti u Hagu. A upravo on je bio garant da ce se koloni JNA omoguciti nesmetan prolaz i upravo sa njim je i postignut sporazum o povlacenju vojske iz grada. Ti isti Tuzlaci (muslimani) su sjedili u svojim stanovima i na TV-u, uz kafu i kokice su posmatrali direktan prenos unistavanja kolone a oni iz okolnih zgrada su izlazili napolje i hvatali po haustorima zgrada prezivjele vojnike i dokusurivali ih kao zivotinje (cisto da malo protegnu ruke i razgibaju se).
Draga Sanjice, ti i slicni tebi ste ocigledan primjer onog starog pravila koje kaze SIT GLADNOGA NE RAZUMIJE. Nisi ti osjetila na svojoj kozi sve strahote rata pa  mozes glumiti nekog pacifistu i tako olako izjednacavati sve strane a da si bila ovde drukcije bi ti pricala, budi sigurna. Siguran sam da je i kod tebe u Izraelu sve idilicno i mirno i da su muslimani tamo (pogotovo oni bombasi samoubice) divni ljudi i da ce paziti da tebe ne povrijede kad sledeci put budu dizali autobus ili neki restoran u zrak.
Sta na kraju reci u vezi tvog komentara koji sam citirao osim da nije toliko zalostan bio bi smijesan.  
IP sačuvana
social share
Everything that has a beginning has an end. Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3051
Citat: aske
Ja mislim da mi nikom nismo napravili spomenik i da smo na njemu napisali zrtvama (muslimanskog ,hrvatskog ) fasizma


nismo zato sto nije bilo rata ovde sve do bombardovanja '99 . I taj rat smo odmah uspeli da iskomercijalizujemo .... ima par spomenika po Srbiji ( zrtva fasistickog nato bombardovanja , nato zlikovaca ... )

Da je i kod nas bilo rata kao u Bosni i Hrvatskoj ( hvala Bogu sto nije ) kod nas bi bilo xxx vise spomenika nego tamo jer bi ovde se utrkivali ko bi veci i lepsi namestio sa sto vise pogrdnih reci na njihov racun kako bi docarali da smo mi opet nevini , slucajno uvuceni u ta sranja ... blablabla ... tako da neka , ako je to tacno i ako je bila tamo , neka je . Ipak je ona muslimanka u dusi i ako misli da je to ok neka je . Pa vidis i da je pola Granda - Fead , Suljo , Mujo , Bekim .... - samo sa Srpskim imenima kako bi lakse prosli u nasem narodu ...
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6095
mob
Apple iPhone
Hm, u novinama se pravda da su svi zivi polagali cvece tu i da su medju tim zrtvama i srpska deca...  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3051
da da da
Srpska deca nastradala od Srpske ruke u ratu koji je Srbija zapocela i u ratu u kojem je jedino Srbija ispala kriva i gde jedino bivsi Srpski predsednik osudjen i gde se kolektivno mrze Srbi ....

ma i ona i svi ostali koji mrze nas Srbe u pm da idu ... i kosarkasi i fudbaleri ...

danas jako mrzim sve koji nas mrze ....
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Propaganda je neverovatna stvar
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 426
Poturceni Srbi su najprevrtljiviji i od njih vas ne treba nista iznenadjivati.

Ne treba da kalja divno srpsko ime Jelena, neka vrati svoje pravo ime!
IP sačuvana
social share
Repetitio Est Mater Studiorum
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Puma, Nokia, Telenor, Renault 25 only.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3154
Zastava Sabac, Serbia
mob
Nokia 5800 XM
мислиш име Брена? Smiley

ма нека је нек полаже.. вратиће се то њој..
и њој и оним лојаним мозговима из Тузле..

иначе прочитајте пост малаја, доста је поучан за оне који не схватају ствари..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 982
Cuj polozila venac? khm to valjda zato sto je sada neka demokratija u SiCG pa sada sme?
Samo jedno je jako interesantno kako to da je bas ta onoliko napredovala pod Milosevicevom vlascu kada je svima dobro poznato da skim "on" nije bio "dobar" taj nije napredovao? I gde bese ona 05. Oktobra 2000??? Zivi se nisu videli!!!
I sad opa, pa Srbi fasisti, hmmm samo sta vrede svi komentari kada Srbi nisu slozni, da jesu trebali bi ladno da bojkotuju sve njene proizvode i programe sve dok se ne izvini i povuce sta je uradila!!! Ali dobro znamo da se to nece desiti pa tako nikom i nije vazno sta je uradila samo zato sto je tom jadnom narodu previse takvih seratora koji ni ne mogu da izbroje pare pa rade sta zele, narod koliko je meni poznato se danas bori svim mukama da prezivi.
IP sačuvana
social share
Marriages are made in heaven and consummated on Earth.
To love and be loved is to feel the sun from both sides.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.