Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
1 ... 817 818 820 821 ... 826
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ko je izvodjac ove pesme i kako se pesma zove - pomozimo jedni drugima  (Pročitano 1257370 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 114
Da li neko može da prepozna džinglove iz pesama sa Minimaxove kasete? Izdvojio sam na kojim delovima se pojavljuju ti isečci iz pesama pa ako neko zna zahvalan sam do neba Smiley
(min:sek)

A strana - https://www.youtube.com/watch?v=bz6eC9t7MhM

1:52.4:46,4:53,4:58,5:06,5:30,7:53,11:20,11:48,16:30

B strana - https://www.youtube.com/watch?v=GpDNSr6wmSs

1:11,3:23,6:17
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 5
Zastava
mob
HTC 
Citat: Sale cool link=topic=107276.  msg12211252#msg12211252 date=1478449880
Skoro, u jednom megamarketu, nalecem na kraj pesme sa razglasa i jedino sto sam razumeo je "bejbe".    Sa engleskim jezikom stojim, blago receno, "katastrofa" i sad, da ne bih zaboravio melodiju pesme izmumlam je i snimim na fon.    Dolazim kuci pustam snimak u nadi da cu naci pesmu i u onom mumlanju prepoznajem refren Kiss - I was made for loving you.    Problem je sto to nije bio Kiss jer bih tu pesmu prepoznao odmah vec refren neke veoma slicne pesme.    Ako neko ima neku ideju nek pomogne sto pre.   .   .   Inace ova je cak za nijansu brza od Kiss-a i muski vokal je u pitanju.   
Preturio sam Youtube, ali dzabe care.   .   .   .   Heeeelpenzi.   .   .   

https://youtu.be/r9f-lyy0RZw Posle pet meseci sam opet naleteo na tu pesmu i snimio deo, ali ne znam ko je izvodi! Pomoc!
« Poslednja izmena: 17. Mar 2017, 18:05:32 od Sale cool »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 49
Zastava Banja Luka
mob
Nokia N95 8gb
Hitno mi je potrebna muzika iz ovog klipa.
HVALA
https://www.youtube.com/watch?v=3mBg1ZhC16o
IP sačuvana
social share
ništa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
treba mi ime grupe koja se puštala na tv na super kanalu, mtv i sličnim. period 1991. - 1992.
pevač muškarac zalizan s brkovima. liči na bojsija iz mućki. recitovao je dubokim glasom kao lajbah, ali je muzika bila tehno. bio je neki spot sa automobilima i tikom pesme se čuo zvuk sportskih automobila.
to je iz perioda 2 unlimited, capella, ace of base, army of lovers, ...
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
Evo Gottago  Smile





IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 334
Zastava
Citat: Sale cool link=topic=107276.  msg12211252#msg12211252 date=1478449880
Skoro, u jednom megamarketu, nalecem na kraj pesme sa razglasa i jedino sto sam razumeo je "bejbe".    Sa engleskim jezikom stojim, blago receno, "katastrofa" i sad, da ne bih zaboravio melodiju pesme izmumlam je i snimim na fon.    Dolazim kuci pustam snimak u nadi da cu naci pesmu i u onom mumlanju prepoznajem refren Kiss - I was made for loving you.    Problem je sto to nije bio Kiss jer bih tu pesmu prepoznao odmah vec refren neke veoma slicne pesme.    Ako neko ima neku ideju nek pomogne sto pre.   .   .   Inace ova je cak za nijansu brza od Kiss-a i muski vokal je u pitanju.   
Preturio sam Youtube, ali dzabe care.   .   .   .   Heeeelpenzi.   .   .   

https://youtu.be/r9f-lyy0RZw Posle pet meseci sam opet naleteo na tu pesmu i snimio deo, ali ne znam ko je izvodi! Pomoc!
https://www.youtube.com/watch?v=8y07iSbGnTw
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
treba mi ime grupe koja se puštala na tv na super kanalu, mtv i sličnim. period 1991. - 1992.
pevač muškarac zalizan s brkovima. liči na bojsija iz mućki. recitovao je dubokim glasom kao lajbah, ali je muzika bila tehno. bio je neki spot sa automobilima i tikom pesme se čuo zvuk sportskih automobila.
to je iz perioda 2 unlimited, capella, ace of base, army of lovers, ...

CUVENI Дитер Мајер Smile I KOLEGA MU Boris Blank
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
e to ! to je to  Smile
Evo Gottago  Smile







eeeee jbt hvala do neba. uvati me neki retro koristim brion i ovo mi se vrti po glavi danima, nedeljama, mesecima, i sve kao da je neki "los del ..." ili "de la ..." oslepo sam od jutjubovanja, a ko za inat ne stavlja se u ponude gore navedenih densova.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
imaju novi album Yello-Toy vrlo dobar
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
ma ovo mi se vrtelo u glavi dugo vremena i nikako da se setim odkude i jedva se setih odakle mi je poznato. sutra ću da preslušavam ostalo.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 817 818 820 821 ... 826
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.137 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.