Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 12 13 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Evropsko prvenstvo za mlade, Portugalija 2006  (Pročitano 17102 puta)
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 3660
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
purovic je najbolje odigrao od svih tako da niko nema prava da mu zamera sto je promasio
penal.promasio je i roberto bagio pa je opet najbolji
IP sačuvana
social share


http://forum.burek.com/grupa-smak-t514261.20.html
http://forum.burek.com/mangulica-t503738.80.html

Jedan jedini Ronaldo, jedna jedina neponovljiva karijera, igrac koji  je uvek odusevljavao, covek koji je vecito bio uporan ali stavio je tacku na nesto fenomenalno. Neka mu je sa srecom u penziji. =D>
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Nema vise Djure Jaksica,salveta i poema...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 6650
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson w700
« Poslednja izmena: 02. Jun 2006, 22:31:47 od SerbianFighter »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Nema vise Djure Jaksica,salveta i poema...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 6650
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson w700
Sloga i vera pobediti mora bice opet srpska crna gora



[Edit by kokota: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] zabranjeno Pravilnikom Burek Foruma. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako zelite nesto naglasiti!]
« Poslednja izmena: 02. Jun 2006, 20:41:57 od kokota »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Apple iPhone 3Gs
Kakve ovo ima veze sa temom?
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Apple iPhone 3Gs
Okuka odlazi?


Selektor mlade fudbalske reprezentacije SCG Dragan Okuka nagovestio je da će otići sa tog mesta, dan posle eliminacije plavih u polufinalu Evropskog prvenstva u Portugalu, od Ukrajine.

Iako je odmah posle meča sa Ukrajincima, koji su plavi izgubili posle penala, Okuka je rekao: "Za mene ova priča nije završena", ali je u petak imao nastavak:

"Završetkom ovog šampionata meni je istekao ugovor sa Savezom. Sada idem u stručni štab A tima, a posle, videćemo... Mislim da je za mene, objektivno, ovaj deo moje karijere ipak priča iza koje sledi tačka. Moje ambicije su uvek da radim sa ekipama koje se bore za najviše ciljeve", rekao je Okuka.

On je rekao da žali za propuštenom šansom i da su plavi mogli više.

"Pokušali smo da prilagodimo igru nedostatku špiceva. Igrali bismo sigurno drugačije da smo imali Danka Lazovića ili Mirka Vučinića. Računali smo i na pomoć Boška Jankovića, Nenada Milijaša, Miloša Krasića... Nije se dalo", rekao je Okuka.

Ocenjujući pojedinačno učinak igrača Okuka je kao najbolje izvodjio golmana Vladimira Stojkovića i štopera Milana Stepanova, a kao najveća razočaranja naveo Boška Jankovića i Simona Vukčevića.

Sebi je Okuka dao ocenu tri plus.

"Ako su ocene od jedan do pet, možda sam zaslužio tri plus. Mislim da sam od njih uspeo da napravim kolektiv, a to nije ni malo lako. Oni sve znaju u fudbalu, ali svako od njih je posebna priča, ljudska i fudbalska. Možda sam se o nekoga ogrešio, uvek se pogreši. Medjutim, to nikada nisam činio namerno. Nema bezgrešnih ljudi, ni trenera", rekao je Okuka, prenosi list "Sport".

Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Apple iPhone 3Gs
EP: Ukrajina-Holandija (20:45TV)
 

U finalu Evropskog prventsva za mlade fudbalere u Portugalu večeras od 20:45 (TVB92) sastaju se Holandija i Ukrajina.

Dva tima već su se "sudarila" na početku takmičenja u grupi B, a tada je Ukrajina golovima Artema Milevskog i Ruslana Fomina pobedila ekipu Fopa De Hana rezultatom 2:1. Ovoga puta, u meču odluke na "Estádio do Bessa Século XXI", taj duel nikome više neće biti važan i sve počinje od početka.

"Svesni smo da Ukrajina može da nas pobedi i svi znamo da moramo da igramo dobro. Bili su bolji nego što smo očekivali i danas moramo da budemo mnogo kvalitetniji. Pre nedelju dana pričali smo o dometima moje selekcije, ali nismo igrali kao što sam očekivao. Nedelju dana kasnije, timski duh je na visokom nivou i sve je moguće," rekao je De Han.

Glavni problem za Ukrajinu na ovom meču je mogućnost da na terenu ne bude najbolji igrač i strelac Artem Milevski. Dobio je udarac za vreme polufinalnog meča sa SCG, ali u subotu je uspeo da odradi trening i selektor Oleksej  Mihajliščenko nada se da će moči da računa na njega.

UEFA je suspendovala ukrajinskog defanzivca Dmitra Nevmivaka zbog pozitvnog nalaza na anti-doping kontroli posle meča sa SCG i on neće moći da igra ni na jednom UEFA takmičenju do daljeg. UEFA će odluku o kazni doneti 25. juna, a do ponoći 6. juna Ukrajinci mogu da se žale na suspenziju.


Izvor: B92-Sport
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Apple iPhone 3Gs
Janković: "Nisam jedini krivac!"

 
Kao glavnog "osumnjičenog" za ispadanje u polufinalu EP, selektor mlade reprezentacije, Dragan Okuka proglasio je Boška Jankovića. Prvotimac, Crvene zvezde je pred povratak u Beograd, izneo svoj stav posle prozivki:

"Ne mogu biti i nisam jedini krivac! Kao što ne treba napadati Purovića za promašeni penal. Dogodilo se, sreća nam je okrenula leđa, golman mi je odbranio penal. Tako je to u fudbalu, ne može sve da ide po volji, dođe nekada i trenutak kada čovek ne može više, bez obzira na ogromnu želju," priča Janković.

Vezista plavih nada ne osvrće se mnogo na priču selektora Okuke. "Ne želim da ulazim u polemiku. Selektor je rekao šta je imao i to je njegovo pravo. Izneo je svoje mišljenje, a kritike nekada mogu i da pomognu."

Činjenica je da talentovani šuter nije imao zapaženu rolu.
"Žao mi je što nisam odigrao bolje, kako su očekivali navijači u našoj zemlji. Ipak, iz ove kože se ne može, svakako da će mi portugalsko iskustvo mnogo značiti u budućnosti. Sreća nam se osmehnula u grupi, kazna je stigla protiv Ukrajine, a posledice snosi čitav tim, kao što se i zasluge dele na ravne časti."

Smatralo se da je ova generacija mogla korak dalje.

"Naravno da bismo bili najsrećniji da smo postali šampioni Evrope! Uvek smo imali visoke ambicije, ali nije išlo po planu. A što se mene tiče, mogu da obećam da ću se potruditi da budem bolji, na nekom novom takmičenju," zaključio je Janković, koji će se 19.juna, posle odmora, priključiti igračima Crvene zvezde pred pripreme na Zlatiboru


Izvor: B92-Sport
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


od juče mi se život promenio za 360 stepeni

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10121
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.52
mob
Samsung 
Po igrama u polufinalu Holandija ima više šansi za pobedu, ali videćemo večeras.
IP sačuvana
social share
Ne radim brzo, al' zato radim nekvalitetno                         
Život nas uči su ljudi mnogo manje rđavi nego što se misli, ali i da su mnogo gluplji nego što je moguće i uobraziti.
Pravopis srpskog jezika
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 18999
Zastava Beograd-Vračar
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
mob
Nokia E72
Trebalo bi da je Holandija favorit, ali nikad se ne zna, definitivno...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ako mislis pobediti ... ne smes izgubiti

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2529
Zastava yu
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
Motorola 
kaze jankovic nije jedini krivac ...slazem se ...al da je bio najgori od svih na terenu bio je ...pa nece lopta cim ga vidi da sam ode u go ...mora neko i da je sutne ....a on kao maneken na terenu ...svaka cast momcima koji su se trudili
IP sačuvana
social share
"Samo su dve stvari bezgranicne: Univerzum i ljudska glupost. Mada za ovo prvo nisam siguran." - A. Einstein
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 12 13 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.104 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.