Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vile, vilenjaci, bica iz maste...  (Pročitano 19459 puta)
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46868
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
... samo sto mi svu tu prirodu danas mozemo da unistimo. Danasnje orurje je sposobno da planetu zemlju unisti nekoliko desetina puta. Uostalom, svjedoci smo krcenja suma, zagadjivanja rijeka i vazduha,... da nesto ima u prirodi da li bi zaista sjedilo skrstenih ruku ?

izgleda da nema nista sem energeckog polja zemlje, koje moze da odgovori.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 877
Zastava Pored vrlo prometne ulice :(
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
SonyEricsson K800i
Hm...Ljudska civilizacija je previše kratko prisutna na ovoj zemlji da bi mi ozbiljno povredili prirodu. Tačno je to što kažeš za krčenje šuma, ali one će ponovo izrasti. Čovek nije kadar da se nosi sa prirodom. Ljudska civilizacija je pokazala tendencije da u kratkom roku sama sebe uništi, tako da će prirodi ostati ogroman niz godina da se oporavi od ovoga što joj je naneo čovek. Priroda je već preživela jednu ogromnu kataklizmu (izumiranje dinosaurusa), tako da budi siguran da će preživeti i čoveka. Topljenje polova, predstojeća energetska kriza zbog smanjenja količine nafte na svetu, globalno zagrevanje, još poneka prirodna kataklizma + ljudska glupost = uništenje naše civilizacije, ali ne i prirode. Kada ostaci naših gradova budu ležali duboko zarasli u prostranim, beskonačnim šumama, ostaci ljudske rase (ukoliko preostanu) shvatiće da celokupna naša civilizacija u svojih cca 8000 godina postojanja nije kadar da se meri sa prirodom i njenim postojanjem od par milijardi godina. Naše postojanje je u planetarnim razmerama samo magnovenje trenutka.

Dakle, zašto bi potencijalne sile prirode, (mitološki duhovi prirode, nazovimo ih tako), išta radile povodom nas kada mi sami sebe sasvim lepo uništavamo.
IP sačuvana
social share
Ретко која жена виси о руци мушкарца који је био одиста човек њеног укуса.
 Јован Дучић
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46868
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Hm... covjek je sastavni dio prirode i prema tome ga ne mozemo izuzimati iz nje. Covjek je bice iz prirode i uziva u prirodi, voli prirodi, voli nesto iz cega je potekao, voli sastavni dio sebe. Prirodu je Bog stvorio kao takvu da idealno funkcionise i da se stalno razvija, tj napreduje. Uostalom i napredak koji je covjek stvorio je nastao voljom prirode. Da priroda zaista zeli da sve bude ogromna suma to bi tako i bilo, ali priroda zeli napredak kao sto sam vec naglasio. Ona je i omogucila nastanak razumnih bica kao rezultata tog napretka. To da bi covjek unistio samo sebe daljim vrsenjem agresije na nju, nije bas uredu , jer covjek zauzima znacajno mjesto u njoj pa po tome bio bi unisten dio prirode. Ne cijela, vec dio nje. Doduse,do ovako necega ne moze da dodje ako se ozbiljno ne poremeti energecki balans zemlje. Kada se do desi mozemo ocekivati "odgovor"zemlje u vidu prirodnih kataklizmi i slicno. To je slika koju niko ne bi zelio da vidi, pa ni duhovi prirode koji nemaju nikakve veze ni sa prirodom, ni sa zemljom, ni sa covjekom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 877
Zastava Pored vrlo prometne ulice :(
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
SonyEricsson K800i
Mislim da se udaljavamo od teme...
Ja sam ovu temu postavio sa namerom da čujemo narodna predanja, priče i mišljenja ljudi o nekim stvarima o kojima slušamo još od detinjstva.
« Poslednja izmena: 18. Maj 2006, 11:17:44 od magnusartist »
IP sačuvana
social share
Ретко која жена виси о руци мушкарца који је био одиста човек њеног укуса.
 Јован Дучић
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Da li je neko cuo za ime vile POLYAMORFEINA, ako jeste kazite mi ko je?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


UVEK CU BITI SAVRSENA,CELA I POTPUNA.

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 45
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 7710
volela bih da sam vila,sa dugom plavom kosom,velikim grudima,uska u struku...sa dugom belom haljinom i pregrst cirkona...i kada dozivim zrelost da dobijem krila...
IP sačuvana
social share
Irena Ice Ferrari
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Bosch ima centrifugu
Sobzirom na to sta zelis da budes proci ce jos mnoogo vremena dok ne poletis.  Smile
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Beneath my dreams&wishes, I long for thy caresses.

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 40
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6230i
Xexe... Ljudi, mogu vam samo reci da sam na pogresnom mjestu Smile ...vjerujem u te stvari sa vilama, vilenjacima i td... bas sEeKowNo, zar ne??  Smile

^^zZoPac^^
IP sačuvana
social share
...Oh, do you care
I still feel for you
So aware,
What should be lost is there...

~*~My LoNg LoSt LoVe~*~
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.10

Daraga deco...

Kada bi videli i samo jednu vilu ili običnog rečnog patuljaka, usrali bi se od straha.

mislim da sam sa svojim prepotentnim postom bio jasan
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
Nadam se da ću i ja biti kristalno jasna, pripazi malo na ponašanje i drži se teme. Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.