Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: „Pink“ najbliži prenosu Mondijala  (Pročitano 5336 puta)
12. Maj 2006, 23:43:34
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0
mob
Apple iPhone SE 2020
„Pink“ najbliži prenosu Mondijala

Televizija „Pink“ ponudila je 2,6 miliona evra za prava prenosa Svetskog prvenstva u fudbalu. Po nezvaničnim navodima, ovo je do sada najveći iznos koji je medijska kuća u SCG ponudila za Mondijal.

Kako „Blic“ nezvanično saznaje, vlasnik Televizije „Pink“ Željko Mitrović pregovarao je juče nekoliko sati sa Draganom Đilasom, vlasnikom ovdašnje firme „Dajrekt medija“ koja zadužena za prodaju reklamnog prostora za vreme trajanja Mondijala.

Švajcarska firma „Infront sports“, koja je ekskluzivni vlasnik prava prenosa sa Svetskog prvenstva u fudbalu, prodala je isprva pravo prenosa Televiziji BK, kojoj je u međuvremenu zabranjeno emitovanje. Kako je predsednik Saveta RRA Nenad Cekić najavio da je još uvek neizvesno da li će BK TV uopšte nastaviti emitovanje, otvoren je prostor za pregovore oko prodaje prava emitovanja.

- Gotovo je sigurno da Televizija BK neće prenositi utakmice Mondijala, već će ih emitovati neka druga televizija. Najveću želju za prenos utakmica iz Nemačke do sada je pokazala Televizija „Pink“. Ali, još ništa nije sigurno i konačno odlučeno - rekao je juče za „Blic“ dobro upućeni sagovornik iz FS SCG. Po nezvaničnim navodima, „celom neraščišćenom situacijom“ veoma su nezadovoljne i ovdašnje kompanije koje su već zakupile reklamni prostor za vreme prenosa utakmica.

- Uložene su ipak velike pare za reklame. Tako da se na sve strane lobira da neka TV preuzme emitovanje, kako uloženi novac ne bi propao - kaže „Blicov“ sagovornik.

Iako Milomir Marić, v.d. glavnog i odgovornog urednika TV BK, kaže da mu je „što se tiče pitanja oko Mondijala svega dosta“, ekipa BK ipak je u Nemačkoj veći deo poslova već obavila. Kako „Blic“ saznaje, BK TV je već pripremila štandove, rezervisala hotelske sobe za komentatore, organizovala sve oko prenosa, satelitskih signala...

- Ma dajte, ljudi, pustite to više. Prs’o sam više od svega. Nemam pojma šta će biti sa prenosom! Koliko znam nije istina da ga „Pink“ kupuje. Niko me nije zvao da traži da kupi prava za SP- kaže Marić.

Javni servis RTS za sada se drži po strani. Aleksandar Tijanić, v.d. direktora, za „Blic“ kaže da ne zna ko je kupio, niti ko treba da ih kupi.

- Nas niko nije zvao ni na koji sastanak. Kada nas i ako nas budu pozvali, mi ćemo iz obaveze prema našim gledaocima učestvovati u ponudi do neke razumne cene. A o ceni ne želim da razgovaram dok ne vidim ponudu. Svakako ćemo učestovati u licitiranju - kaže Tijanić.

Televizija koja je ove sezone prenosila Ligu šampiona, TV B92, razmišlja da se uključi u trku za Mondijal.

- Naravno da ćemo učestovati u borbi. Do sada nismo imali nikakav sastanak. O novcu za sada ne želim da govorim. Niko od nas ne zna kako tačno izgleda ugovor između BK televizije i firme „Infront“ - kaže Veran Matić, direktor B92.

Poslednje dve godine ceo kvalifikacioni ciklus utakmica za plasman na Svetski šampionat u Nemačkoj prenosila je upravo Televizija „Pink“.


Izvor: Blic \ Ekipa „Blica“
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6212
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
Neverovatno. Pa Pink ne moze da uhvati ni 50% stanovnika Srbije, a kao stalo im je da utakmice vidi sto veci broj ljudi. Ja zivim 8 km od centra Beograda i ne hvatam Pink. Kablovski operateri su nezainteresovani za moj kraj. Total TV (kablovska preko satelita) nema u svom paketu TV Pink. Cemu onda da se nadaju gledaoci po seoskim predelima Srbije. Ako stvarno Pink bude prenosio SP mislim da cemo srusiti rekord po najmanjem broju ljudi koji su pratili ovu manifestaciju.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 10671
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
Nece valjda Pink i onaj njihov ciganski komentator da nam prenose SP???  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Variety is the spice of life

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 17382
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
SonyEricsson W610
O ne.....  Smile

Samo to ne.... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 10108
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Bolje ista nego nista.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple Iphone 5
Nece valjda Pink i onaj njihov ciganski komentator da nam prenose SP??? Smile
A analizu svake tekme davace Marko Markovic u nacionalnom dnevniku! Smile
Sorry ali bilo je jace od mene... Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6212
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
Autogol Grand parade


- KAO na fudbalskoj utakmici, eto preokreta i u medijskom ratu za prava prenosa Svetskog prvenstva. Koliko juče, Pink je bio "za prsa" ispred RTS-a, ali sastanak koji je vođen "okrenuo" je ploču. Vlasnik Televizije Pink Željko Mitrović i vlasnik "Dajrekt medije", koja je zadužena za prodaju reklamnog prostora za vreme trajanja Mundijala, Dragan Đilas, nisu pronašli zajednički jezik.
Kako nezvanično saznajemo, problem je u koncepciji Pinka i načinu razmišljanja Željka Mitrovića. Vlasnik "ružičaste televizije", ne želi da pomera emisije visokog rejtinga i ne može da shvati i prihvati da mora da prenosi i one utakmice koje nisu atraktivne i koje neće imati veliku gledanost. Njegov predlog da se takvi mečevi daju u odloženom snimku nije prihvaćen i upravo u tom segmentu je došlo do razmimoilaženja između dvojice pregovarača.
Švajcarska firma "Infront sport i medija", koja je ekskluzivni vlasnik prava prenosa sa Svetskog prvenstva, insistira na nacionalnoj pokrivenosti utakmica Mundijala, a ko će "obaviti radove" njih ne interesuje. Tako u igru ulazi RTS kao javni servis, sa najboljim tehničkim uslovima komentatorima, i iskustvom sa prenosa najvećih takmičenja.

Izvor: Vecernje Novosti
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4277
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
...sto ne padne atomska na taj pink
IP sačuvana
social share
I see through bitter eyes and
The fact still remains
I read between your lies
You got beat at your own game
Take a trip with me for soon
I will sin
Without one regret
The pain will begin
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Apple iPhone SE 2020
pa... sad su ugasili kao nesto 3k... bilo bi sjajno da prenosi budu na njemu.. i onako su im emisije  Smile
a i moci cu da ostale programe pratim bez problema.. Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple Iphone 5
Boli kita Zeljka. Njega zanima samo kinta i nista vise.
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.