Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 03:13:03
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kada te uhvati nervoza...  (Pročitano 5915 puta)
Ucesnik diskusija


Cognito, ergo sum!

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 82
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Danas kada me je uhvatila nervoza, naterala sam sebe da spremim sobu i moram priznati da pomaze. Fizicki rad je zaista lek za sve. Prestanes da razmisljas o problemima, opustis se, umoris se, i onda ne lupas glavu glupostima, vec se najedes i onako umoran odmah zaspis. Smile
IP sačuvana
social share
Sine dolore non vivitur in amore...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zasjace palaci antike tarace cakulace sjore....

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 828
Zastava Montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N82
Jelena, imas 17 godina i zato relax. Sta ces raditi kad malo ostaris kad se sad toliko nerviras. Sto se mene tiche radim dosta jak posao pa nervoze ima ali je pokusavam svesti na najmanju mogucu mjeru. Kako? Moc volje. Razmisljas o drugim stvarima 
IP sačuvana
social share
Zasjace palaci, antike tarace, cakulace sjore, zije gracijane, svi oridjinali i sve karampane doci ce na festu za nas Kotorane
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4277
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Jelena, imas 17 godina i zato relax. Sta ces raditi kad malo ostaris kad se sad toliko nerviras. Sto se mene tiche radim dosta jak posao pa nervoze ima ali je pokusavam svesti na najmanju mogucu mjeru. Kako? Moc volje. Razmisljas o drugim stvarima

....a zivot ti tek predstoji  Smile

druzi se sa ljudima, gledaj komedije....

..always look on the bright side of life
to je moje zivotno geslo
IP sačuvana
social share
I see through bitter eyes and
The fact still remains
I read between your lies
You got beat at your own game
Take a trip with me for soon
I will sin
Without one regret
The pain will begin
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 12613
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.53
Fizicki rad je zaista lek za sve. Prestanes da razmisljas o problemima, opustis se, umoris se, i onda ne lupas glavu glupostima, vec se najedes i onako umoran odmah zaspis. Smile
eto, sama si nasla resenje  Smile
kad sredis celu kucu, baci se na komsijsku  Smile
salim se naravno
baci se ti zenska lepo na sport, trcanje do iznemoglosti, da vidis kako ces mirno da spavas posle....
a kad prodje prva kriza, neki deckic ce ti sigurno odvuci misli jos vise  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zasjace palaci antike tarace cakulace sjore....

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 828
Zastava Montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N82
btw kad zavrsis sa ciscenjem komsijske kuce svrati kod mene:) Imam jednu garazu koju nikako da ocistim Smile
IP sačuvana
social share
Zasjace palaci, antike tarace, cakulace sjore, zije gracijane, svi oridjinali i sve karampane doci ce na festu za nas Kotorane
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Cognito, ergo sum!

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 82
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Hahaha, moze, stizem cim zavrsim Smile
Danas mi je mnogo bolje, resila sam cak i problem koji sam imala sa ishranom. Inace, shvatila sam da kada sam nervozna, neraspolozena, slabi moj imunitet, pa me raznorazne prehlade napadaju i dogadjaju mi se samo rune stvari, jer zracim negativnom energijom. zato sam danas otisla na Dunav i bila tamo 3 h, opustila sam se i sad mi je super.
Inace, danas sam jos nervozu lecila tako sto sam 5h bez prestanka ucila, sad sam ponosna i zadovoljna i sama se sebi divim. Smile
IP sačuvana
social share
Sine dolore non vivitur in amore...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11212
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 5.01
Postoje trenuci kada bih najradije da zaspim i da se nikad vise ne probudim, ili nekog da ubijem, ili da se potucem sa nekim, posvadjam...Pubertet? Hormoni? Hmm, sta god da je, zabrinuta sam , jer takvo raspolozenje me sve cesce hvata. I primetila sam da nije vezano samo za "one dane" , vec prosto, sitnice me iritiraju i ne mogu da se pomirim sa nepravdom...Uglavnom, vise ne umem da kontrolisem bes, niti mogu da se oduprem tom strasnom osecaju koji me razra...tesko mi je da pronadjem sebe, svoj mir...tesko mi je da uzivam u onome sto volim, jer cini mi se da je sve oko mene mracno i sumorno.Ni sa kim ne zelim da pricam, nigde mi se ne ide.U odajama svoje duse, mucim sama sebe i po ko zna koji put, pitam se zasto mene Bog kaznjava? Zelim da sam neko drugi, ili pak da se nikad nisam ni rodila...Treba mi uteha, savet, zagrljaj, ali ne zelim to da prihvatim od onih koji mi nude pomoc. Sama, napacena, borim se sa svojim misilima...i ceznem i patim i volim i gubim...A izlaz ne vidim.
najvaznije je da budes vesela

Booooogami  Smile Smile Smile


Jelena, imas 17 godina i zato relax. Sta ces raditi kad malo ostaris kad se sad toliko nerviras.

Nesto slicno bi ti porucio i ja...
IP sačuvana
social share
Idemo dalje ...   + cabarnet
                         -  internet
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11212
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 5.01
Ali pravo da ti kazem istinu,mnogo dramish u prvom postu ... nadam se da nisi takva inache ...



@moderator/i

Pardon zbog dupliranja...
IP sačuvana
social share
Idemo dalje ...   + cabarnet
                         -  internet
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Cognito, ergo sum!

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 82
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Pa sad sam i skontala da sam bas dramila, ali valjda u tom trenutku, ne mogoh drugacije da se izrazim, tada mi je bilo bas tesko. Inace, kod mene stalno varira raspolozenje i osciluje, tako da uglavnom imam extremne slucajeve, kada sam extra radosna ili kad sam bas neraspolozena do te mere, da bih ubijala.
Inace, danas , kao sto vec napisah, uspela sam da prebrodim nervozu, ali malopre, sam cula jako potresnu vest, no rekoh sebi "Jelena, ti ces sad lepo da se prosetas ili da vozis rolere, dosta plakanja, dosta dramljenja i vucaranja po kuci u pidzami, bas te briga za sve, ti treba da budes zadovoljna sobom"
i deluje, moram priznati Smile
IP sačuvana
social share
Sine dolore non vivitur in amore...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.2
Sve ce doci na svoje mesto kada nadjes decka...   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 03:13:03
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.068 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.