Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 21:43:35
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kada te uhvati nervoza...  (Pročitano 5878 puta)
12. Maj 2006, 22:18:26
Ucesnik diskusija


Cognito, ergo sum!

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 82
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Postoje trenuci kada bih najradije da zaspim i da se nikad vise ne probudim, ili nekog da ubijem, ili da se potucem sa nekim, posvadjam...Pubertet? Hormoni? Hmm, sta god da je, zabrinuta sam , jer takvo raspolozenje me sve cesce hvata. I primetila sam da nije vezano samo za "one dane" , vec prosto, sitnice me iritiraju i ne mogu da se pomirim sa nepravdom...Uglavnom, vise ne umem da kontrolisem bes, niti mogu da se oduprem tom strasnom osecaju koji me razra...tesko mi je da pronadjem sebe, svoj mir...tesko mi je da uzivam u onome sto volim, jer cini mi se da je sve oko mene mracno i sumorno.Ni sa kim ne zelim da pricam, nigde mi se ne ide.U odajama svoje duse, mucim sama sebe i po ko zna koji put, pitam se zasto mene Bog kaznjava? Zelim da sam neko drugi, ili pak da se nikad nisam ni rodila...Treba mi uteha, savet, zagrljaj, ali ne zelim to da prihvatim od onih koji mi nude pomoc. Sama, napacena, borim se sa svojim misilima...i ceznem i patim i volim i gubim...A izlaz ne vidim.
IP sačuvana
social share
Sine dolore non vivitur in amore...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 159
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
najvaznije je da budes vesela
« Poslednja izmena: 12. Maj 2006, 23:05:08 od gazdaatke »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Who the fuck is Bugs Bunny?!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 4047
Zastava Beograd, trenutno...
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Nokia 6630
Potrudi se da o tome popricas sa najboljom drugaricom, drugom, pomaze, provereno... Smile
IP sačuvana
social share
"Бог вас клео, погани изроди, што ће турска вјера међу вама?"

Remember, if you shake it more than twice, you're playin' with it!
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia N97
pitam se zasto mene Bog kaznjava?

Ne budi smesna. Jos ce ispasti kako te ja progonim na svim temama. Medjutim moram da ti napisem kako zaista stvari stoje. Mlada si, sluzi te pamet, zdrava si, imas nekog ko te voli i sve ti je to Bog dao ... ti bi 'leba preko pogace, a to ne daje Bog za to se sama boris.

« Poslednja izmena: 13. Maj 2006, 13:32:18 od Fahrenheit »
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Cognito, ergo sum!

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 82
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Fahrenheit zaista ispada kao da me progonis, ali svesna sam da si u potpunosti u pravu. Hvala na pomoci  Smile
Danas se mnogo bolje osecam  Smile
p.s. hvala i za ispravku u citatu, omaklo mi se, inace obozavam latinske citate  Smile
IP sačuvana
social share
Sine dolore non vivitur in amore...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 375
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 1.5
             Ja se ovome uvek nasmejem: "- Da li verujete u horoskop ?

                                                            - Mi ? Mi verujemo u horoskop, pogotovo u ribe i ... da ? u horoskop ?
                                                              Verujemo i u lepote, i u zenski pol, cak i recimo aaaaaaa, crvene                                                                                                                                                                                                                 boje nacelnika Nisa ... verujemo u horoskop. Eto."

                      Ne znam cije su ovo reci, ali je totalno ludilo!!!! Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
How can I live when you won't let me in
How can I die without reasons why
How can I laugh when I want to cry
How can I go on with nothing nowhere
How will I make it
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Cognito, ergo sum!

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 82
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Hahaha, pomaze ozb. Svaka cast  Smile
IP sačuvana
social share
Sine dolore non vivitur in amore...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia N97
@jelenabns
Tako je. Glavu gore.

@Gimbrowsky
To ti je jedan od onih cuvenih klipova. Moj omiljeni, i tako bih voleo da upoznam tog lika. Ovo je rekao totalno ucirkan, ali je mnogo simpatican. Spikerka umrla od smeha.
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Cognito, ergo sum!

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 82
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Malopre sam bila jako nervozna, al na moju radost, ispricali su mi kako je proslo predavanje Mladjana Dinkica na FTN u Novom Sadu.Sve u svemu neki lik, delimicno uduvan mu je postavljao neka banalna pitanja, cela sala je klecala od smejanja. Cujem da su lika snimali, verovatno ce uskoro biti na netu (kad smo vec kod klipova). Uglavnom, jadni Mladjan, umoran i neispavan, jedva se sudrzao. Tako da, izlecih svoju nervozu malopre...e sad koliko ce me drzati ovaj osecaj radosti uh..
IP sačuvana
social share
Sine dolore non vivitur in amore...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11186
Zastava t
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Alcatel 258
hmm sta ja radim kad sam nervozan .. Smile zivim jer sam skoro stalno takav, e sada lecim se na sledeci nacin odem na basket odem u grad sa drugovima i igram se sa loptom u sobi, pre sam bio u stanju da 2 sata lezim u krevetu i bacam loptu od plafon...smiruju me pojedine pesme kao naprimer Staind - Outside, onda hey joe itd...setim se par dogadjaja i recenica iz mog zivot " cekas mesara da otvori", "sta izgubis na drini mozda dobijes na moravi". hmm da energiju usmeravam ka zvezdi Smile i pozitivnu i negativnu...

a kad dobijem napad trudim se da napadam druge nerivram osetljive ljude ali tada mi bude lakse jbg posle mi bude krivo sto sam se glupo ponasao al sta ces .

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 21:43:35
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.127 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.