Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 00:46:40
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Na ovom forumu, mozete postavljati teme sa informacijama o glumcima i glumicama, komentarisati ih, hvaliti... 
Ukoliko zelite da postavite novu temu, obavezno proverite da li je ta tema vec postavljena. 
 

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Maja Mandzuka  (Pročitano 13760 puta)
12. Maj 2006, 06:07:26
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Maja Mandzuka

Od petnaeste kamera voli njene krupne braon oci

   
Mlada filmska glumica, Maja Mandzuka rodjena je 27. februara. 1982. godine u Beogradu. Vec sa devet godina zavrsila je kurs malih manekena i na izboru u hali Pinki osvojila prvo mesto, sto je, kako sama kaze, bio njen prvi uspeh u zivotu. “Ta diploma i danas stoji na vaznom mestu u mojoj sobi”, kaze ona. Pohadjala je osnovnu skolu “Sava Kovacevic”. Uz bezbrizno detinjstvo, decje igre, prve simpatije i ljubavi, svoj prvi honorar zaradila je slikajuci se sa sestrom za grcki casopis “Halides”. Reklamirale su neke skupe novogodisnje haljine na cak osam strana pomenutog casopisa. Tako je zakoracila u svet foto-modela, a onda je ubrzo stigao poziv iz agencije Ford, koja je imala sediste u Parizu, tako da se cela porodica preselila u “grad ljubavi”. Tada je imala samo 13 godina. Otkrila je kako sve to funkcionise u svetu fotomodela i shvatila da sve to jos nije za nju. Po povratku u Beograd upisala je 14. gimnaziju, drustveni smer, jer su joj drustvene nauke uvek isle bolje od prirodnih. “Oduvek sam znala da cu se baviti nekim javnim poslom. Kao mala imitirala sam Majkl Dzeksona, dok su me moji snimali i posle smo to zajedno gledali”, priseca se Maja. Sa 15 godina otisla je na prvu audiciju, za ulogu u filmu “Virtualna stvarnost”. Medju stotinak devojaka, Duda Ceramilac je bas nju odabrala za ulogu Senke, i rekla joj da je kamera voli, a neki njen zastitni znak od tada su postale njene krupne braon oci. Profesori su joj izasli u susret, jer je mesec dana bila na snimanju filma. O periodu koji je usledio odmah nakon toga, Maja kaze: “Posle tog filmskog debija, usledilo je nesto ruzno sto je sve nas snaslo – bombardovanje. U tom periodu, putem telefona, gostovala sam na CNN-u i imala verbalni duel sa devojkama iz Albanije. Desetak dana su me zvali iz CNN-a, tako da su moji ukucani zbijali sale u stilu “Opet ovaj CNN zove maju!” Emisija u kojoj je mogao da se cuje i moj glas ili kako su ga oni predstavili, “glas srpske devojke” zvala se “Talk Back”. Ipak posle te tuzne 1999. godine, usledila je Majina najuspesnija godina u zivotu. U aprilu je bila audicija za film “Munje”, a onda je Zoran Cvijanovic pozvao na citajuce probe. “Dobila sam ulogu za film, radila sa odlicnom ekipom glumaca i mesec dana se super provela. Niko nije ocekivao ovoliki uspeh “Munja”. Vise od 700.000 ljudi videlo je taj film, sto je vise i od tada neprikosnovenog filma “Lepa sela lepo gore”! Uloga Kate u “Munjama” me je lansirala u prvi medijski plan”. Iste godine, dobila je poziv da igra manju ulogu u italijanskom filmu “Carstvo” producenta Pjera Amatija u kome je glavnu ulogu igrao Kris Buholc. “To je bilo novo iskustvo, strana ekipa, veci, daleko veci bud?et i izuzetno hladni i surovo profesionalni odnosi medju ljudima., sto je za mene bio svojevrstan sok, posebno posle “Munja” gde smo se ludo zabavljali i gde se osecala neka toplina u vazduhu”, dodala je Maja Mandzuka.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
...

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

1734.jpg
(4.24 KB, 150x200)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Žena
Poruke 168
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Bila udata za Sergeja Trifunovica
IP sačuvana
social share
Aloha
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 00:46:40
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.152 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.