Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 00:37:28
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Silovanje! Da li je ? !  (Pročitano 13318 puta)
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
 Smile

mozda je najbolje da proba pa da ustanovi hoce li cura svrsiti, ili ce mu oci iskopati...  Smile
pa ako ta ne bude dozivela 'vrhunac', a on sacuva oci nekako, nek' proba sa nekom drugom, mozda ova prva ipak ne uziva u silovanju...  Smile

 Smile prica se da silovani muskarci dozive orgazam, iako im to nije ni na kraj pameti... jel' oni uzivaju da se neka zenska spodoba izivljava nad njima, ili sta?!

autoru zato preporucujem da ga presretne neka jaka zenetina, veze kao salamu, maltretira ga i ponizava satima na svakojake nacine, i pored svega toga ga natera da svrsi par puta (kazu da to muskarcima nije problem, jer njihov ponos i dika zivi svojim zivotom i cesto potvrdjuje izreku 'glup k'o kurac')
i da tako sazna odgovor: je li uzivao ili se totalno zgadio samom sebi ako je to moguce...  Smile

eto, nista kao informacija iz prve ruke ne resava ovakvre dileme...  Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4277
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
opet Smile Smile
IP sačuvana
social share
I see through bitter eyes and
The fact still remains
I read between your lies
You got beat at your own game
Take a trip with me for soon
I will sin
Without one regret
The pain will begin
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 179
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
mob
Nokia 6630
U je,al' ste me napali...

Narode,malo obaveshtenje:

Ja sam Borivoj Spasic,uchenik treceg razreda prirodnog smera Pete beogradske gimnazije sao oslichnim ocenama i primernim vladanjem,imam sedamnaest godina,zdrav i skladan seksualan zivot,redovnu devojku i NEMAM uvrnute seksualne sklonosti....

Ovo pitanje je bilo filozofskog tipa,interesovala su me tudja razmishljanja na ovu temu,jer mi se chini da ste prochitali samo prvu polovinu pitanja...A i hteo sam da se malo i nashalimo,iako je malo bolesno,ne shvatajte pogreshno...

ps.@ machkaz

ako imash neku tako napadnu ortakinju,daj mi njen broj,malo sam previshe dominantan u tim situacijama,a i prijala bi mi promena...

Shalim se naravno,pobogu...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
 Smile

 ... salis se na vec ukupno dve teme na ovom podforumu ..

e slatko si me nasmejao onim imam redovnu devojku  Smile

inace, mnogi momci sanjare o tome da ih devojka siluje, tj. da vodi glavnu rec...
pa te svoje zeljice malko previse projektuju... mislite o tome  Smile

 Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 9116
Zastava Стара Пазова
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
mob
Apple Iphone 12
Smile

mozda je najbolje da proba pa da ustanovi hoce li cura svrsiti, ili ce mu oci iskopati...  Smile
pa ako ta ne bude dozivela 'vrhunac', a on sacuva oci nekako, nek' proba sa nekom drugom, mozda ova prva ipak ne uziva u silovanju...  Smile

 Smile prica se da silovani muskarci dozive orgazam, iako im to nije ni na kraj pameti... jel' oni uzivaju da se neka zenska spodoba izivljava nad njima, ili sta?!

autoru zato preporucujem da ga presretne neka jaka zenetina, veze kao salamu, maltretira ga i ponizava satima na svakojake nacine, i pored svega toga ga natera da svrsi par puta (kazu da to muskarcima nije problem, jer njihov ponos i dika zivi svojim zivotom i cesto potvrdjuje izreku 'glup k'o kurac')
i da tako sazna odgovor: je li uzivao ili se totalno zgadio samom sebi ako je to moguce...  Smile

eto, nista kao informacija iz prve ruke ne resava ovakvre dileme...  Smile

Kada bi to probao mislim da bi najmanji problem bile oci, jer ako bi se ta devojka dovatila neceg drugog bilo bi.... Smile

A sto se tice preporuke, mislim da je   Smile Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 179
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
mob
Nokia 6630
da,vidish,mozda imam malo chudniji smisao za humor,ali sigurno ne bih zeleo da budem akter u silovanju,ne zato shto mi je gadno,vec shto me to apsolutno ne privlachi ni da budem zrtva niti pochinilaz ZLOCHINA...

E sad,o mojim zeljama,necemo javno... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia N97
Nema frke jasno je nama da ti zelis Dzenu i Ariu. Smile
Ocigledno nisi otkrio Djinu Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

'OĆEŠ DA TI OPEREM ŠAJBU?

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 864
Zastava vazduh-zemlja-voda
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 0.9
Upoznao sam dve devojke koje su bile silovane. Ni jedna to nije prijavila, a zasto? Pa jednostavno kome da prijave i sta bi time dobile bili su njihovi odgovori. Jedna je studirala u NS-u i kada bi isla kuci za Zrenjanin, htela je da ustedi 200 din za kartu pa je stopirala, ali kako? Pa u minicu i sa finim dekolteom!!! Naravno bilo je samo pitanje vremena kada ce je tako nesto snaci, tip sa meckom ju je pokupio i otresao ju je u kolima u nekoj sumici van puta. Dali je ona to trazila ili ju je snasla zla sudbina? Druga je iz Sombora i stopirala je tamo od jednog do drugog sela, prihvatila je da tip koji ju je povezao svrati po jos dva druga u nekom trecem selu pre nego sto je odbaci tamo gde je htela, naravno zavrsila je u kukuruzima sa svom trojicom. Jel i nju snasla zla sudbina? Ja sam za ovo doznao tek posle par meseci zabavljanja sa njima toliko im je valjda trebalo vremena da mi se povere i otvore dusu, u sexu su volele dominantnog muskarca, cak sam imao osecaj da mogu da idem i dalje nego sto sam isao. Bile su zeljne da neko brine o njima, za njih, kao da su zelele svog gospodara. Cini mi se da one nisu bile ni malo naivne u tim stoperskim situacijama, trazile su vraga i dobile su ga, jesu li usput svrsile ne znam nikada ih to nisam pitao...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 12613
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.53
sale, sale.....
pogresno gledas, totalno pogresnu sliku imas.....  Smile
preispitaj prvo sebe i svoje stavove pa onda ceni o drugima
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 9116
Zastava Стара Пазова
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
mob
Apple Iphone 12
da,vidish,mozda imam malo chudniji smisao za humor,ali sigurno ne bih zeleo da budem akter u silovanju,ne zato shto mi je gadno,vec shto me to apsolutno ne privlachi ni da budem zrtva niti pochinilaz ZLOCHINA...

E sad,o mojim zeljama,necemo javno... Smile
Ovde mi nesto nije jasno....
Po prvom postu mi se cini da ne mislis da je to silovanje ako devojka svrsi, a ovde vec kazes da ne zelis da ucestvujes u silovanju.... Smile
Kako to mozes da znas ako ne probas? Ili odma unapred znas da ona nece svrsiti i da ce se to smatrati silovanjem?!
Mislim da ti se misljenja malo razlikuju....  Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 00:37:28
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.