Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Imate li gde da se kupate leti?  (Pročitano 3097 puta)
03. Avg 2004, 03:10:24
Prijatelj foruma
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 426
Da li vas grad ima kvalitetan bazen/kupaliste  sa uredjenim plazama, prijatnom, cistom vodom?

U Banjaluci je alarmantna situacija! Imamo dva bazena, na jednom je ulaz 5 KM (oko 175 din) ali je voda uzasno topla (uzasna zapara i tesko se dise) i jedva mozete da se kupate jer samo 2-3 sata je slobodan bazen, a ostalo vreme su tu razni treninzi i sl. Radnici bazena su jako neljubazni. Drugi bazen je jeftiniji (3km) ali je voda 2 stepena i imate osecaj ako se ne pomerate u bazenu vise od 10 sekundi da pocinjete da se ledite. Voda se ne menja redovno i uzasna je guzva. Jedina solucija za kupanje su reke: Vrbas i Vrbanja ... ali one jedva da imaju 2-3. sredjene plaze, ali opet postoji opasnost, jer su to izuzetno brze reke, pune virova i ostrih stena.
IP sačuvana
social share
Repetitio Est Mater Studiorum
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Republika Srpska

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 995
Zastava
mob
Nokia N95
E pa vidis onda uzmes auto, pa u Gradisku na nove bazene sto su otvoreni, tamo je super, ja sam par puta bio...zenskih je na 1000.

A u minhenu imamo 50 bazena, jedan bolji od drugog...
IP sačuvana
social share
Kome pravda leži u topuzu, tragovi mu smrde nečovještvom.
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1127
Zastava Vladimirci, Srbija
mob
Nokia N70
Ima jedan bazen na 7-8 km udaljen gde je ulaz 100 din, ali vodu retko menjaju i imaju dva na jedno 20 km jedan zatvorenog tipa (Zorka Sabac) i u Koceljevi gde je stvarno dobar bazen...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6095
mob
Apple iPhone
Nema bazen, imaju dva zatvorena u okviru hotela, u jedan moze da se ide ali tu je kao na sardini, inace kupaju se na Naperu, to vam je ako znate kako izgleda vodopad u Ivanjici, ono iznad... Nikad se tu nisam kupao, idem obicno u Arilje na Rzav tamo je fantastivno...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Bez Kralja ne valja

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 36126
Zastava Tamna Strana Meseca
mob
Apple Kineska kopija
Cuprija - Grad na dve reke. Grad koji nema dovoljno vode za pice, grad u kome vodovod radi samo nocu izmedju dva i tri te onda svi navale na kupanje, pranje i tako to . . .
I tako na 40° niti imas vodu za pice a kamoli negde da odes da se kupas... Grad na dve reke po kojima plivaju bacene svinje, konji, krave te ponekad od smrada nemozes ni da pridjes vodi a kamoli da se bucnes...
I mi pricamo da smo najbolji, najpametniji - bozji narod, ponekad se pitam preterujemo li malo, predcenjujemo li sebe...
CrazySerb pise o 50-tak bazena u Minhenu, pored tih bazena ima petnaestak vestackih ogromnih jezera napravljenih ili prepravljenih za kupanje. Najcuvenije je Feringerze koje je otprilike kao nasa Ada u BG. U blizini su dva ogromna Alpska jezera tako da neko ko nije "Bozji narod" moze da se leti kupa, pliva i pracaka a najgore sto je karakteristika samo u Africi da ljudi budu zedni u Cupriji ljudi nemaju cak ni vodu da piju... Ipak mislim da je konacno vreme da zasucemo rukave i da dokazemo da neumemo samo da se hvalimo nego da znamo malo i da radimo
IP sačuvana
social share
Za sve nase [Lobotomiste], igrajte se i vi
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2771
Reka mi protice pored kuce, ali je zagadjena. Javni bazen postoji, moja braca vise tamo leti, ali posto ne zovu, necu da idem sam. Tisa je relativno blizu, tamo cu mozda otici sa novopridoslim prijateljem koji me je nasao slucajno na ICQ-u i postao prvi Zrenjaninac koji je hteo normalno druzenje i priajteljstvo... eto, to je situacija u nasem gradu. Kada bi ocistili samo reku, imali bismo celu malu plazu u dvoristu.
IP sačuvana
social share
Nije bitno sta imas, bitno je koliko dajes.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3021
mob
Nokia n80-1
Pa nemam vremena za reke .. Ada je prljava do zla boga .. 250.000 ljudi i svi vrše nuždu pa vi vidite .. ostaje mi samo kada .... i lavorče srpsko morče .. Smiley
IP sačuvana
social share
Svi za jednog - jedan za sve! Te noći kad me stignu potere, kurve sudbine .. sa dva lica ..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3592
Ih kod nas se pravi diskoteka na plazi...plivamo u malteru Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 426
To je prava stvar.... samo skocis u vodu i otreznis se.. pa se vratis Smiley

Jednom sam bio na partyju na bazenu ... ne mozes se napiti Smiley
IP sačuvana
social share
Repetitio Est Mater Studiorum
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 685
Zastava trenutno Šabac
U ovom mom selu ima bazen koji ne radi (pukao po sredini) i na nekih pet min. autom ima jezero. Hm kazu da su ga kao cistili i sastoji se iz dva dela, u drugom ima samo vise riba i vise korova. Ima naravno i ljudi u njemu.
A i reka koja protice blizu moje kuce nije bas najcistija, za sto su krivi ljudi kojima je tesko da bace smece u kontejner jer nece da placaju komunalije. (Stipse nijedne narusavaju zivotnu okolinu.)
IP sačuvana
social share
Red, rad i disciplina.
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.104 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.