Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Oduvek su srbi voleli pedere by Vladika Njegos  (Pročitano 21790 puta)
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 954
Citat: AxeZ
I ciji je duzi....srpski ili albanski...WinkSmileySmileySmiley

А чији би ти више волео Smile:
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Nije sve u duzini... naprotiv...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 954
Ма нека, нек он сам процени и дужину и обим и технику па нек каже шта му се више свиђа  
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Cuvene su to "svadje" u stvari prepirke kome je veci... nema tu poente to je previse decije za mene...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 954
БАЈАЗИТЕ ТУРЧИНЕ, НАПУШИ СЕ К**ЧИНЕ !!!

Неко обриса Бајазитов пост, па ево цитата да сви виде ову болештину (нема потребе да ми сакривамо њихову срамоту!)

Citat: SULTAN BAJAZIT

Ja stvarno neznam vise sta cu sa vama srbima ,odakle vas vise toliko.
Pa opet se javljate kako BOLAN imate obraza.
Pa Turci su vam jebali zene cjelih 500 godi9na.
Ko ne vjeruje neka uzme knjigu od Ive Andrica "NECISTA KRV" gdje on fino opisuje jedan obicaj u srbiji koji je postojao preko 500 godina a to je kada se svaki srbin ozeni bio je duzaz(OBAVEZAN-morao to da ucini po zakonu op.prev.)da prvu sedmicu zenu odvede kod BEGA u tom mjestu i da je ostavi tamo (da je beg jebe 7 dana opa prev.)u begovom haremu.
U kinjizi 2necista krv" ivo andric opisuje muke jednog srbina koji se tek zeni i razmislja kako ce jadan tek se ozenio a mora zenu Begu voditi da je beg jebe.
E pa sada srpska kopiladi ja vam pokusavam opisati jednu istorijsku cinjenicu (iako nemam vremena da vas ucim istoriji) a to je kako mnogi kazu da ste vi prije dolaska Turaka na balkan bili zuti pa posto su Turci crni a zene vam jebali preko 500 godina onda ste i vi pocrnili ( valjda od muke kako vam je zenama bilo kad im Turski ku*ac uleti medu noge)

PREMA TOME U VAMA TECE TURSKA KRV,VI STE TURSKI POTOMCI PA MAJKU VAM JEBEM KAKO VAM NIJE JASNO AKO JE U SRBIJI POSTOJAO ZAKON 500 GODINA DA SVAKI SRBIN KOJI SE OZENI MORAO PRVIH 7 DANA DA ODVEDE ZENU TURSKOM BEGU I 5TAKO TO BILO 500 ( PET STOTINA GODINA)= ONDA I NAJMAHNITIJEM CE BITI JASNO (PA VALJDA ONDA I VAMA SRBIMA) DA STE VI U STVARNOSTI TURCI JER STVARNO TO I JESTE BILI STE POD TURSKOM VLASCU " PET STOTINA GODINA" .
"PET STOTINA GODINA" TURCI VAM JEBAVALI ZENSKU CELJAD I VI KAO NJIHOVI SADASNJI POTOMCI IMATE U SEBI TURSKU KRV.

Eto za sada od mene toliko ja sutra idem poslovno u Spaniju pa dolazi sledece sedmice pa kome sta nije jasno i ima sta da pita ja cu mu sve to istorijski mi stvarno kako je bilo objasniti a ako ne vjeruje meni neka pita svog nastavnika istorije.

VAMA SRPCICIMA BI PREPORUCIJO DA SVI UZMETE KNJIGU U BIBLIOTECI"NECISTA KRV"OD IVE ANDRICA I PROCITATE KAKO SU VAM TURCI ZENE JEBALI I KAD MALO RAZMISLITE AKO PAMETI IMATE ONDA CETE SHVATITI DA STE VI T U R C I.

_________________
UZIVAM DA UBIJAM SRBE KAKO MUSKARCE TAKO ZENE I DJECU.
JOS UVIJEK MI JE U NOSU ONAJ SMRAD IZGORJELIH CETNICKIH LESEVA KOJE SMO PALILI PO MOSTARU.
KOLIKO SMO VAS POBILI A SVI SU BILI IZ NISA,KRALJEVA I KRAGUJEVCA A ONE STO SMO ZIVE POHVATALI KAKO TEK SKICE ....
POSLIJE CIM VIDE DA IDU LJUDI U CRNIM UNIFORMAMA BJEZE KOLIKO IH NOGE NOSE,
EH JA NISAM BIO MZATO DA SJEKU DOJKE ONOJ SRPKINJI STO JE RADILA NA RADIJU A ONI ....

Na gore

_________________
UZIVAM DA UBIJAM SRBE KAKO MUSKARCE TAKO ZENE I DJECU.
JOS UVIJEK MI JE U NOSU ONAJ SMRAD IZGORJELIH CETNICKIH LESEVA KOJE SMO PALILI PO MOSTARU.
KOLIKO SMO VAS POBILI A SVI SU BILI IZ NISA,KRALJEVA I KRAGUJEVCA A ONE STO SMO ZIVE POHVATALI KAKO TEK SKICE ....
POSLIJE CIM VIDE DA IDU LJUDI U CRNIM UNIFORMAMA BJEZE KOLIKO IH NOGE NOSE,
EH JA NISAM BIO MZATO DA SJEKU DOJKE ONOJ SRPKINJI STO JE RADILA NA RADIJU A ONI ....
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 982
Au sto je ovaj Bajazit pametan, napisao je jedva nesto malo teksta i sada ga verovatno kopira po svim mogucim forumima... Verovatno je i to malo pisao uz neciju pomoc... E definitivan BOLESNIK!!!
IP sačuvana
social share
Marriages are made in heaven and consummated on Earth.
To love and be loved is to feel the sun from both sides.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 664
Zastava Kraljevo / Frankfurt
Pa vidis da nema pojam o cemu covek prica. Oni su se POTRUCILI, znaci bili su nekad ili Srbi ili Hrvati pa su se poturcili jer nisu imali karaktera, zato danas takvi i jesu, i znaci da ne tece u nama turska vec u njemu srpska krv al to ON ne razume. Vidis koliko je blesav i nepismen covek.

Jeste da su vodili zene Begu, to je tacno, al ja neznam da se od jebanja (sa oprostenjem) prenosi krv i da samo od toga tece necija krv u nekom. Mislim, mozda ja jesam propustio nesto u skoli i casu biologije, al  bar toliko znam da se na taj nacin ne prenosi krv, a mogu da zamislim, da su zene ako su slucajno ostajale trudne dobrovoljno bacale tu kopilad, tako da i nema toliko toga o cemu on prica. Ima njih ko siptara jebali ih oni, al ih ima iz razloga koji sam vec naveo da nemaju karaktera i hrabrosti i da okrecu guzice tamo odakle vetar veje.

Pa da je on bar malo pametan, on nebi pisao takve neke gluposti.

Kako kaze ona nasa NARODNA

TURKINJA SE PRED DZAMIJOM KLELA
DA JE SAMO SRBINA VOLELA
Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
...ovo je korisno bre... sto vise ovakvih idiota vidjam sve vise volim svij narod...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1197
Cudno! Imam Andriceva sabrana djela ali ne vidim Necistu krv. Morat cu da vidim da se nije zaturila kod Stankovicevih djela!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Kako ne vidis, tu ti je odmah do Kostane...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.