Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 10:19:42
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: 13.05 skup na Ravnoj Gori  (Pročitano 24040 puta)
09. Maj 2006, 15:20:04
Legenda foruma


Der Babo

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36416
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
mob
Apple Iphone 8+
Cisto me zanima da li odavde neko ide na ravnu goru sad za vreme skupa, nezavisno od SPO-a koje ja ne sipatizujem nesto ali ipak idem gore... Smile
IP sačuvana
social share
Ako sam ja ja, zato sto sam ja ja i ako si ti ti zato sto si ti ti, onda sam ja ja a ti si ti. Ako sam naprotiv ja ja zato sto si ti ti, a ti ti zato sto sam ja ja onda ja nisam ja a ti nisi ti.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0
mob
Apple iPhone SE 2020
mislim da ce glavna atrakcija biti vo na raznju i vuk na lancu  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Der Babo

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36416
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
mob
Apple Iphone 8+
hehehe pa ono mozemo ih obojicu baciti na razanj Smile
IP sačuvana
social share
Ako sam ja ja, zato sto sam ja ja i ako si ti ti zato sto si ti ti, onda sam ja ja a ti si ti. Ako sam naprotiv ja ja zato sto si ti ti, a ti ti zato sto sam ja ja onda ja nisam ja a ti nisi ti.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Qtek 小米
To moze samo u Srbiji.
Vuk, koji je organizovao paravojnu formaciju, iz nekog "cudnog" razloga ne mora da ide u Hag.
Setimo se i izjave o odsecanju ruke koja podigne zeleni muslimanski barjak u Novom Pazaru i to smo zaboravili.

A danas, gle cuda, dok jedan od najvecih zagovornika saradnje sa sudom u Hagu govori na Ravnoj Gori oni mu u majicama sa likom Karadzica ili Mladica skandiraju: "Vuce, Vuce!".  Smile
Drugi skidaju americku zastavu sa bine i olaksavaju se po njoj. Smile Smile

Stvarno ne razumem te ljude, zasto ne bojkotuju tog izroda kad ga vec ne podnose i organizuju skup u neko drugo vreme, sada postoje tri opcije, vukove ovce, ocepljeno krilo i vecina,a to su pravi cetnici srpski nacionalisti i antievropejci.

Zato predlazem toj vecini u koju verujem, da zabrani dzukeli pristup Ravnoj Gori, ako treba i sruse taj slabasni spomenik koji su jednom spsovci i sekli i sagrade veci i lepsi, onako kako i zasluzuje Cica koji se sada okrece u grobu, jer strasno je da ga predstavlja covek koji je postao komunjara, hocu reci globalista koji puzi pred evropskim fasistima.

E tek kada prava cetnicka organizacija bude organizovala skup, ja cu doci na Ravnu Goru, ovako bih samo dizao rejting  spo-u, sto oni naravno koriste svake godine.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Der Babo

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36416
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
mob
Apple Iphone 8+
To moze samo u Srbiji.
Vuk, koji je organizovao paravojnu formaciju, iz nekog "cudnog" razloga ne mora da ide u Hag.
Setimo se i izjave o odsecanju ruke koja podigne zeleni muslimanski barjak u Novom Pazaru i to smo zaboravili.

A danas, gle cuda, dok jedan od najvecih zagovornika saradnje sa sudom u Hagu govori na Ravnoj Gori oni mu u majicama sa likom Karadzica ili Mladica skandiraju: "Vuce, Vuce!".  Smile
Drugi skidaju americku zastavu sa bine i olaksavaju se po njoj. Smile Smile

Stvarno ne razumem te ljude, zasto ne bojkotuju tog izroda kad ga vec ne podnose i organizuju skup u neko drugo vreme, sada postoje tri opcije, vukove ovce, ocepljeno krilo i vecina,a to su pravi cetnici srpski nacionalisti i antievropejci.

Zato predlazem toj vecini u koju verujem, da zabrani dzukeli pristup Ravnoj Gori, ako treba i sruse taj slabasni spomenik koji su jednom spsovci i sekli i sagrade veci i lepsi, onako kako i zasluzuje Cica koji se sada okrece u grobu, jer strasno je da ga predstavlja covek koji je postao komunjara, hocu reci globalista koji puzi pred evropskim fasistima.

E tek kada prava cetnicka organizacija bude organizovala skup, ja cu doci na Ravnu Goru, ovako bih samo dizao rejting  spo-u, sto oni naravno koriste svake godine.

slazem se sa tvojim misljenjem! ja idem prvi put, jer sam zadnje dve godine iz privatnih razloga bio sprecen,hocu cisto da vidim ko je gore,itd, da sam sebi napravim sliq o tome svemu! i ja sam ubedjen da je gore stvarno malo onih pravih cetnika, ali zivi bili pa videli! a ne mozes ocekivati odma stvaranje cetnicke organizacije kad su nas trebile komunjare 50god! ja citam trenutno knjigu od indije do srbije, 3000god srpske istorije, pre se isao na goli otok ako si samo citao tj posedovao tu knjigu, a da ne pricam o tome da si isao na ravnu goru itd...
a vuk bolje da je ostao pisac nego sto je usao u politiku,sad nije ni politicar ni pisac!
IP sačuvana
social share
Ako sam ja ja, zato sto sam ja ja i ako si ti ti zato sto si ti ti, onda sam ja ja a ti si ti. Ako sam naprotiv ja ja zato sto si ti ti, a ti ti zato sto sam ja ja onda ja nisam ja a ti nisi ti.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0
mob
Apple iPhone SE 2020
pravi cetnici danas ili:
a) nisu zivi
b) imaju 80 godina...

tako da.. ostali su samo pozeri Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Der Babo

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36416
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
mob
Apple Iphone 8+
pravi cetnici danas ili:
a) nisu zivi
b) imaju 80 godina...

tako da.. ostali su samo pozeri Smile

zavisi sta smatras pravim cetnikom! ako samo one koji su bili u kraljevoj gardi smatras cetnicima onda... u 90% slucaja se slazem da su pozeri, ali budimo parlamentarni  :PP zbog onih 10% Smile
IP sačuvana
social share
Ako sam ja ja, zato sto sam ja ja i ako si ti ti zato sto si ti ti, onda sam ja ja a ti si ti. Ako sam naprotiv ja ja zato sto si ti ti, a ti ti zato sto sam ja ja onda ja nisam ja a ti nisi ti.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Go ahead, make my day

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1430
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Licno sam zeleo da odem na Ravnu Goru na taj skup jedino pre dve godine, nisam imao vremena, neki su mi pricali da to lici na sve, samo ne na skup cetnika ravnogoraca, i verujem im u potpunosti, pogotovu kad cujem price drugara iz kraja koji redovno idu.
A koja ti je ona knjiga sto citas? Jer to ono da su Srbi ziveli na Balkanu i imali svoju drzavu odavno pre Hrista? Autor uporedjuje srpsku drzavu i Atinski polis, gde je naravno, srpska drzava superiorna... Ako nije to, uputi me na autora, pa da prelistam malkice...
IP sačuvana
social share
Go ahead, make your bed
Pogledaj profil Skype Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Qtek 小米
Simpatizeri cetnistva = srpski nacionalisti = evroskeptici

IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 461
Zastava Bihac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Motorola V3
a imal slika s tih skupova ?  Smile
IP sačuvana
social share
Aman,Bosno moja,zemljo ponosna,zemljo mojih djedova...
Aman,Hercegovino rijeko Neretvo,kraj tebe sam rastao...
Aman,moj SANDZAKU,zeljo velika,u tebi je ljubav moja....
Aman,Sarajevo,Dzenet seheru,budis snove,budis utjehu..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 10:19:42
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.