Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 8 9 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mogu li nesto da uradim?  (Pročitano 20370 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 139
Sta ces.  Smile Imam veeeeliko srce. Ja uvek svima sve oprostim, ali to ne znaci da ne zaboravim. Svima toplo preporucujem da uvek prastaju. To je vrlo lekovito za rasterecivanje  savesti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prvi Burek brak
Krajnje beznadezan


Nikad bolje

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14582
Zastava High
mob
Samsung S4
Vratices se ti brzo sa novim razvojem situacije :anger:  Smile
IP sačuvana
social share


Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 139
A ti cekas novu epizodu? Navukao si se na sapunsku operu?

O.K. To je rizik. Ali kada ne bih probala, nikada ne bih znala da li sam donela pravu odluku. Ako ti je lakse, shvati pomirenje kao jednu fazu posle raskida: pokusaj da mi se konacno smuci i da prekinem svaki kontakt sa njim hladne glave, ako i ovo zasere. Nisam ja samo plakala mesec dana, vec sam i mnogo razmisljala i sad znam tacno sta ocekujem od partnera. Tada nisam znala. To je veliki napredak. Malko sam se otreznila. Ako on ne bude mogao da mi u neko dogledno vreme pruzi garancije da cu dobiti sta mi treba, znacu sta mi je raditi. Nije vise jedini na svetu. Eto, to je izgubio.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


What doesn't kill you will make you stronger

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 4499
Zastava Beograd
Citat: storm cloud



On bi hteo odmah, vec je poceo i da se raspituje za stanove, a ja se jos malo neckam, posle svega kako i ne bih, a i ne znam kako da saopstim roditeljima, znam da bi njima bilo jako tesko. Prvo zato sto bi se bojali da ce me on jos vise povrediti, a drugo zato sto bi im bilo jako zao sto idem.


Ali kad tad bi te to cekalo.Ako se neckas onda to moze da se razvuce i da se svaki dan pitas kako bi izgledao vas zajednicki zivot,moj savet je ODMAH i ubrzo ces znati na cemu si,nisi klinka,kao sto nije ni on klinac,zreli ste za osamostaljivanje.

Razmisli,mi ti samo pomazemo da olaksas sebi,ako sad pocnete da zivite zajedno,bice tezak sam pocetak,ali ako odugovlacite moze ti biti dug period tesko i neizvesno.


 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 139
Hajde, Estella, ali najiskrenije, makar bila surova, reci sta mislis kolike su sanse da mi posle svega uspemo? Ne mislim samo na probleme ako se on povampiri, nego i zbog toga sto je meni dosta toga preselo. Moze li to vremenom da se popravi ili ce puci konacno?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


What doesn't kill you will make you stronger

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 4499
Zastava Beograd
Nazalost moram biti surova,ali tako ja vidim najrealnije.

Mislim da je tesko da uspete i da budete srecni jedno sa drugim,jer posle svega ne vidim njega kao jakog muskarca,ti si od njega jaca mnogo mnogo...
a i sama znas da ne uspeva veza kad je muskarac slabic,i stalno se necka hoce-nece...

Ali postoji o onaj 1% u koji bi ja volela vise da verujem,a to je da ce se on uozbiljiti i shvatiti da ne sme da se zeza sa ozbiljnim stvarima..i da postane bolji..

Izvini sto ne zvucim pozitivno,ali ne mogu da lazem kad su ozbiljne stvari u pitanju,ja sam dozivela to pa ne umem da ti objasnim zasto sam takva,nepoverljiva kod takvih muskaraca.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 139
O.K. Takav odgovor sam i trazila. Ne moras se izvinjavati.

Znam ja da je to tako, ali jednostavno ne smem jos da presecem i da prekinem tu vezu zbog sebe same.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Vidis, to zivljenje zajedno ima svoje prednosti, probajte, kad to probate onda cete stvarno biti apsolutno naicsto sa situacijom. Jer tu nema skrivanja i bezanja... ako bude bilo dobro imate jako lepe sanse da jako jako dugo budete zajedno, ako bude bilo lose, nece ti trebati externi povod da ga zamrzis i da ti se zgadi.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 139
E sad, odlucili smo ipak da malo usporimo, zbog mene. Meni je to preseljenje ipak veliki korak i ja sam trazila vreme da pokusam opet da steknem poverenje u njega. On je rekao da je znao da ce tako biti i da ce on mene cekati, jer on ima strpljenje koje ja nikada nisam imala.

Bice jako tesko, vec se to vidi, i on i ja se jako bojimo da se ne ponovi ona tortura od pre raskida. Velike su sanse i da ce se ponoviti, jer mi vec dugo vremena nismo ni znali drugacije da funkcionisemo, osim da mucimo jedno drugo. Tu bi sada trebalo da budemo pametni i da ocenimo sta nam je ciniti.

Cinjenica je da su moje mane prve ponovo pocele da se ispoljavaju, jer sam ja vec sutra posle pomirenja pocela da gusim i da mu prebacujem za sve sto je uradio. A on je rekao da zna da je mnogo pogresio i da ne moze ni da trazi da mu oprostim, ali da ako sam vec resila da budem s njim, ne smem da mu svaki dan iznova nabacujem na nos sve i jednu glupost koju je napravio. Kada se gleda sa njegove strane, to je u redu, a kada se gleda sa moje, meni ipak treba garancija da se te gluposti nece ponoviti. On je naravno to obecao, ali svasta je on napricao, pa opet...

Jako je tesko graditi vezu. Za to trebaju debeli zivci. Mi u poslednje vreme nismo bili nikakav primer skladnog para, ali je cinjenica da nam je mnogo gore oboma kada smo razdvojeni. I kako sada biti mudar?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 139
Bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla,..................... Smile  Smile

Posto su ljudi ipak bili mudri kada su onomad rekli "RES NON VERBA", vreme je da se predje na posao.

Posto ja sada stvarno hocu da sredim svoj zivot najbolje sto mogu, moram prvo da izadjem iz pelena  Smile i prelezim svoje decije bolesti.  

Jedan od najvaznijih koraka ce mi biti da prestanem da idem okolo i da svima pricam o svakom detalju svoje veze (ne samo ovo sto virtuelno pricam vama, nego to radim i u real life).  

 Stoga, vreme je da se ova tema privede kraju. Ja cu na Bureku i dalje ostati (iako sam ovih dana bila malo bez apetita, pa odavno nisam smotala nijedan sa sirom), druzicemo se na vasim temama i mojim nekim novim i lepsim, nadam se. Jednostavno, ako hocu sve iz pocetka, ne smem da se ni na koji nacin vracam unazad, pa ni ovako. Svi ste bili super, mnogo ste mi pomogli, najvise da realno sagledavam stvari. Nikada vam necu zaboraviti sto ste bili uz mene kada mi je bilo najteze, iako se ne poznajemo. Naravno, najvise mi je pomogla Estella, steta sto ne mozemo da se upoznamo uzivo, mislim da bismo mogle da budemo dobre drugarice, ona je jako pametna i dobra devojka, to se vidi. I ostali ste super, mozda nekad i ja svratim na to vase okupljanje.  

Moram da se pohvalim, konacno sam kupila novi racunar, tako da cu vam se uskoro javljati i uvece od kuce, a ne samo sa posla (neradnica jedna!!!).  

Ako izbije neki novi eksces u mom zivotu, eto mene sa novom temom, znate i sami da ce tako biti!

Pozelite mi srecu!!! Sledeci post je stoti na ovu temu, ko ce imati tu cast?
Pozdrav,

   sc   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 8 9 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.127 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.