Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mogu li nesto da uradim?  (Pročitano 20374 puta)
Prijatelj foruma
Poznata licnost


What doesn't kill you will make you stronger

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 4499
Zastava Beograd
4 godine nije nista,prekini tu vezu dok je vreme,nemoj da cekas 10 kad ce vise boleti,i mene je iskustvo moje drugarice nateralo da ti ovo kazem.
Hej,da li mislis da je njemu dosadno pa menja raspolozenja cesto,te hoce vezu sa tobom ,te hoce raskid...nema taj pojma sta hoce,zar mislis da ti treba takav muskarac koji je neodlucan..lenj rekla bih da preuzme bilo sta ozbiljno u svom zivotu.
Nisam shvatila da li ste vas dvoje zaposleni,mislim u tim godinama vec trebate imati planove za buducnost a vi se vracate u proslost...
Ides unazad a to nikako nije dobro...trebalo bi vec decu da planiras ati sa njim igras domine u stanu jer ne mozete da vodite ljubav pored roditelja...
Mislim ti dobro...cak mislim da si dobra devojka i da moras pogledati i objektivno kao ja celu tvoju pricu...
Ti si njegov rob,ispastas i koliko vidim on te voli samo onoliko koliko ti uspevas da ga na to podsetis,jako maloooo
Moja drugarica je nasilno zatrudnela da bi primorala jednog takvog da zive zajedno..i pored toga nije je ozenio...
Razmisli realno sta mozes imati a sta ces izgubiti...
Da li je vredan tvog gubljenja vremena sa njim...???
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2208
Zastava Beograd
mob
Samsung Note 4
Ha he he...Zanimljiva prica, jako zanimljivo...

Naterala me je da je procitam celu...

Ja mislim da trebas da uneses malo svezine u vas seksualni zivot...
Preuzmi inicijativu, pokazi mu kako mu moze biti lapo sa tobom, izvedi ga na romanticnu veceru... Kupi mu cvece... Setajte se, grlite se... Koliko sam shvatio...
Ako on ne ume da bude muskarac u vezi, budi ti...

Imas za 80 eura i Hajatu da mozes da prenocis, uz sampanjac, djakuzi...egzotika...korpa sa vocem...itd...

Da li je on tebe u skorije vreme negde izveo, da li je on bio taj koji je pokusao da probudi romantiku, kad ti je posednji put cvet kupio??? Decko ne ume da bude muskarac... Kako onda ocekuje da ce ga leptirici spopadati celog zivota...
Ako ti je vec toliko stalo do njega moras da dolivas ulje na vatru...

Vatra se gasi, ako niko nista u vezi ne radi... Ako se sve to svodi na vidjanje..itd...
Pa tako mozes i sa drustvom...

Tako da pokusas da budes romanticna koliko god mozes...Ako ti nije mesecima poslao ni jednu romanticnu poruku, posalji ti njemu neku lepu... Na netu imas da ih nadjes mali milion... Dacu ti link...
www.switchtel.co.yu/sms.htm
On izgleda ne ume da probudi vatru u vezi, onda to budi ti... Izvedi ga u bioskop...
Danas su ti takvi momci... Ocekuju previse a prstom ne mrdaju... Wink
IP sačuvana
social share
PRODAJ BRZO, KUPI LAKO!

Amazonka.rs
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ako uradis sve sto ti je boris napisao... dete ce te zvati tata jednog dana majke mi Smiley Mislim jeste to sve lepo, ali to je deo stvari koje bi on trebao da uradi... posebno ... "kupi mu cvece"
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 139
Uh! Uh! Uh! Ne znam zasto se vec kajem sto sam postavila ovu temu. Imam neki neprijatan osecaj kao da sam najintimnije stvari stavila celom svetu na izvol'te! Ali, kada je vec tako, 'ajde da odgovorim, samo stanite svi u red, jedan po jedan!
Mislim, svi ste vi na neki nacin u pravu i na neki niste. Svaka cast onima koji su vec bili u ovakvoj situaciji, ali nije to tako jednostavno, kako nekima ovde izgleda. Dodjes do trenutka kada ne ide ni napred ni nazad, bukvalno se zaglavis. O.K., najlakse je preseci, ali DA LI JE TO PRAVA ODLUKA, TO SE NE MOZE ZNATI UNAPRED.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 139
Citat: SerbianFighter
1. Vi sami sebi niste jasni Smiley
2. Ako sami sebi nista jasni tesko cete i drugima biti Smiley

Ako mislis da su poredjenja sa vatrom slikovita, razmisli o jos jednoj stvarcici:
Rekao sam:
Citat
To sto se vi kako kazes volite.... to ti je isto ko kad ja kazem da i dalje volim svaku devojku sa kojom sam bio jer ne mogu da ih ne volim.. neke mozda povrh toga mrzim, ali nikad mi nece biti svejedno kada na ulici vidim bilo koju od njih... Ako se vratimo na piromanska poredjenja to je neki zar... koji lako moze da se zapali ali ... je ipak samo zar.

Da li te to zaista ne podseca na ovo, ili se samo pravis da te ne podseca?
 
Citat
Ja: vatra-vatra-zar vatra-vatra-zar ...
On:vatra-zar-zar vatra-zar-zar ...


Svi smo mi u sustini dobre osobe, samo umemo i previse cesto biti skotovi da bi se to videlo.

Mozda ce ti doci kao uvreda, ali vi zaista delujete po toj prici kao americki teenageri koji bi brak, decu i sl i sigurni su da su spremni na to a nisu u stanju da burek pojedu zajedno. Za takve slucajeve nas narod kaze "kako mali perica zamislja ..." e pa ovo zaista tako deluje.
Ako ste vi toliko posveceni jedno drugom i toliko se volite i toliko zelite da se vezete?
Sto, da prostis ali to je najbolji izraz, jebete jedno drugo u zdrav mozak?
Jel mozes ti to njega da pitas? Ali ozbiljno? Da sednete i lepo raspravite sve od a do š i picite dalje ili zajedno ili odvojeno.
Postavi mu ultimatum ko detetu od 3 godine... ili ces biti korektan i ok ili nema lizalice... ili cega vec Smiley

Citat
Samo pokusaj da preracunas koliko vremena za ove 4 godine smo proveli zajedno, a vidjali smo se skoro svaki dan.

Otprilike oko 3803 sata Smiley
[[365.25 x 4 godine - 7 dana na moru] x 2.5] + 7 x 24 = 3803
To kad se podeli sa 24, izadje kao da ste 158.4583 dana bili 24h zajedno Smiley jedina razlika je sto za 2.5 sata svaki dan mozete evenutalno da se kresnete odgledate zajedno neku seriju i prozvorite po koju recenicu, a za 158.45 dana po 24h zajedno ne mozete ni na ... da odete da vas partner ne gleda tj ne sretne bar.

Citat
Da li da insistiram da odemo na more zajedno, da vidimo kako ce biti i da na kraju donesemo odluku ili da odustanem od svega odmah i raskinem ja?

Insistiraj na razgovoru, more je zaista ne bitno.


Prvo cu tebi da odgovorim, ti se ovde oko ove teme stvarno najvise trudis.
Moram da ti kazem da se malo ljutim na tebe sto si ovom tvojom racunicom poprilicno banalizovao ono sto je u mom zivotu najveca svetinja. Mislim da svi znamo da racunamo, ja pogotovo (matematika mi je zanimanje ) i najmanje je poenta u kvantitetu zajedno provedenog vremena. Za burek se ne brini, podelili smo mi poprilicno mnogo istih. Lepo si ti pretpostavio i da prosecno vidjenje traje 2,5 h. Zivot nije matematika. Vidim da se svi lako hvataju za to da nemamo kvalitetno provedenog vremena nasamo, objasnicu to posle.

Mi jesmo ozbiljno razgovarali i zakljucak je bio da ljubav postoji, da on zaista planira zajednicki zivot sa mnom, ali da se trenutno boji kako bi ta nasa buducnost izgledala, s obzirom da smo u krizi koja traje vec neko vreme. Takodje, da ga ja malo gusim stalnim insistiranjem da se odluka donese odmah, jer on nije spreman odmah da mi odgovori. Jednostavno, on zeli da bude siguran, a ne da na brzinu donese odluku zbog koje ce se mozda kajati.  

Da ja gusim, to ne poricem. Ima nas takvih, sta ces.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 139
Citat: Sunny
Najmanje sam kompetentna da procenjujem ovakve situacije. Ali fijasko braka jedne meni veoma drage osobe me je naveo da ti kazem svoje misljenje. Ako se sada ne slazete (posle 4 godine) i veza vam je losa zamisli onda kakav ce vam tek biti brak!!! Nije uvek resenje ostati sa nekim u vezi, samo zbog toga sto ste dugo zajedno, sto je to najozbiljnija veza koju si dosad imala itd.


Slazem se, ali sam vec rekla da nije sve tako prosto. Daleko od toga da se mi ne slazemo. Mi se slazemo vise nego sto ovde izgleda, u pitanju su povremeni ispadi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 139
Citat: Estella
4 godine nije nista,prekini tu vezu dok je vreme,nemoj da cekas 10 kad ce vise boleti,i mene je iskustvo moje drugarice nateralo da ti ovo kazem.
Hej,da li mislis da je njemu dosadno pa menja raspolozenja cesto,te hoce vezu sa tobom ,te hoce raskid...nema taj pojma sta hoce,zar mislis da ti treba takav muskarac koji je neodlucan..lenj rekla bih da preuzme bilo sta ozbiljno u svom zivotu.
Nisam shvatila da li ste vas dvoje zaposleni,mislim u tim godinama vec trebate imati planove za buducnost a vi se vracate u proslost...
Ides unazad a to nikako nije dobro...trebalo bi vec decu da planiras ati sa njim igras domine u stanu jer ne mozete da vodite ljubav pored roditelja...
Mislim ti dobro...cak mislim da si dobra devojka i da moras pogledati i objektivno kao ja celu tvoju pricu...
Ti si njegov rob,ispastas i koliko vidim on te voli samo onoliko koliko ti uspevas da ga na to podsetis,jako maloooo
Moja drugarica je nasilno zatrudnela da bi primorala jednog takvog da zive zajedno..i pored toga nije je ozenio...
Razmisli realno sta mozes imati a sta ces izgubiti...
Da li je vredan tvog gubljenja vremena sa njim...???


O.K. ovako govori glas razuma. U trenutnoj situaciji ja i dalje mislim da je on vredan mog vremena. Nije tacno da sam ja njegov rob, to si malo preterala. E sad, posto si vec pokrenula to pitanje posla itd. sad cu to razresiti.

Mi smo oboje zaposleni, ali kao sto i sami znate, tesko da se danas moze ziveti od plate. Verovatno bi i moglo da imamo stan, ali nemamo. Ako uzmete da zajedno imamo oko 35.000 dinara, tesko da sa tim parama mozemo da budemo podstanari. Da bi roditelji pomogli, to stoji, ali ne mozemo na to da se oslonimo. Nemojte sada da pominjemo situaciju u zemlji i to kako niko ne moze vise biti siguran da ce zadrzati posao. Ne mozemo sad da se upustimo u to, pa kad zagusti: "E idemo sad oboje kod svoje mamice i tatice. " Mi bismo oboje zeleli zajednicki zivot, ali je glupo sad to raditi, nedostatak para uvek donosi samo svadju. Pa sta mislite sto nam opada natalitet? Bas zbog ovakvih slucajeva. Kako, bre, decu da hranimo?

Inace, me nameravam da ga "ukacim" na dete, sigurno!!! Nisam ja blesava!

Znaci, problem je u tome sto je veza dosla do momenta kada treba da se predje na visi nivo (brak, zajednicki zivot), a mi ne mozemo da predjemo na taj nivo zbog love. Deep shit! Sve se vrti oko toga. Je l' vam sada jasno? Da li mi sad zato treba da raskinemo zato? 'Ajde sad da cujem sta mislite o real life? Kad nisi vise djak/student, zivot postaje malo komplikovaniji.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 139
Citat: DJ_Boris
Ha he he...Zanimljiva prica, jako zanimljivo...

Naterala me je da je procitam celu...

Ja mislim da trebas da uneses malo svezine u vas seksualni zivot...
Preuzmi inicijativu, pokazi mu kako mu moze biti lapo sa tobom, izvedi ga na romanticnu veceru... Kupi mu cvece... Setajte se, grlite se... Koliko sam shvatio...
Ako on ne ume da bude muskarac u vezi, budi ti...

Imas za 80 eura i Hajatu da mozes da prenocis, uz sampanjac, djakuzi...egzotika...korpa sa vocem...itd...

Da li je on tebe u skorije vreme negde izveo, da li je on bio taj koji je pokusao da probudi romantiku, kad ti je posednji put cvet kupio??? Decko ne ume da bude muskarac... Kako onda ocekuje da ce ga leptirici spopadati celog zivota...
Ako ti je vec toliko stalo do njega moras da dolivas ulje na vatru...

Vatra se gasi, ako niko nista u vezi ne radi... Ako se sve to svodi na vidjanje..itd...
Pa tako mozes i sa drustvom...

Tako da pokusas da budes romanticna koliko god mozes...Ako ti nije mesecima poslao ni jednu romanticnu poruku, posalji ti njemu neku lepu... Na netu imas da ih nadjes mali milion... Dacu ti link...
www.switchtel.co.yu/sms.htm
On izgleda ne ume da probudi vatru u vezi, onda to budi ti... Izvedi ga u bioskop...
Danas su ti takvi momci... Ocekuju previse a prstom ne mrdaju... Wink


Hvala na strpljenju! Smile Znam da vas smaram ovde.

Sto se tice seksualnog zivota, tu nam nikad nista nije skripalo.  Smile U tome smo uvek oboje bili postpuno kompatibilni, kompletni i zadovoljni. Strasti nam nikada nije falilo. Samo kad zadjes u ove godine, postane vec glupo da se krijes od roditelja, ko neki napaljeni maloletnici. Smesno!    

Zar ti letovanje (koje smo by the way vec uplatili) nije bolja ideja od tog tvog Hajata?

Cvece nemam nameru da mu kupujem!!  Smile SF, nadam se da me deca nece zvati tata!  Smile  

I da, ne ocekuje on previse od mene, nego ja od njega!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 139
Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 139
Boze, je l' ja ovo pricam sama sa sobom ili drzim predavanje?  Smile Odlepila sam!

Jos sam samo htela da kazem da mi je pre neki dan rekao: "Da imamo stan, odmah bih te zaprosio!".
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.