Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 01:52:56
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prvi sex  (Pročitano 15087 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
@Milosava,

iz tebe govore predrasude.stav koji vecina imaju na samu pomen rijeci prostitutka.

ja mislim,a mislim da i fahrenheit misli na isto,na zene kojima je to profesija,koje uzimaju pare za sex.
sponzorusa je nesto drugo.ona je nize od prostitutke.mnogo nize.

znam da zvuci paradoksalno,ali su cistije od "obicnih zena".vecina,vjerovala ili ne.

te,da ih nazovemo prostitutke,cesce kontrolisu svoje zdravlje nego ijedna druga zena.
test na sidu je svaka,mislim na prave prostitutke-ne na sponzoruse,uradila.
koliko zena,obicnih-kakav glup izraz,moze da se pohvali da ima redovan pregled na sidu?
premalo.necu da kazem malo,mada bi malo potkrijepila statistika.

radila sam sa zenama koje se bave najstarijim zanatom na svijetu.
vise sam ljudi srela medju njima,nego medju "obicnim" svijetom.
ali to je vec prica na drugu temu.
lako je osuditi.
nekad i prelako.tesko je shvatiti.

a sto se tice polnih bolesti...kamo lijepe srece da je to rezrvisano samo za zene koje imaju "gazde".
iskreno,to bi bilo i lako za shvatiti.
ali koliko ja znam,a znam,polne bolesti su vise privilegija "obicnih" zena.
upotreba kondoma je veca medju prijateljicama noci,nego medju zenama sa "stalnom" vezom.

svijest o sigurnom sexu prije mozes naci medju zenama kojima je to profesija,
nego medju majkama koje samo jednom godisnje varaju svoje,uzgred,divne muzeve.
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


ljubav,cvece,drvece...

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4109
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
@Milosava,

iz tebe govore predrasude.stav koji vecina imaju na samu pomen rijeci prostitutka.


Mozda ti to zoves predrasudama-drolja je drolja i ja to ne mislim ulepsavati zato sto se to nekome ne svidja.
Jeste,lako je osuditi,ali ako neko vise voli prodavati svoje telo nego raditi,pa makar uzela i motiku u ruke-ja nemam razumevanja za to.
Ima koliko zelis jos tuznih zivotnih prica,pa su zasukale rukave,a nisu isle na ulicu.
Ja ne kazem da medju njima nema neke ljudskosti,ali ja ne mogu da postujem takve zene,a i ne vidim zbog i na osnovu cega bih.
Ne znam kako prostitutke,osim kondoma,stite svoje zdravlje i znam da bolesti ne biraju profesiju i status,nisam pricala o tome,ali sam gledala nalaze i radila na tome i znam da se o tome ne vodi racuna ni priblizno dovoljno koliko bi trebalo,s obzirom koliko raznoraznih partnera promene za jednu noc.
Promiskuiteta ima svuda,ali udate zene,majke,uglavnom dobiju *obavestenja* da ih  *divni* muz vara kada im prenese neku polnu bolest,pa tako i saznaju da im muz svera.
Prostitutke ,zbog prirode posla,bi trebalo da rade redovno mnogo vise nalaza i drze stvar pod kontrolom,a ne rade to.
Uostalom,to sto su poslednji nalazi koje je radila bili o.k. ne znaci da je u momentu *prodavanja ljubavi* nekome i tog momenta zdrava,jer je izmedju vadjenja nalaza i tog nekog *konzumenta* bilo jos mnogo *musterija...
Kako god bilo-nema tog objasnjenja ni te price koja bi me mogla uveriti da je za mladog momka od 17 godina bolje da ide kod prostitutke da se sexa,posebno prvi put,nego da saceka i da to radi sa svojom devojkom.
IP sačuvana
social share





Sve sto se jednom desi
ne mora se nikad vise desiti.
Sve sto se desi dva puta,
desice se sigurno i treci put!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
mob
LG 4X HD
prostitucija je posten posao sta god neki mislili o tome,prostitutke,barem one profesionalne insistiraju na upotrebi kondoma,daleko vise od
"finih" devojchica.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Ne za gomilom vec za pravdom.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 11066
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
Ma sex......  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
@milosava,

naravno da nisam za to da se nevinost gubi sa prostitutkama Smile.
ja to nisam rekla i nisam reagovala zbog toga.
postujem tvoj stav vezano za prostitutke,i nisam tu da te ubijedjujem u suprotno.
ali nemoj da brkas pojmove.
drolja nije prostitutka.
razlika izmedju drolje i prostitutke je ogromna.
prva vidna razlika je sto prostitutka uzima novac za sex.
postoje jos neke razlike...ali odlutacemo od teme.
primjetila sam u zivotu,da ti koji govore kako treba da se zasucu rukavi i radi nesto,
e pa ti uglavnom zivot zive iz udobnosti svojih porodica i doma.
njih zivot uglavnom nije iskusavao i cesto je "savrsena" prava linija.pa je iz te pozicije savrseno moralisati.
i naravno,ogradjujem se.mislim i nadam se da ti nisi jedna od tih.
zivot je tajna.i izmedju crnog i bijelog postoji hiljadu nijansi sivog.
upravo iz tog razloga treba izbjegavati osudjivati nesto sto ne poznajemo i o cemu nemamo iskustva.

volim da stvari nazivam pravim imenom.
nisam za uljepsavanje problema.
prema tome,a vidim da i ti insistiras na tome,adekvatna rijec je prostitutka.
80% posto prostitutki su bijelo roblje.
kod nas nema zakonske regulative koja stiti ove zene.
pojedine zemlje,mnogo naprednije od nas u svakom smislu,zakonski stiti ove zene.
naime,priznale su to kao profesiju,sto ona i jeste.
imaju redovnu,izmedju ostalog,i medicinsku pomoc.
od kad postoji ljudski rod,postoje i one.i postojace.
prema tome,treba razumijeti,pomoci njima,kako bi i mi bili i ostali zdravi.
ulazenje u osudu i razloge zbog koga se neko bavi time je krajnje drsko sa nase strane.

meni se gade ove "fine".ove sto navodno ne naplacuju.
one koje to rade u naturi.radi polozaja,pica ili kruga u bijesnim kolima.
one koje zive dvostrukim moralom,po principu....nije se ni desilo,ako niko i ne zna za to.
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
mob
LG 4X HD
Citat
80% posto prostitutki su bijelo roblje.

 Smile Smile  jok  mozda 20 %
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
govorila sam vezano za nasu zemlju i zemlje koje nemaju zakonske regulative koje ih stite.
ove "razvijene" zemlje.
tih tvojih 20% je vezano za holandiju...recimo Smile
i kada sam rekla bijelo roblje mislila sam na to da imaju gazde,da nemaju redovne preglede,
da ne mogu da prestanu time da se bave kada pozele,da nemaju osiguranje,zdravstveno,i da od onog
sto su zaradile nekad imaju samo trecinu.
gazde su te koji uzimaju glavne pare.
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia N97
Prostitutke se mnogo vise cuvaju i imaju razvijeniju kulturu negovanja zdravlja od mnogih finih devojcica iz komsiluka. Paradokslano je da su mnogo zdravije - u proseku. Narocito ove skuplje.
Ove skuplje-za njih ne znam-kod nas su najskuplje sponzoruse...

Necu pricati napamet pa cu ti izneti primer jedne nocne dame iz mog starog kraja. Gospodja od svojih 50 godina koja izgleda kao avion. Ima tri do cetiri klijenta a u apoteci gde mi radi kuma trosi 2000 evra mesecno. To se nekad zvalo kurtizana.

I nije drolja drolja. Lazovi su dno dna. Prostitutke nisu lazovi, barem prema klijentima.

Za ostalo se slazem, da su mogle da kopaju (mada su mnoge usle u to iz ciste zablude), da je najlepse sa devojkom itd.
Poenta je da pokretaca teme polako hvata frustracija i da mu je neophodan ventil. Covek ima 17 godina.

Uzgred, da li si pored tih nalaza nekad porazgovarala sa nekom od tih devojaka ?
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 74
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
"svijest o sigurnom sexu prije mozes naci medju zenama kojima je to profesija,
nego medju majkama koje samo jednom godisnje varaju svoje,uzgred,divne muzeve."
Znas ti imas zesci problem!Znaci ok je ako je neko prostitutka a mi svi zivimo u americkom filmu pa znamo naravno da su one extra zdrave,da je to super posao u razvijenim zemljama(?!) odakle nam pravo da im sudimo ali hej ajde malo da ispljuvamo neke tamo majke koje varaju svoje divne muzice jeb@ odakle im pravo i da pomisle tako nesto jel da!I pri tome su te iste majke(koje to rade)toliko glupe da ne koriste zastitu!!!!Ti si bre nenormalna!Zar zaista mislis da kada i do prevare dodje majke ni o cemu ne razmisljaju?Sta kad su se porodile izasao im i mozak kroz onu stvar?Da da pametno sestro prostituke koje se jeb@ za pare treba razumeti jeb@ je to rad a majka pih na lomacu sa njom!!!!Pa vise volim one klinkice sponzoruse a kada ima muskih ovaca za sisanje i treba da se sisaju,jer u istim tim zemljama razvijenim koje ti spominjes sex je slobodna rabota bez predrasuda.Ove klinkice bar znaju sta hoce i vecina to i dobije sad dali je to dobro za njih ili ne jeb@ o tome mozemo da polemisemo 3 dana to one najbolje znaju ali nemoj mi molim te pricati o onome"ko o cemu kurva o postenju"!
IP sačuvana
social share
Na kraju života nećemo se sećati reči naših  neprijatelja, već ćutanja naših prijatelja.

Martin Luter King, američki borac za ljudska prava
(1929-1969)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia N97
Ove klinkice bar znaju sta hoce i vecina to i dobije sad dali je to dobro za njih ili ne jeb@ o tome mozemo da polemisemo 3 dana to one najbolje znaju ali nemoj mi molim te pricati o onome"ko o cemu kurva o postenju"!

Znaju,znaju al' u ....

 Smile
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 01:52:56
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.