2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Oprostaj Dejana Brdjovica  (Pročitano 2735 puta)
04. Maj 2006, 15:58:54
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
ZABORAVLJEN
Na oproštajnom meču odbojkaša Dejana Brđovića pojaviće se košarkaši, vaterpolisti, pevači, glumci i NIKO od aktivnih reprezentativaca SCG koji igraju u inostranstvu!!!

Na spektaklu povodom oproštaja odbojkaša Dejana Brđovića (40) pojaviće se poznati ljudi iz košarke i vaterpola, popularni glumci i pevači i niko od aktivnih reprezentativaca koji igraju u inostranstvu! Sutra u kragujevačkoj hali "Jezero" biće i jedan od najpoznatijih Srba u svetu, kaže Brđović i želi da njegovo ime zadrži u tajnosti do samog pojavljivanja.

- Iako sam im poslao poziv pre dva meseca i svi odavno znaju da pripremam oproštaj od aktivnog igranja, niko se nije udostojio čak ni da mi javi da neće doći! Na primer, jednom od najboljih ruskih odbojkaša Aleksandru Savinu nije bilo teško da dođe čak iz Moskve, a neki igrači koji su bili "vodonoše" dok sam ja igrao za reprezentaciju neće biti tu. Ali, takvi smo mi Srbi, nije prvi put da se u nekoga tako razočaram - priča bivši kapiten odbojkaške reprezentacije Jugoslavije, naglašavajući da sezonu još nisu završili jedino Miljković, Gerić i Vujević, te da će opravdano odsustvovati.

Brđović najavljuje spektakl zanimljiviji nego što je bio oproštaj košarkaša Aleksandra Đorđevića, ali ne želi da otkriva detalje. Jedva smo uspeli da iskamčimo informaciju da će program voditi poznati pevač šoumen, koji će potom održati i koncert. Ova manifestacija biće održana u sklopu Dana Kragujevca. Sutrašnji program počinje u 17:30, a pola sata kasnije startuje revijalni meč između ekipa Dejan i prijatelji i Selekcija Srbije i Crne Gore.

24 sezone, 10 klubova

Žičanin Dejan Brđović odigrao je ukupno 24 prvoligaške sezone, a tokom svoje karijere nastupao je za Ribnicu, Crvenu zvezdu, Olimpijakos, Ktisifon, Oristijadu, Romu, Asistel, Loreto, Lube i Radnički iz Kragujevca. Za seniorsku reprezentaciju Jugoslavije nastupao je od Evropskog prvenstva 1987. do Svetske lige 1997. godine. Osvojio je olimpijsku i evropsku bronzu, a reprezentativnu karijeru okončao je povredom na utakmici protiv Italije u Pioniru.

- Nisam od onih koji imaju tremu, tako da ni ovoga puta nisam u panici. Jedino mi je stalo da sve prođe kako valja. To je utakmica revijalnog karaktera i nema veze što moji prijatelji nisu u formi, dovoljno je da svako odigra po nekoliko poena. Ni ja nisam trenirao poslednja dva meseca. Najvažnije je što će se pojaviti ljudi koji mi dosta znače - dodaje Brđović.

Na oproštaju legendarnog primača biće i bivši selektor plavih Zoran Gajić i nekadašnji jugoslovenski reprezentativci Čaušević, Čulić, Ristić, Urnaut, Đurić, Tanasković, Trifunović, Mitić... kao i dva najbolja grčka odbojkaša svih vremena Mustakidis i Kazardis. Pod znakom pitanja su dolazak Đule Meštera i Slobodana Kovača, a sve u zavisnosti od toga da li će završiti učešće u grčkom plej-ofu, dok se u "Jezeru" neće pojaviti Žarko Petrović, jer ima privatne obaveze u Italiji.

Oproštajna utakmica Dejana Brđovića je humanitarnog karaktera i sav prihod prikupljen od prodaje ulaznica namenjen je devojci koja čeka na presađivanje koštane srži. Pored Skupštine Grada Kragujevca, ovu akciju su potpomogli brojni sponzori, koji su obezbedili brojna iznenađenja i nagrade za učesnike i publiku.

(A. P.)

Izvor: Kurir

(02. May 2007, 21:43:27)
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9126
Zastava Srem
OS
Windows 98
Browser
Opera 8.53
mob
Samsung i5700 + D880
Brdjovic je legenda,on mi je bio idol iz vremena kad sam se najvise lozio na odbojku..Sramota ako niko od ovih sadasnjih reprezentativaca ne dodje,pa sve i da igraju plejof.Postoje charter letovi,oni bar imaju kesha za tako nesto..
IP sačuvana
social share



I sta sad mi nindze da radimo?
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Trenirao sam odbojku, bio prilicno dobar.. pricao sa nekim momcima, neki iz moje generacije tj generacije sa kojom sam igrao su napravili nesto.. ali cifre.. veruj mi... cifre su uvredljivo male... Smile
Al to svejedno ne opravdava situaciju...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9126
Zastava Srem
OS
Windows 98
Browser
Opera 8.53
mob
Samsung i5700 + D880
Ja nisam trenirao,iako verujem da bih danas igrao bar u nasem "Sremu"(druga liga),ali sta ces..Zanimljiviji mi je beach volley Smile

Od poznatijih igraca,igrao sam u srednjoj skoli sa Brankom Roljicem iz Vojvodine,i nije bio neki preteran baja Smile Doduse,sve je to bilo onako iz zezanja,ali,ako nista,mogao sam da smecujem jednakom jacinom kao on Smile

A,ovo sto ne dolaze na Dejanov oprostaj..Verujem da vecina njih sto igraju napolju imaju sasvim dovoljno kesha..
IP sačuvana
social share



I sta sad mi nindze da radimo?
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPhone 3Gs
Bruka..Iako ga nikada nisam voleo kao igracha..Nekako mi je bio antipatichan..

Inache, trenirao sam 6 godina, imam chak i medalju Smile
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9126
Zastava Srem
OS
Windows 98
Browser
Opera 8.53
mob
Samsung i5700 + D880
Brdjovic ti bio antipatican?!?! Ti vise nisi moj Burek prijatelj,ubuduce samo kolega  Smile Smile
IP sačuvana
social share



I sta sad mi nindze da radimo?
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 18999
Zastava Beograd-Vračar
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
mob
Nokia E72
Bruka..Iako ga nikada nisam voleo kao igracha..Nekako mi je bio antipatichan..

Inache, trenirao sam 6 godina, imam chak i medalju Smile
I to sa školskog takmičenja Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPhone 3Gs
Bruka..Iako ga nikada nisam voleo kao igracha..Nekako mi je bio antipatichan..

Inache, trenirao sam 6 godina, imam chak i medalju Smile
I to sa školskog takmičenja Smile Smile

Nemoj tako..Medjushkolsko je bilo u pitanju Smile

Brdjovic ti bio antipatican?!?! Ti vise nisi moj Burek prijatelj,ubuduce samo kolega  Smile Smile

Dobro..povlachim rech Smile

 Smile
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


od juče mi se život promenio za 360 stepeni

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10121
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Samsung 
Legenda.
Čovek u koga je reprezentacija uvek mogla da se pouzda, a to da niko od naših ne dolazi to me je ipak razočaralo, jer je za svaki uspeh potrebna solidarnost i timski duh tako da sam ipak očekivao više od kolega...
IP sačuvana
social share
Ne radim brzo, al' zato radim nekvalitetno                         
Život nas uči su ljudi mnogo manje rđavi nego što se misli, ali i da su mnogo gluplji nego što je moguće i uobraziti.
Pravopis srpskog jezika
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
ODE BRĐA U LEGENDU   
Dejan Brđović, jedan od naših najboljih odbojkaša svih vremena, večeras u Kragujevcu igra oproštajnu utakmicu (18.00, TV RTS 2)

Odbojkaš Dejan Brđović (40) večeras će pred Kragujevčanima, u spektaklu kakav zaslužuje, reći "zbogom" sportu kojem je posvetio 25 godina života. Dao mu je sve, a uzeo, osim odličja i priznanja, skoro ništa. Ali, takva je sudbina onih koji se bave "malim" sportovima.
Oproštaj u hali "Jezero", organizovan uz pomoć prijatelja, biće, svakako, događaj godine u Kragujevcu. Interesantan je razlog zbog kojeg se Brđović odlučio baš za ovaj grad, a ne za rodno Kraljevo ili Beograd.
- Počeo sam u Ribnici, nastavio u Crvenoj zvezdi, pa u Grčkoj i Italiji. Pred kraj karijere vratio sam se u Zvezdu, da bih poslednje dve godine proveo u Kragujevcu. Sve strukture grada, na čelu s gradonačelnikom Veroljubom Stevanovićem, pružile su punu podršku mojim nastojanjima da kao igrač i trener podignem na viši nivo odbojku u Kragujevcu. Zato sam rešio da se na ovaj način odužim i gradu i fantastičnoj publici, a spektakl se poklopio i sa manifestacijom "Dani Kragujevca", što ovom događaju daje posebno obeležje.
Utakmica "Dejan i prijatelji" - selekcija SCG počinje u 18 sati (TV RTS 2), a spisak učesnika je impozantan.
- Moju selekciju vodiće Zoran Gajić i Lazar Grozdanović, i biće sastavljena od igrača iz tri generacije. Među njima biće bivši reprezentativci SFRJ Urnaut, Čaušević, Ristić, Čulić, Đurić, Tanasković, Mitić, Trifunović... Pozvao sam i Bogoevskog, Meštera i Kovača, ali oni su pod znakom pitanja zbog klupskih obaveza. Od stranaca, dolaze Rus Savin i Grci Mustakidis i Kazardis.
Brđović naglašava da će i posle oproštaja ostati u odbojci, i to je njegova konačna odluka.
- Za ovo vreme, a to je skoro četvrt veka, nakupio sam i znanje i iskustvo, tako da ću karijeru nastaviti u trenerskoj branši. Smatram da mogu da budem uspešan i na klupi, a ambicija mi je, ne krijem, da postanem selektor Srbije ili, ako zajednica SCG ostane, da vodim plave.
Legenda naše i svetske odbojke smatra da je normalno što je smena generacija dovela do blagog pada kvaliteta, ali ne brinem za budućnost ovog sporta u Srbiji.
- Pojavljuju se novi klinci koji će nastaviti zlatni put. Uostalom, svaka vrhunska reprezentacija imala je očekivani pad koji potraje nekoliko godina, dok ne stasaju novi asovi, a onda je kretala napred.
S. STOJANOVIĆ

Dolazi i Divac, prihod ide u humane svrhe

Spektakl u "Jezeru" počinje u 17.30, svojim prisustvom slavlje će uveličati Vlade Divac, Igor Milanović i Žarko Paspalj, a voditelji će biti Prljavi Inspektor Blaža, Manda i Zoran Cvijanović.
Ceo prihod ide u humanitarne svrhe, za lečenje Nade Komnenić, koju u Londonu čeka presađivanje koštane srži.

Izvor: Press
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.